سفید کننده صادراتی بهریز

مایع جرمگیر

نویسنده: aalamiadmin0912 ۲۵ بهمن ۱۳۹۹

سفید کننده صادراتی بهریز از جمله مایعاتی که در شرکت بهریز تهیه و تولید می شود .مایع سفیدکننده بهریز بسیار با کیفیت و با قدرت شویندگی و سفید کنندگی بالا است .این مایع برای سفید کنندگی ظروف و لباس کاربرد دارد.

سفید کننده

وایتکس بهریز

مایع سفیدکننده بهریز یا در اصطلاح وایتکس ، علاوه بر کیفیت خوب و اثر بخشی فوق العاده، از قیمت پایین و بهینه ای برخوردار است و همین امر موجب شده است علاوه بر بازار داخل ، در خارج از کشور هم حرفی برای گفتن داشته باشد.اینک این محصول با کیفیت و پر کاربرد توان صادرات را هم پیدا کرده است.

سفید کننده

شستشوی ظروف با سفید کننده

ظروف بلوری و شیشه ای بعد از مدتی مصرف ، هاله ای از جرم روی آنها رسوب می کند و این به دلیل استفاده مدام از چای و یا آب می باشد که به مرور باعث ایجاد لکه روی آن ها می شود. استفاده از مایع سفیدکننده برای زدودن این جرم ها بسیار مناسب است و بعد از شستشو با این مایع پر قدرت خواهیم دید که جرم ها از ظروف شیشه ای رخت بر بسته و کاملا درخشان و شفاف شده اند.

سفید کننده

مایع سفید کننده با کیفیت بهریز

مایع سفید کننده علاوه بر شستشوی ظروف برای لکه بری و سفید کردن لباس های رنگ روشن و سفید هم مناسب است .این مایع کاربردهای دیگری هم دارد مانند: رسوب زدایی و براقیت شیر آلات ، جرم گیری و ضدعفونی سرویس بهداشتی ، جرم‌گیری سینک ظرفشویی، و دیگر موارد.در استفاده از مایع سفید کننده همواره باید احتیاط لازم را داشت و از ماسک و دستکش استفاده کرد تا دچار حساسیتهای احتمالی تنفسی و پوستی نشد.

سفید کننده

مایع سفیدکننده بهریز ضدعفونی کننده پر قدرت

مایع سفید کننده بهریز یک ضدعفونی کننده قوی هم به شمار می رود . برای درست کردن محلول ضد عفونی مایع سفیدکننده را به نسبت ۱به۹ با آب ترکیب می کنیم در ظرف حاوی اسپری منتقل می کنیم . این محلول قدرت ضدعفونی بالایی دارد و می تواند برای ضدعفونی کردن دست ها ، سطوح و اشیا و دستگیره ها استفاده شود.

سفید کننده

سفید کننده ارزان قیمت بهریز

مایع سفید کننده بهریز علاوه بر کیفیت خوب و اثر بخشی فوق العاده قیمت بسیار ارزانی هم دارد .این مایع پر کاربرد با قیمت ارزان نسبت به سایر محصولات مشابه، از پرفروش ترین مایعات شوینده شرکت، سفیدکننده به شمار می رود.این مایع مرغوب همچنین توانسته است قابلیت صادرات را هم داشته باشد‌.

0 کامنت برای مقاله "سفید کننده صادراتی بهریز" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :