شامپو کارواش ارزان

نویسنده: aalamiadmin0912 ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

شامپو کارواش ارزان یکی از بیشترین مایعاتی هست که مورد مصرف در کارواش ها چه در داخل ایران و چه برای صادرات می باشد.
شرکت پاکال خوشبختانه این مایع را با کیفیت بالا و قیمت ارزان تولید می کند و در گالن ها بسته بندی کرده و به بازارهای فروش می رساند.

قیمت مایع کارواش

امروزه همه به دنبال محصولی باکیفیت و ارزان قیمت هستند که هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ پاک کنندگی مقرون به صرفه باشد تا تمامی افراد بتوانند از خدمات موجود در شهر ها استفاده کنند. یکی از این موارد مایع شستشوی خودروها با عنوان شامپوی کارواش است که در شهرهای پرجمعیت مخصوصا تهران و مشهدو اصفهان کاربرد زیادی دارد .

فروش شامپو کارواش

یکی از شاهکارهای تولید شرکت ما تولید شامپو کارواشی است که با قیمت مناسب و کیفیت زیاد به بازار عرضه می شود و طرفداران زیادی دارد و علاوه بر نیاز داخلی آیت محصول برای رفع نیازهای کشورهای آسیای میانه و پاکستان و افغانستان و عراق هم صادر شده است .

قیمت شامپو کارواش گالنی

هر محصولی که در وزن بالا بسته بندی شود به طبع قیمتش ارزان‌تر میشود مثلا شامپو کارواش در گالن ۲۰ لیتری ارزان‌تر از گالن ۱۰ لیتری میشود . و این یک مزیتی برای کارواش ها می باشد و همینطور این انتخاب را دارند که گالن ۱۰ لیتری یا گالن ۲۰ لیتری را انتخاب کنند .

در این شرکت معتبر که عرضه و ساخت متنوع ترین شامپو های کارواشی را در دستور کار خود قرار داده است از بهترین ماشین آلات و متخصص ترین نیروهای این حوزه بهداشتی بهره برده شده است. وقتی که در ابتدای تاسیس شرکت سیاست تولید مواد شوینده پایه ریزی می شد تمام تلاش مدیران تولید مرغوب ترین کالاهای شوینده با کیفیت جهانی بود که بعد از چند سال و هم اکنون این امر محقق شده است.

0 کامنت برای مقاله "شامپو کارواش ارزان" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :