ارزان ترین پودر ماشینی در ایران

نویسنده: aalamiadmin0912 ۲۲ تیر ۱۳۹۹

مناسب ترین قیمت پودر ماشینی در ایران را ما داریم با توجه به نیاز شما کارخانه میتواند پاسخگوی شما در تامین درخواست خود باشید. میتوانید پودر ماشینی درخواستی خود را از کارخانه ما تهیه کنید پس با ما همراه باشید.

پیشگیری از ویروس کرونا

این روز ها صحبت های زیادی درباره ی ویروس کرونا میشود وحتی تیتر اول خبر ها در ایران و جهان است.باتوجه به شیوع ویروس کرونا در ایران و جهان مصرف مواد شوینده بسیار زیاد تر از قبل هم در ایران وهم در کشور های همسایه شده است. پس یکی از راهکارهای پیشگیری از ابتلا به کرونا استفاده مداوم و مرتب از مواد شوینده مرغوب می باشد.

کار خانه تولید پودر ارزان

ما با توجه به نیاز کشور توانسته ایم تولید مواد شوینده خصوصا (پودر لباسشویی) و مایع دستشویی را هم از نظر ظرفیت و هم از نظر کیفیت به بالا ترین حد برسانیم تا بتوانیم این تقاضا و این نیاز مازاد را براورده سازیم.

ما در کارخانه خود موفق به اخذ استاندارد های ملی و بین المللی شده ایم که براحتی و بشایستگی نائل به ساخت و فرمولاسیون پودر ماشینی مرغوب و ارزنده شده ایم.

مزایای پودر ماشینی تندیس

بهتر است بدانیم که پودر ماشینی تندیس دارای مزایایی هست که به عنوان نمونه به چند مورد اشاره می کنیم:

  • رایحه پودر: گل های بهاری
  • مرکزیت قرار گیری در نزدیکی پایتخت و گذر گاه کشوری
  • قیمت ارزنده و مناسب
  • بصرفه و اقتصادی برای خانوار

تولیید روزانه پودر ماشینی

کارخانه با تولید روزانه با ۱۵۰ پودر و هزاران لیتر از مایعات مختلف در بین تولید کننده ها بهترین کیفیت و ارزان قیمت ترین را به بازارعرضه می کند تا مشتری های عزیز بتوانند نیاز های خود را بر طرف سازند.

خدمات شرکت

این شرکت آماده ارائه محصولات خود به ارگان های دولتی و خصوصی میباشد. به این که صورت با کارشناسان فروش ما تماس گرفته تا سفارشات شما مشتری های عزیز را ثبت کنند و در اسرع وقت سفارشات برایتان ارسال میگردد.

پودر ماشینی تندیس و اثرات آن

اثراتی که پودر ماشینی تندیس در زمان استفاده بر روی محصول مورد استفاده می گذترد این است که لباس ها بعد از شستشو بوی خوبی می دهند، کیفیت لباس ها حذف می شود و درخشان تر می شود و رنگ آنها نیز ثابت می ماند.

کیفیت پودر ماشینی تندیس

ما در کار خانه تندیس پودر های با کیفیت تولید کرده ایم و طبق استاندارد ملی ایران تولید شده که ماهانه توسط اداره استاندارد ایران مورد آزمایش مجدد قرار می گیرد تا کیفیت محصول همیشه مورد تایید باشد. پودر ماشینی تندیس در بسته بندی های شکیل و زیبای ۵۰۰ گرمی ،۱۰کیلویی و ۲۰ کیلویی در بازار بخش می شود . امید از که با تولید محصولات ارزان قیمت و با کیفیت بتوانیم رضایت خاطر شما را جلب کنیم و برای ارائه خدمات جدید ترو بهتر تلاش کنیم.

0 کامنت برای مقاله "ارزان ترین پودر ماشینی در ایران" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :