تولید انواع مسواک در کارخانه

نویسنده: aalamiadmin0912 ۱۲ مهر ۱۴۰۱

شرکت پاکال بزرگترین شرکت تولید کننده مسواک و خمیر دندان در ایران می باشد که در این کارخانه انواع مسواکهای تولید و بسته بندی می شود و به صورت عادلانه و مساوی در اختیار نمایندگان فروش قرار می‌گیرد. بسیاری از تولیدات این شرکت از قبیل انواع مسواکها در طرح ها و سایزهای مختلف و همچنین محصولات هتلی بسیار پر فروش بوده است.

انواع تولیدات کارخانه

تولیدات شرکت پاکال مسواکها و خمیر دندان و شانه همچنین گوش پاک کن و ژیلت های دو تیغه صابون دار است. و همچنین دستمال های مرطوب و محصولات هتلی از قبیل خمیر دندان ۷ گرم و ۱۰ گرم و همچنین مسواک های مخصوص بیمارستانها و هتل هایی که در پک های خود این محصولات بهداشتی را قرار می دهند تولید و بسته بندی می شود. ما برای شرکت‌هایی که تصمیم دارند پک های بهداشتی برای کارکنان خود تهیه کنند این همکاری را با آنها داریم که طبق درخواست آنها وسایل مورد نظر را در بسته بندی شکیل و زیبا قرار داده و برای آنها ارسال کنیم. و به این ترتیب می توانند این پک ها را در اختیار کارکنان خود قرار دهند.

مسواک مخصوص کودکان

یکی از دغدغه‌های مهم والدین این روزها برای فرزندان و کودکان خود حفظ و نگهداری از دندانهای کودکان می باشد که بسیار در معرض خراب شدن و آسیب دیدن است به این ترتیب باید مسواکی را تهیه کنند تا هم جنس مرغوبی داشته باشد و هم نرم و سبک و با دوام باشد که کودکان وقتی با فرچه های آن مشغول بازی می شوند به راحتی آن ها جدا نشود و برای مدت زمانی بتوانند از آن استفاده کنند و همچنین باعث پاکیزگی دندانها و لثه های آنها شود. و از پاکیزگی دندانهای کودکان و والدین آنها هم لذت ببرند و باعث سلامتی آنها هم شود.

مسواک

کیفیت مسواک های تولید شده

مسواکهای تولید شده در شرکت در کیفیت های مختلف و از تنوع زیادی برخوردار می باشد ما در اینجا به چند نمونه اشاره خواهیم کرد:

  1. مسواکهای سلفونی یا فله ای
  2. مسواکهای کارتونی
  3. مسواکهای سیلور
  4. مسواکهای پاپیونی
  5. مسواکهای مخصوص ارگان ها و هتل ها
  6. مسواکهای کودکان
  7. پک مسواک و خمیر دندان هتلی
    همه‌ی این محصولات درجه یک می باشد وبا مواد اولیه و بهداشتی مرغوب تولید می شود و در قیمت های مختلف که بستگی به نوع بسته بندی دارد که سلفونی یا کارتی باشد که در قیمت تاثیر گذار می باشد.

0 کامنت برای مقاله "تولید انواع مسواک در کارخانه" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :