فروش پودر لباسشویی در تهران

کارخانه پودر لباسشویی

نویسنده: aalamiadmin0912 ۲۳ شهریور ۱۴۰۱

[highlight-red bcolor=”blue” align=”right” ]فروش پودر لباسشویی در کلیه شهرهای کشور از جمله تهران با توجه حجم مصرف بسیار بالای مردم جزء پر تقاضا ترین شوینده ها و کسب و کارهای موجود در بازار می باشد. این نوع شوینده کاربرد زیادی در اماکن مختلف و منازل مسکونی و اداری و سازمانهای مختلف دارد.[/highlight-red]

چرا فروش پودر لباسشویی در تهران بیشتر است؟

پودر لباسشویی در زمره کالاهای شوینده پودری و خشک می باشد که با توجه به کارکرد آن در شستشو و تعویض لباس ها دربین پرمصرف ترین کالاهای شوینده در ایران و تا کل جهان به حساب می آید. این نوع شوینده با عنایت به اینکه در همه خانه ها و منازل در ایران و سایر کشورها مردم از دستگاههای ماشین لباسشویی بهره‌برداری می‌کنند می‌توان این انتظار را داشت که روزانه در هر خانه‌ای مقداری از پودر لباسشویی در داخل ماشین های لباسشویی برای شستن انواع لباس ها مورد بهره برداری و استفاده قرار گیرد. این نوع شوینده با توجه به قیمت مناسب آن در مقایسه با دیگر شوینده های لباسشویی می‌تواند بیشتر مورد توجه قرار گرفته و از طرف خریداران و های بیشتری به آن داده شود و مصرف آن نسبت به سایر شوینده های لباسشویی بیشتر باشد.
[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #00C9FF 0%, #92FE9D 100%);” color=”black;” align=”right;” ]در راستای مطالب مذکور می توان به این نتیجه رسید که در کلان شهر تهران به عنوان پایتخت کشور ایران و بزرگترین شهر کشور و همچنین پرجمعیت ترین استان ایران نامیده می شود شاهد خرید و فروش بیشتر روز های لباسشویی در مقایسه با سایر مواد لباسشویی در این شهر می باشیم. خاطرنشان می‌شود که با توجه به وجود نیمی از جمعیت کشور در تهران بزرگ می توان این انتظار را داشت که بیش از نیمی از تولیدات پودرهای لباسشویی در ایران برای عرضه و فروش در بازار ها به شهر تهران ارسال می شود تا مورد بهره‌برداری مردم این شهر و همچنین افرادی که از سایر استانها به این شهر مراجعه می‌کنند قرار گیرد. به همین دلیل ساده و به آسانی می توان پی برد که میزان خرید و فروش و ارائه پودرهای لباسشویی در شهر تهران به مراتب از دیگر شهرهای کشور بیشتر بوده و همچنین مصرف و استفاده از این شوینده در مقایسه با مایعات لباسشویی و دیگر مایعات به مراتب بیشتر و با استقبال بیشتر به اقبال بیشتر مردم مواجه شده است.[/highlight-dash]
در این قاب به این موضوع نیز باید اشاره نمود که با توجه به مراجعه تجار کشورهای دیگر به پایتخت ایران برای بازار سنجی و بررسی کالاهای شوینده موجود در ایران و خرید و صادرات آن به کشورهای خود میتوان این انتظار را داشت که میزان خرید و فروش در این شهر علاوه بر فروش های داخل شهر تهران به استان های همجوار به فروش های صادراتی های لباسشویی برای تجار دیگر کشورها نیز اشاره نمود.
در پایان این مطلب با یک حساب سرانگشتی نیست می‌توان به این نتیجه رسید که آمار خرید و فروش کالا های پودر لباسشویی در مقایسه با سایر محصولات شوینده با فاصله بسیار بیشتری بیشتر مصرف شده و به مقدار زیاد تری عرضه خواهد شد.

توزیع پودر لباسشویی در بازار تهران

با توجه به در نظر گرفتن این موضوع که بیشترین حجم و تولید و عرضه محصولات شوینده منجمله انواع پودرهای لباسشویی و ظرفشویی در کلانشهر تهران توسط کارخانه های مختلف و مراکز عرضه نسبت به سایر شهرهای دیگر کشور بیشتر توزیع می شود می توان این انتظار را داشت که برنامه توزیع و فروش این نوع شوینده در این شهر با برنامه های منظم و خاصی از طرف تولید کنندگان و شرکت‌های تولیدی پیگیری شود.
خاطرنشان می‌شود که شرکت تولیدی پودر لباسشویی پاک آل برای اینکه تولیدات شوینده خود را از جمله انواع پودرهای لباسشویی و انواع مایعات لباسشویی و نیز صابونهای حمام و دستشویی را در قالب سیستم فروش مشخص و منظمی در شهر تهران توضیح نماید دارای تیم فروش متوحد و دوره دیده هست که با تجربه فروش در سالیان گذشته توانسته است حجم بیشتر فروش در شهر تهران را به محصولات این شرکت اختصاص دهد.
اگر خست تهیه پودر لباسشویی با کیفیت و با قیمت ارزان ۱۰ را از شهر تهران و بازار شهر تهران را دارید می توانید با تماس ای که فروشندگان شرکت پاکال در مرکز تهران برقرار می نمایید خرید های عمده و جزئی که خود را از محصولات شوینده پودری در این شرکت داشته باشید.

فروش پودر لباسشویی
در پایان اشاره می‌کنیم که برای اینکه از خرید شوینده با کیفیت مورد نظر خود اطمینان داشته باشید حتماً در زمان بررسی و مشاهده کالا ها جهت سلام قیمت و کیفیت و بررسی کیفیت کالا حتماً به نشان استاندارد و علامت سیب سلامت مندرج در روی کالا دقت نموده و در صورت فاقد علامتهای مذکور از خرید این محصولات جداً خودداری نمایید. محصولات پودری شرکت پاکال با کسب کلیه مجوزهای تولید و استاندارد علامت سیب سلامت و بهداشت را بر روی محصولات خود در جهان بوده است و تمامی استانداردهای لازمه ایران را پاس نموده است.

مدیر فروش شرکت پاکال

تیم فروش شرکت پاکال

آدرس دفتر مرکزی:

تهران اکباتان خیابان حنانی خیابان نفیسی پلاک۷۸

آدرس کارخانه:

مشهد کیلومتر ۳۵ جاده نیشابور

تلفن واحد فروش:

۰۹۱۲۵۸۱۳۴۰۳

۰۹۱۹۳۸۸۴۹۱۸

0 کامنت برای مقاله "فروش پودر لباسشویی در تهران" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :