شرکت مه شویان در کجاست؟

نویسنده: aalamiadmin0912 ۲۳ آبان ۱۳۹۷

محل شرکت مه شویان :

دفتر شرکت مه شویان در استان یزد و شهر یزد قرار دارد و کارخانه این شرکت هم در شهر یزد واقع شده است .

موقعیت جغرافیایی یزد:

استان یزد در مرکز ایران قرار گرفته است. این استان از شمال و غرب به استان اصفهان، از شمال شرقی به استان خراسان، از جنوب غربی به استان فارسی و از جنوب شرقی به استان کرمان محدود می شود و به دلیل دور بودنش از سر حدات مرزی ایران، در طول تاریخ از بحرانها و فشارهای فرهنگی و نژادی مصون مانده است. استان یزد در حدود ۷۲۱۵۶ کیلومتر مربع وسعت دارد که تقریباً ۴/۳۷ درصد از وسعت کل خاک کشور را در بر می گیرد. طبق آخرین تقسیمات کشوری این استان، دارای هفت شهرستان، ۱۵ شهر، ۱۴ بخشی و ۳۸ دهستان است و شهرستانهای آن شامل: ابرکوه، اردکان، بافق، تفت،مهریز، میبد و یزد است.

 

تولیدات شرکت مه شویان:

۱- پودر لباسشویی دستی و ماشینی در بسته بندی های ۵۰۰ گرمی و فله ای از ۳ تا ۲۰ کیلوگرم

۲- مایع ظرفشویی در بسته بندی و حجم های مختلف

۳- مایع دستشویی در بسته بندی و حجم های مختلف

۴- مایع سفید کننده

شرکت مه شویان یزد با بازارسنجی که انجام داده و نسبت به سلیقه مصرف کنندگان بررسی های زیادی را انجام داده است و به همین دلیل انواع مواد شوینده هایی را که تولید کرده است هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ کمی و بسته بندی سلایق مصرف کنندگان را مد نظر قرار داده تا بیشترین رضایت را در بین مردم بدست آورد. به همین دلیل محصولات تولیدی این شرکت در بسته بندی های بسیار شکیل و زیبا تولید و روانه بازار می شوند.

خریدارانی که  قصد خرید از شرکت ما را دارند میتوانند با کارشناسان و مدیران فروش ما جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایند.

 

0 کامنت برای مقاله "شرکت مه شویان در کجاست؟" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :