صادرات عمده مواد شوینده

نویسنده: aalamiadmin0912 ۳ آذر ۱۳۹۷

صادرات مواد شوینده:

مواد شوینده جزء معدود کالاهایی هستند که بصورت دایمی و همیشگی و به تعداد بسیار زیاد و در تناژهای بالا از کشور ما ایران به سایر کشورهای همسایه صادر می شود و با توجه به اینکه کشورهایی که در اطراف ایران قرار دارند از نظر قدرت تولید مواد اولیه و در ادامه تولید مواد شوینده در سطح پائینی قرار دارند و قادر به تولید مواد شوینده نیستند به همین دلیل عمده مواد شوینده مورد نیاز خود را بصورت عمده از کشور ایران تامین می کنند. بطوری که حجم صادرات مواد شوینده که جزء صادرات غیر نفتی ایران تلقی می شود رقم قابل توجهی ارز وارد ایران می کند که این مزیت خوبی برای کشور ما بحساب می آید.

مواد شوینده : 

مواد شوینده ای که از ایران به سایر کشور های همسایه از قبیل عراق ، افغانستان، ترکمنستان ، ارمنستان و …صادر می شود شامل اقلام زیر می باشند.
انواع پودرهای شوینده
انواع مایعات ظرفشویی
انواع مایعات دستشویی
انواع سفید کننده و جرم گیر
انواع صابون و شامپو
و انواع شوینده های دیگر
تاجران محترمی که قصد خرید مواد شوینده را دارند پیشنهاد ما این است که از یک برندی که دارای سبد کامل مواد شوینده باشد خرید نمایند تا بتوانند یک برند را با تمام شوینده ها تامین و در کشور مورد نظر خود جا انداخته و بنام خود جا بیاندازند.

آیا می دانید شرکت پخش مواد شوینده ما جزء معدود کارخانه های تولید کننده مواد شوینده در ایران می باشد که سبد کامل مواد شوینده را تولید میکند ودر زمینه صادرات این محصولات به کشور های دیگررتبه برتر را به خود اختصاص داده است .برای کسب اطلاعات تماس بگیرید .

0 کامنت برای مقاله "صادرات عمده مواد شوینده" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :