مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات مواد شوینده از ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات مواد شوینده و پودری از ایرانمواد شوینده ایرانکشور های متقاضی پودر های رختشویی ایرانیمواد شوینده ایرانمزایای صادرات مواد شویندهمواد شوینده ایرانتولید مواد ضد عفونی کننده ایرانی و صادرات آن هاخرید انواع مواد شوینده از ایران
مواد شوینده

صادرات مواد شوینده از ایران زمانی صورت می گیرد که در داخل کشور کمبودی از لحاظ محصولات شوینده احساس نشود و صادرات این محصولات شوینده بازار را دچار التهاب نکند. زمانی که صادرات بی رویه صورت گیرد محصول شوینده در داخل کشور با کمبود مواجه می شود و قیمت آن رو به افزایش خواهد گذاشت.
مواد شوینده

صادرات مواد شوینده و پودری از ایران

بسیاری از کشور ها عرب زبان و یا کشور های همسایه برای خرید پودر های دستی ماشینی با نام تجاری ایرانی مشتاق و مسر هستند ولی تمایل این کشور ها به خرید پودر لباسشویی فله بسیار بیشتر از پودر های پاکتی می باشد زیرا این پودر ها نسبت به حجمی که دارند دارای قیمت مناسب تری هستند.
در پودر های فله ای هزینه پایین بسته بندی آن ها قیمت آن ها را کاهش داده است. پس تاجران خارجی با صرف اندک هزینه پودری با کیفیت بالا و حجم بالا خریداری می کنند. صادرات مواد شوینده پودری از ایران بسیار مورد تائید بازار های خارجی قرار گرفته است.

صادرات محصولات شوینده در زمانی که کارخانه های تولیدات روزانه خود را به چنین تن رسانده اند برای بازار داخلی مشکل آفرین نخواهد بود بلکه باعث افتخار آفرینی و ارز آوری برای کشور نیز می شود.
وقتی مشتری خارجی در میان انواع برند های خارجی و ایرانی محصولات شوینده محصولی را انتخاب می کند که دارای نام تجاری ایرانی است حتما پی به کیفیت بالا مرغوبیت آن برده است این افتخاری است که تولید کنندگان شوینده برای کشور کسب کرده اند.

مواد شوینده ایران

کشور های متقاضی پودر های رختشویی ایرانی

همانگونه که گفته شد بسیاری از کشور های مجاور خلیج فارس و کشور هایی که مرز مشترک با ایران دارند مانند کشور های افغانستان ، ترکمنستان ، عراق ، عمان ، روسیه ، ترکیه برای خرید پودر های تولید شده از کارخانه های ایرانی با شرکت های ایرانی عقد قرار داد می کنند و سالانه چند صد تن محصولات پودری را به کشور خود وارد می کنند.
کیفیت این پودر های ایرانی برای آن ها اثبات شده است از این رو در خرید مداوم آن مسر هستند. آن ها برای دست یابی به این پودر ها سعی و تلاش زیادی می کنند و هم از طریق آنلاین و گاهی اوقات به صورت حضوری اقدام به خرید می کنند.

مواد شوینده ایران از کیفیت مناسبی برخوردار هست. تاجران تمامی کشورهای همجوار ایران از کیفیت محصولات شوینده ایران رضایت دارند.

مواد شوینده ایران

مزایای صادرات مواد شوینده

در زمان کنونی کشور در موقعیت جنگ اقتصادی می باشد و تحریم ها از طرف دشمنان آسیب زیادی را به اقتصاد کشور زده اند تولید کنندگان محصولات شوینده تولید محصولات خود را به اشباع رسانده اند و مشکلات زیادی را متحمل شده اند تا این محصولات را در بازار جهانی مطرح کنند.
پس در چنین شرایط مهمی صادرات محصولات ایرانی به خارج از کشور نه تنها اقتدار تولید کنندگان ایرانی را می رساند بلکه با ارز حاصل از این داد و ستد ها به اقتصاد کشور کمک کرده و دشمنان را در تحریم هایشان ناکام می گذارند.
اگر همه تولید کنندگان ایرانی مانند تولید کنندگان محصولات شوینده عمل کنند کشور از همه نظر استقلال خود را حفظ خواهد کرد. فروش محصولات شوینده ایرانی در کنار شوینده های خارجی در بازار های خارجی افتخاری است که نصیب تولید کنندگان شوینده ایرانی شده است.

مواد شوینده ایران

تولید مواد ضد عفونی کننده ایرانی و صادرات آن ها

در زمان حال که ویروس کووید ۱۹ کره زمین را در بر گرفته است همه کشور ها سعی می کنند تا مواد ضد عفونی کننده بسیار زیادی جهت ضد عفونی اماکن و یا ضد عفونی دست ها تولید و یا خریداری به کشور خود وارد کنند که به طور کامل همه کشور ها در تهیه آن دچار مشکلات و کمبود های داخلی شده اند.
این برهه ی زمان حساس تولید کنندگان محصولات شوینده خط تولید مواد ضد عفونی کننده سطوح و یا ژل های ضد عفونی کننده را ارتقا داده و تولید آن را به چندین تن در در یک زمان معین رسانده و حتی ضد عفونی هایی توسط محققین اختراع و به ثبت رسیدند که دارای ترکیبات بسیار متفاوت و بدون ضرر بودند که از جمله این محصولات ضد عفونی کننده جدید می توان به ضد عفونی های نانو اشاره کرد که هیچ نوع الکلی در آن یافت نمی شود.
ایران در چنین شرایط کرونایی نه تنها نیاز بازار داخلی کشور به این ضد عفونی ها را بر طرف کرد بلکه به کشور هایی که در وضع بسیار بدی نیز به سر می برند کمک شایانی می کرد. در این زمان صادرات این ضد عفونی کننده ها به کشور های همسایه و خاورمیانه و بعضی از کشور های عربی هم به نفع اقتصاد کشور بوده و هم مشکلات ناشی از وجود ویروس کووید ۱۹ در آن کشور ها را بر طرف می کرد.

خرید انواع مواد شوینده از ایران

تولید کنندگان ایرانی برای اینکه خرید محصولات را برای خریداران عمده آسان و سهل کنند و دست عوامل واسطه را از معامله ها کوتاه کنند و امکان خرید محصولات شوینده از کارخانه را میسر کنند. وب سایت هایی تشکیل داده اند شما نیز از این وب سایت ها استفاده کنید تا از تمام مزایای یک خرید سالم بهره بگیرید.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید