مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید مواد شوینده قالیشویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مواد شویندهانواع مواد شوینده قالیشوییمواد شویندهاستفاده از پودر های قالیشوییمواد شویندهاستفاده از شامپو فرش هامواد شویندهفروش انواع مواد شوینده قالیشویی

تولید مواد شوینده قالیشویی برای کارخانه های قالیشویی بسیار مفید و ضروری می باشد. مواد شوینده ی قالیشویی که توسط کارخانه های محصولات شوینده تولید و عرضه می شوند هر کدام دارای کارایی و تاثیرات متفاوتی می باشند و باید گفته شود که موادشوینده تولید شده برای قالی و قالیچه در نظافت و پاکیزگی آن ها نقش بسزایی دارد.
کارخانه های تولید کننده محصولات شوینده با تولید موادشوینده قالیشویی مشکلات لک زدایی فرش ها را برای کارخانه های قالیشویی آسان کرده است. شما می توانید این محصولات ویژه را به صورت رایگان و آنلاین از ما بخواهید.

مواد شوینده

انواع مواد شوینده قالیشویی

قالی ها و فرش ها بنابر تار و پود و الیافی که دارند با مواد شوینده مخصوص شسته و آبگیری می شوند. تولید مواد شوینده قالیشویی این حق را به کارخانه های قالیشویی و خانم های خانه دار داده است که مواد شوینده قالیشویی مورد نظر را خود انتخاب و خریداری کنند.
کارخانه های تولید کننده محصولات شوینده ، مواد مانند پودرهای قالیشویی ، لکه ، شامپو فرش ها و آب ژاول و موادی مانند تثبیت کننده ها رنگ قالی و قالیچه را مخصوص کارخانه های قالیشویی تولید و عرضه کرده اند.
انتخاب هر کدام از این مواد شوینده نقش بسزایی در لک زدایی و چربی زدایی فرش و قالیچه خواهد داشت و قالیشویی ها در راستای اهدافی که دارند مانند سفید کردن ریشه فرش ها _ از بین بردن لک های سخت گلسرینه کردن و رنگ زدایی و….. می توانند بر انتخاب مواد شوینده مورد نظر تصمیم گیری کنند.

مواد شوینده

استفاده از پودر های قالیشویی

استفاده از پودر های قالیشویی در شست وشوی انواع قالی یکی از راه و روش های با قدمت و قدیمی می باشند که در این نوع شست وشو اگر با الیاف فرش و قالی توجه شود بهترین نوع شست وشو محسوب می شود.
به عنوان نمونه در فرش های دستبافت ابریشمی و شیمی شست وشو با پودر های قالیشویی پیشنهاد نمی شود ولی فرش های ماشینی و صنعتی با این روش بسیار براق و درخشنده خواهد شد پس تولید مواد شوینده قالیشویی به جنس و الیاف فرش بستگی دارد و بر روی هر نتیجه متفاوتی خواهد داشت.
شایان ذکر است که پودر های قالیشویی بسیار قوی و فعال می باشند که کف کنندگی زیاد این پودر ها به قسمت تحتانی و ریشه تار و پود فرش های ماشینی نفوذ می کنند و هر نو آلودگی و میکروبی و گرد و خاک مخفی شده در اعماق فرش را پاک و ضد عفونی می کنند پودر های قالیشویی تولید شده از کارخانه های مختلف کشور دارای آنزیم های پاک کننده هستند که این آنزیم ها متناسب با محیط زیست هستند که هر کدام برای پاک کردن نوعی از آلودگی و چربی و تعبیه و تهیه شده اند.

مواد شوینده

استفاده از شامپو فرش ها

یکی دیگر از مواد شوینده قالیشویی تولید شده توسط کارخانه محصولات شوینده شامپو فرش ها می باشد که برای همه نوع فرش و موکت و مبل به کار می روند.
شامپو فرش ها که هم در روش دستی شست وشوی فرش وهم در روش شست وشوی مکانیزه فرش به کار می روند دارای بهترین بازده می باشند. شامپو فرش ها بر عکس پودر های قالیشویی در اکثر فروشگاه ها و مراکز خرید با حجم های متفاوت برای مصارف خانگی و صنعتی به فروش
می رسند.
استفاده از شامپو فرش ها در قالیشویی ها به تثبیت رنگ قالی و جلوگیری از رنگ پریدگی آن ها کمک می کند. تولید مواد شوینده قالیشویی مانند شامپو فرش برای لکه و آلودگی موکت و مبل نیز مفید می باشد. استفاده از این مایع شوینده در منازل به صورت خشک نیز صورت می گیرد یعنی معمولا ظرفی پر از کف حاصل از شامپو فرش درست می کنند و مبل ها و موکت هایی که قابل شست وشو با آب فراوان نیستند را با روش دستمال کشی با این کف تمیز و پاکیزه می کنند.

مواد شوینده

فروش انواع مواد شوینده قالیشویی

تولید کنندگان مواد شوینده مخصوص قالی و قالیچه با فروش آنلاین خود و قرار دادن انواع شوینده های فرش و قیمت آن در معرض دید در وب سایت و کانال شما را در خرید های کلی و عمده یاری می رسانند.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید