شامپو کافئین بهترین شوینده مو

نویسنده: aalamiadmin0912 ۸ مرداد ۱۴۰۰

شامپو کافئین در رسته شوینده های موی سر می باشد که با توجه به مواد و ترکیبات طبیعی و ارزنده ای که در آن وجود دارد برای تقویت و سر زنده مانده موها بسیار مفید و ارزنده می باشد. از این رو استفاده از این شامپو برای همگان توصیه می شود.

ترکیبات شامپو کافئین

در شامپو کافئین از بهترین مواد اولیه و مواد شوینده تولید شده.شامپو کافئین سیر دکتر بیز حاوی ترکیبات موثر کافیین، عصاره سیر و دکسپانتنول میباشد که باعث تقویت مو، ترمیم و افزایش استحکام مو و جلوگیری از ریزش و بهبود شوره سر میشود.

دکسپانتنول ( پیش ساز ویتامین B۵ ) موجود در شامپو کافئین سیر با اتصال به ساقه مو و ایجاد پوششی کامل بر روی سطح مو و نفوذ به داخل ساقه رطوبت مورد نیاز آنرا فراهم کرده و خاصیت ترمیم کنندگی به آن میدهد و با جلوگیری از وز شدن موها باعث شادابی استحکام و طراوت موها میگردد.

مطالعات نشان می دهد که شستن مو با شامپوی سرشار از کافئین ممکن است در تحریک رشد مو در افراد مبتلا به الگوهای طاس مرد یا زن کمک کند.

انواع شامپو کافئین

در صورتی که موهای سر شما دچار ریزش شده و به قول معروف کم پشت شده هست و این مورد شما را نگران کرده است پیشنهاد می کنیم از این شامپو استفاده نمائید تا به مرور این مشکل شما حل شود. ما شعار نمیدهیم ما با کیفیت و عملکرد محصولاتمان خودمان را ثابت کرده ایم و هر روز هم در بهتر کردن کیفیت و تنوع محصولات خود کرده ایم. با ما همراه باشید و با مصرف این شامپو ها موهایی شاداب و حجیم را در روی سر خود مجددا تجربه نمائید.

0 کامنت برای مقاله "شامپو کافئین بهترین شوینده مو" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :