فروش پودر فله کیسه ای

نویسنده: aalamiadmin0912 ۵ بهمن ۱۳۹۸

در بازار فروش انواع پودر های لباسشویی بسیار مورد توجه می باشد. پودر فله کیسه ای در وزن های متفاوت و متنوع توسط کارگاه هایی تولید و به متقاضیان ارائه می شود.

آیا می دانید پودر فله کیسه ای چه مزایایی دارد؟

چرا پودر فله ای مورد استقبال خریدارن قرار می گیرد؟

بهتراست برای روشن شدن موضوع و توضیحات کامل تر موارد و ترکیبات و چالش هایی که در خصوص تولید و فرآوری و نوع بازار رسانی پودر فله کیسه ای در بازار وجود دارد را مورد بحث و بررسی قرار دهیم تا بهتر بتوانیم در خصوص خرید عمده این محصول تصمیم بگیریم.

پودر لباسشویی فله و پاکتی

بیشتر مصرف کنندگان ازانواع تولیدات این محصول اطلاعات دقیقی ندارند و می شود گفت که عمده فروشان و تاجرانی که پودر های لباسشویی را در حجم های عمده از کارخانه ها خریداری نموده و در بین پخش های مواد شوینده توزیع می کنند اطلاعات و شناخت بیشتری را نسب به مصرف کنندگان دارند ولی در نایت این دسته از تجار نیز برای خرید و داشتن اطلاعات کامل تر و ریزتر احتیاج به راهنمایی و بررسی دقیق تر موراد دارند که کارشناسان ما در خدمت این بخش از مشتریان خواند بود.

بیشتر عمده فروشان پس از مطالعه و بررسی بازار خرید و فروش و ببرسی نیاز بازار بیشتر روی به کارخانه هایی می آورند که در تولید پودر فله ای و پاکتی همزمان دارای قدرت و توان بالایی داشته باشند.

مزایا و خصوصیات پودر فله کیسه ای

در هر کسب و کاری صاحبان مشاغل و تجار برای طلاع از نحوه خرید و فروش و همچنین شناخت فواید و خصوصیات و مزایایی که کالا دارد که با بررسی و مطالعه آنها استقبال از این کالا افزایش پیدا خواهد کرد.

در این خصوص و پس از مطالعه و بررسی بازار پودر لباسشویی به مزایای این محصول اشاره خواهیم نمود تا با چشمی روشن و اطلاعاتی کافی اقدام خود را انجام دهید و اما مزایای پودر فله کیسه ای:

 1. اصلی ترین مزیت، اقتصادی بودن خرد پودر فله کیسه
 2. تولید پودر فله با توجه به پر شدن آسانتر و سریعتر به قیمت ارزانتر می باشد
 3. فروش پودر فله از پودر پاکتی بیشتر خواهد بود
 4. قیمت تمام شده پودر فله کیسه ارزانتر از پاکتی خواهد بود
 5. بسته بندی در کیسه های جذاب و زیبا
 6. بسته بندی در وزن های مورد تقاضای مشتریان

کسب و کارهایی که خریدار پودر فله کیسه ای هستند

بهتر است بدانیم هر کشور و هر منطقه ای از هر کشوری دارای فرهنگ و سلیقه خاصی در خرید مواد شوینده بخصوص در خرید و مصرف پودر لباسشویی دارند که منجر به فروش انواع پودرفله کیسه ای و پاکتی خواهد شد.

مثلا در نوع مصرف و فرهنگ مصرف ایرانیان در پودر لباسشویی طوری نهادینه شده است که بیشتر مردم علاقمند هستند این محصول را در وزن ۵۰۰ گرمی خریداری و مصرف نمایند. این درخالی هست که اغلب قالی شویی ها و خشکشویی ها بیشتر از پودر فله کیسه ای برای شستشوهای خود استفاده می کنند.

بیشتر فروشگاه های موجود در ایران با توجه به سلیقه مصرفی مردم پودر های ۵۰۰ گرم دستی و ماشینی را در برند های متنوع به مردم عرضه می نمایند.

پودر لباسشویی فله و انواع آن

پودر لباسشویی دستی و ماشینی یا در داخل پاکت های ۵۰۰ گرمی تولید و بفروش می رسد و یا اینکه در داخل کیسه های فله ای از ۳۰۰ گرم گرفته تا جامبو بک ۱٫۵ تنی بسته بندی و عرضه می شود.

انواع تولیدات پودرهای لباسشویی در کیسه های فله ای به دو بخش با برند و بدون برند تقسیم بندی می شوند که هر کدام نیز تولیداتی با توجه به درخواست های مشتریانشان به بازار عرضه خواهند کرد.

تولیدات پودر لباسشویی فله کیسه ای با برند:

 • ۳۰۰ گرم
 • ۱٫۵ کیلویی دستی و ماشینی
 • ۳ کیلوگرمی دستی و ماشینی
 • ۵ کیلوگرم
 • ۸ کیوگرم
 • ۱۰ و ۲۰ کیلو گرمی دستی و ماشینی

این انواع تولیدات با برند های مختلف در ایران هستند که با برند ها و مارک های متنوع تولید می شوند.

0 کامنت برای مقاله "فروش پودر فله کیسه ای" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :