نویسنده: aalamiadmin0912 ۲۴ مهر ۱۳۹۷

تاجران پودر لباسشویی برای صادرات
تاجران پودر لباسشویی که از داخل ایران و سایر کشورها تمایل به خرید و صادرات این شوینده هستند می توانند با شرکت شوینده پاکال ارتباط برقرار نمایند.
فروش پودر لباسشویی دستی به صورت فله از طریق شرکت پاکال در حال توزیع هست. این شرکت محصولات شوینده خود را با نازل ترین نرخ به مشتریان خود ارائه می نماید.
 

تاجران پودر لباسشویی کشورهای عربی

 
تاجران پودر لباسشویی برای صادرات  به کشورهای همسایه ایران اغلب به دفتر شرکت پاکال مراجعه می نمایند و با ویژگی ها و مشخصات این شوینده آشنا می شوند. مطمئنا تاجران برای خرید پودر لباسشویی بایستی از شرایط خرید و چگونگی صادرات آگاهی داشته باشند. از این رو طی هماهنگی های به عمل امده تاجرانی که قصد این کار را دارند با مدیر صادرات شرکت جلسه خواهند داشت تا با مقدمات و شرایط کار صادرات آشنا شده و خرید به انجام برسد.
در مورد تاجرانی که بیشتر از کشورهای عربی به شرکت مراجعه می نمایند باید گفت که کشورهای عربی شامل عراق و سایر کشورهای حوزه خلیج فارس همواره مشتاق خرید از شوینده های شرکت هستند. و طی سالیان اخیر صادرات پودر لباسشویی کیسه ای به این کشورها با رشد خوبی مواجه شده است.
هر کدام از تاجران با توجه به شرایط کاری منطقه و کشور خودشان اقدام به بررسی موضوع و ثبت سفارش می کنند.

تاجران پودر لباسشویی

آزمایشگاه شرکت پاکال 

واحد آزمایشگاه این مجتمع تولیدی با سرپرستی سرکار خانم مهندس کاظمی و با بکار گیری دقیق ترین دستگاه های آزمایشگاهی و  پرسنل  مجرب این سازمان به صورت ۲۴ ساعت از پودر تولیدی و مواد اولیه نمونه برداری و کیفیت  را بررسی  میکنند تا همیشه پودر تولیدی از قدرت تمیز کنندگی بالایی برخوردار باشد.

برند های تولیدی شرکت

برند های دران ، افرنگ ، زلیخاه و قصر و ستاره

این سازمان مفتخر است که بنا به کلیه نیاز های بازار و با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا محصول  تولیدی خود را در بسته بندی های مختلف اعم از سلفون ؛ کیسه و قوطی در اختیار بازرگانان و مصرف کننده گان عزیز قرار دهد .

وزن بسته بندی های سلفونی جهت پودر لباسشویی :

۱۵۰ گرمی-۲۵۰گرمی -۵۰۰گرمی-۳ کیلویی و ۳٫۵ کیلویی

وزن بسته بندی های کیسه ای جهت پودر لباسشویی :

۵ کیلو گرمی – ۱۰ کیلو گرمی -۲۰ کیلو گرمی

وزن بسته بندی های قوطی جهت پودر لباسشویی :

۱۵۰گرمی – ۳۰۰ گرمی – ۴۰۰ گرمی – ۴۸۰ گرمی – ۵۰۰ گرمی

وزن بسته بندی های  مایع کارواش : ۲۰ لیتر

وزن بسته بندی های  مایع دستشویی و ظرف شویی؛ وایتکس و سفید کننده :

۱٫۵ لیتری – ۳ لیتری – ۲۰ لیتری

پودر لباسشویی ستاره فله ای:

پودر های لباسشویی ستاره در دو نوع دستی و ماشینی تولید و در کیسه های ۱۰ و ۲۰ کیلویی آماده و به بازار ارائه می شود. بازرگانان محترم جهت اطلاع از قیمت ها و کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشند.

0 کامنت برای مقاله "" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :