مایع لباسشویی رنگین شوی تندیس

نویسنده: aalamiadmin0912 ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

آیا میدانید شرکت سمبل شیمی با توان نیروهای داخلی مایع لباسشویی تندیس را به عنوان جدیدترین محصول خود در بازار به مناسب ترین قیمت ارائه نموده است؟
آیا میدانید شرکت سمبل شیمی در تولید مایع لباسشویی رنگین شوی از بهترین مواد اولیه با کیفیت و مرغوب استفاده نموده است؟
آیا تمایل دارید از قیمت مایع لباسشویی رنگین شوی و نوع و میزان حداقل سفارش و خرید و بارگیری آن اطلاع کسب نمائید؟ ما را تا انتهای این صفحه دنبال کنید تا با کسب اطلاعات بیشتر تصمیمات بهتری اتخاذ کنید.

مایع لباسشویی رنگین شوی چیست ?

در بازارهای خرید و فروش عمده محصولات شوینده یک محصول جدید و خاص وجود دارد که طی سالیان اخیر و با توجه به ماشینی شدن زندگی افرادجامعه و زیاد شدن استفاده از استفاده از دستگاه ماشین لباسشویی تمام اتومات جزء تولیدات جدید و نواورانه کارخانه های شوینده می باشد که با عنوان مایع لباسشویی طراحی و به مرکزهای خرید و فروش عمده محصولات شوینده توزیع می شود که در این میان مایع لباسشویی رنگین شوی که برای لباس های سفید ورنگی بجز تیره طراحی شده که با اسم مایع لباسشویی رنگین شوی مطرح شده است.
مایع لباسشویی رنگین شوی همانطور که از اسمش پیداست در قالب مایع لباس شوینده به طوری طراحی و تولید شده که در رقابت با پودر لباسشویی تفاوت هایی دارد که شامل مزیت هایی چند هم هست که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

مایع لباسشویی رنگین شوی و ترکیبات آن

اگر تمایل دارید اطلاعات عمومی خود را نسبت به موادی که در ترکیب مایع لباسشویی رنگین شوی استفاده شده است را بالا ببرید در ادامه ما را همراهی کنید تا با انها آشنا شوید.
مواد و ترکیبات مایع لباس رنگین شوی عبارتند از:
* سورفاکتانت
* سفید کننده
* آنزیم مهار خوردگی
* مهار نوری
* مهار کننده انتقال رنگ

کارخانه مایع لباسشویی رنگین شوی تندیس

اشاره گردید که مایع لباسشویی رنگین شوی از جمله محصولات شوینده و جزء مواد شوینده ای هست که در سالیان اخیر در کشور ما طرح و فرمولی جدید تولید شده است که این با توجه به استفاده بسیاری از مردم از لباسهای سفید و با رنگهای روشن استفاده می کنند که احتیاج به شوینده ای ویژه داشته اند تولید شده. تولید این شوینده با توجه با جدید بودن نسل آن هم از مواد اولیه نو و ابتکاری استفاده شده و هم از دستگاه های مدرن و بروز اروپا در ساخت و تولید آن استفاده شده است. البته گفتن این نکته خالی از لطف نیست که طی سال گذشته مهندسان تعدادی از کارخانه موفق به ساخت دستگاه فوق و تکنولوژی تولید آن شدند. در میان کارخانه های اندکی که موفق به تولید این شوینده شده اند نام کارخانه تندیس و مایع لباسشویی رنگین شوی تندیس نیز دیده می شود.

مایع لباسشویی تندیس و انواع آن

مایع لباسشویی تندیس در راستای برند سازی محصولات برتر ایرانی و بالا بردن استاندارد محصولات و افزودن به کیفیت انها ساختاری مدون و برنامه ریزی شده برای کارخانه تعریف نموده که در امتداد این هدف گذاری طی طریق کرده و در زمینه تولید مایع لباسشویی در دو نوع مشکین شوی و رنگین شوی کار تولید و توزیع را انجام میدهد.
مایع رنگی شوی با توجه به عملکرد ویژه و مخصوص ان برای لباسهای رنگی و روشن بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

مایع رنگین شوی و پودر لباسشویی

میان مایع رنگین شوی و پودر لباسشویی تفاوتی وجود دارد که در زمان استفاده از ان ها پی به تفاوت هایی که این دو شوینده با هم دارند خواهیم برد.
با توجه به حالت مایع موادی که در ترکیب این شوینده جدید استفاده میشه گرونتر و در نتیجه قیمت بالاتر از پودر لباسشویی هست. در ضمن نرمی و لطافتی که در زمان شستشو با مایع انجام میگیرد بیشتر و بهتر است.
مایع لباس به علت حالت روانی که دارد بیشتر مورد پسند مصرف کنندگان واقع شده و بازار پسندی بیشتری برای خود ایجاد نموده است.

مزیتهای مایع رنگین شوی چیست ?

مایع لباسشویی رنگین شوی نسبت به پودر لباسشویی مزیت های بیشماری دارد که به انها اشاره خواهیم کرد:
* عطر و رایحه بیشتر که بوی بهتر و بیشتری از لباسها به مشام انسان میرسد .
* لطافت ، نرمی و درخشندگی لباسها بیشتر از شستشو با پودر لباسشویی ماشینی هست.
* مهمترین ویژگی این مایع کار تخصصی این شوینده در شستشوی البسه روشن و رنگی و عدم کم رنگ کردن رنگ البسه

قیمت آنلاین مایع رنگین شوی تندیس

برای اطلاع از قیمت مایع رنگین شوی تندیس که بروزترین قیمت محسوب خواهد بود با مشاوران فروش ما در تماس باشید.

0 کامنت برای مقاله "مایع لباسشویی رنگین شوی تندیس" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :