آراد برندینگ
خانه / شامپو / شامپو بابونه بهریز

شامپو بابونه بهریز

شامپو بابونه از جمله شوینده هایی هست که با گذشت زمان استفاده از آن فراگیر تر و پر مصرف تر می شود و این در راستای رعایت بهداشت فردی در جامعه انسانی هر روز در حال گسترش و بهبود شرایط می باشد.
استفاده از عصاره گیاه کل بابونه با عنایت به خواص آن در شامپو بسیار مورد توجه است.

شامپو بابونه بهریز

شامپو بابونه با توجه به ساختمان و ساختار شوینده که مایع می باشد بیشتر مورد توجه و اقبال اکثریت مردم می باشد و بیشتر دوست دارند به جای استفاده از صابون که قبلا بیشتر استفاده میشد امروزه از شامپو بیشتر استفاده نمایند. چرا که مطابق آخرین نظرسنجی های بعمل آمده مصرف شامپو بابونه بعنوان تمیز کننده موی سر برای اکثریت مردم خوشایند می باشد چرا که گیاه بابونه و گل آن دارای خواص بسیار خوب و تقویت کننده موی سر و ضد ریزش موی سر می باشد و به همین دلیل شرکت های شوینده بهداشتی تولید متنوع این محصول را با عصاره سدر در دستور کار خود قرار داده اند.

شامپو بابونه طرح صحت

شرکت صحت در تولید مواد شوینده بهداشتی دارای خط تولیدی با انواع دستگاه های مدرن می باشد که همزمان با تولید انواع شوینده های پودری و مایع تنوعات زیادی نیز در تولید شامپو بابونه در میان انواع دیگر عصاره های مختلف کاربرد و استفاده بیشتری دارد چرا که مصرف کنندگان بازخورد بهتر و کاملتری از قبال استفاده از این نوع شامپو داشته اند. دارد. شرکت ما نیز در تولید شامپو بابونه طرح صحت با توجه به نیاز بازار اقدام به تولید این محصول پر مصرف نموده است که با کیفیت و قیمت مناسب عرضه میشود که هر روز هم در حال بهبود کیفیت می باشد.

شامپو و بهداشت فردی

شامپو سر بابونه در زمان شستشوی کامل در حمام بسیار مورد توجه بوده و برای تمیزی و نظافت موی سر و همچنین پوست کف سر از چربی ها و کثیفی ها مورد استفاده قرار می گیرد. عصاره گل بابونه بکار رفته در ترکیب این شامپو باعث غلظت و استفاده طولانی تر و مفیدتر از این شوینده شده است.
با توجه به مواد بکار رفته در فرایند تولید و فراوری شامپو برای انواع موهای مختلف که از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه استفاده می شود.

قیمت شامپو بابونه

برای بسیاری از خریداران عمده هم قیمت شامپو برای نوع خرید و میزان خرید در هر پارت مهم است. چرا که در کنار کیفیت شامپو قیمت خرید و فروش اساسی ترین مولفه می باشد.
البته این سوال در مورد خریداران عمده فروش مصداق پیدا میکند نه مصرف شخصی

کارخانه شامپو بابونه

این محصول در شرکت خوش نام تندیس تولید می شود و در کنار شامپو سدر شامپو بابونه و دیگر شوینده ها نیز تولید می شود که مورد توجه تجار و بازرگانان قرار گرفته است.

سایر شوینده های کارخانه تندیس

علاوه بر شامپو سر بابونه بهریز شرکت تندیس انواع مایعات و پودرهای لباسشویی را در وزن ها و طرح های مختلف تولید و ارائه می نماید. برای اطلاع از جزییات تولید ریز محصولات حتما با مشاوران ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

شامپو سر ویتامینه ارزان قیمت

یکی از چالش ها و موضوعاتی که بیشتر مردم با آن دسته و پنجه نرم …