تاید ارزان قیمت را از کجا بخریم

پودر لباسشویی

نویسنده: aalamiadmin0912 ۳ بهمن ۱۳۹۹

تاید ارزان قیمت را از کجا بخریم ؟ این سوالاتی که بسیاری از خریداران و مصرف کنندگان می خواهند پاسخ آن را بیابند ولی پاسخ این پرسش پیش ماست پودر را می توان از همه جا خرید اما آیا این تاید همان محصول استاندارد و با کیفیت است ؟ شما می توانید محصول مورد نظر و ارزان خود را با همان آنزیم های واقعی و مرغوب را از درب کارخانه با قیمت مناسب و ارزان تهیه و خریداری نمائید.

محصولات شوینده و ارزان را ازما طلب کنید مطمئن باشید بهترین ها را برای شما در نظر می گیریم.

تاید ارزان

کاربرد تایدهای دستی یا پودر دستی

اکثر خانم های خانه دارازآسیب دیدن البسه های ظریف و حساس درون ماشین لباسشویی رنج می برند و به همین علت سعی می کنند بسیاری از لباس های حساس کودکانه و لباس های نازک را با دست و بوسیله پودرهای دستی شستشو دهند.

استفاده از پودرهای دستی لکه های البسه را بزودی پاک می کند و زمان شست شو را کاهش می دهد تاید های دستی با کف فراوان البسه های کثیف و چرکی را تمیز و ضد عفونی کرده و آن ها را درخشان و نرم می کند. قیمت این محصولات شوینده و بهداشتی نسبت به تایدهای ماشینی ارزان تر و مناسب تر می باشد.

تاید های دستی در بازاربا برندهای مختلفی به صورت پاکتی و فله ای یا کیلویی به فروش می رسد خریداران می توانند این محصولات را به صورت عمده یا حجمی و یا بصورت جزئی خریداری نمایند.

تاید ارزان

تولید تایدهای ماشینی

شستشوی لباس ها از قدیم الایام وجود داشته است و اگر چه شستن البسه با دست بسیار دلنشین بوده و لذت خاصی برای خانم ها داشت ولی مشکلاتی را هم در پی دارد که به عنوان مثال شست شو در فصل زمستان و سرما بسیار سخت و دشوار بود.

با ساخت ماشین های لباس شویی دیگر خانم ها مجبور نبودن البسه ها را با دست شستشو دهند و این ماشین های لباس شویی کلیه البسه ها را شستشو می دادن و کاررا برای خانم ها آسان کرده بود اما پودری که استفاده می شد باید مختص ماشین لباس شوی باشد.

تولید کنندهای محصولات شوینده به همین خاطر پودرهایی را تولید کردند که مخصوص ماشین های لباس شویی بودند این تایدهای ماشینی با ترکیبات و آنزیم های متفاوت و با کف کنندگی خیلی کم برای شستشوی البسه داخل ماشین لباسشویی تولید شدند.

پس تولید این تایدهای ماشینی باعث صرفه جویی در انرژی و با قیمت ارزان در تمامی فروشگاه های کشور به صورت پاکتی و فله ای به فروش می رسند.

تاید ارزان

کارخانه های تولید تاید یا پودر ارزان

بسیاری از کارخانه های محصولات شوینده در شهرها و استان های مختلف وجود دارند که این کارخانه ها برای جذب مشتری بیشتر سعی می کنند انواع پودر های تولیدی خود را ارزان به دست خریداران عمده یا مصرف کنندگان واقعی برسانند.

تولید کنندگان محصولات شوینده برای اینکه پودر های خود را با قیمت مناسب به دست خریداران برسانند از راه و روش های مختلف استفاده می کنند که عبارتند از…

  • فروش از درب کارخانه و بدون واسطه و یا توسط نمایندگی ها
  • شرکت در جشنواره های فصلی برای فروش ویژه و استثنایی و جذب مشتری بیشتر
  • تخفیفات با درصد بالا برای خریداران عمده

تاید ارزان

خرید جزئی تاید از فروشگاه های زنجیره ای

در خریدهای جزئی می توان انواع پودرهای دستی و ماشینی را با قیمت ارزان از فروشگاه های رنجیره ای خریداری کرد زیرا این فروشگاه ها با شعار فروش بیشتر و سود کمتر توانسته اند بسیاری از مشتریان را به سوی خود جذب کنند.

در این فروشگاه ها قیمت پودر خریداری شده از قیمت درج شده بر روی لیبل روی کالا کمتر می باشد و این پودرها به صورت تخفیف خورده به مصرف کنندگان فروخته می شوند.

خرید تاید ارزان قیمت

برای خرید پودر های ارزان قیمت به صورت آنلاین اقدام کنید و این محصولات را با کیفیت مناسب و به صورت عمده و کارتنی از ما خریداری نمائید.

لطفاً شماره های ذیل را به خاطر بسپارید وهرنوع محصول شوینده ای که مورد پسند شما بود با ما در ارتباط باشید .

0 کامنت برای مقاله "تاید ارزان قیمت را از کجا بخریم" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :