فروش پودر لباسشویی به ترکمنستان

نویسنده: aalamiadmin0912 ۲۳ مهر ۱۳۹۷

از مقاصد مهم و استراتژیک شرکت پاکال فروش پودر لباسشویی به کشور های شمال ایران به خصوص کشور ترکمنستان هست.

پودر لباسشویی برای صادرات به کشور ترکمنستان مقصد بسیار خوبی هست. این کشور ظرفیت بالایی را برای خرید این محصولات دارد.

فروش پودر لباسشویی به ترکمنستان بصورت فله

ویدئو کارخانه پودر لباسشویی

برخی از تجار و بازرگانان و نیز تولید کنندگان ترمنستانی با ایجاد کارگاه های مخصوص که با مشاوره شرکت ما انجام می شود اقدام به خرید پودر کیسه فله می نمایند. در این صورت با ری پک کردن پودر ها در داخل بسته بندی های خودشان اقدام به فروش پودر با بسته بندی مد نظر خودشان می کنند.

در این نوع خرید و فروش مزایایی هم قابل مشاهده هست که می توان در زیر به انها پرداخت.

  1. خرید پودر لباسشویی که فله هست با قیمت ارزانتر از کشور ایران
  2. پر کردن پودر ها داخل بسته بندی جدید و فروش ان با قیمت بهتر و ایجاد سود بیشتر برای تاجران
  3. فروش پودر لباس با برند خود مشتری ترکمنستانی
  4. ایجاد بازار جدید برای فروش
  5. ایجاد اشتغال جدید در کشور جدید
  6. ایجاد ارزش افزوده برای محصول

شوینده هایی از قبیل مایع ظرفشویی، شامپو، مایع دستشویی و پودر لباسشویی به کشورهای همسایه از جمله کشور ترکمنستان صادر می‌شود. کیفیت این کالاها در رده محصولات خارجی قرار دارد و به این دلیل که شرکت‌های بسیاری در زمینه تولید این نوع محصولات فعالیت می‌کنند، تولید آنها انحصاری نمی باشد و استانداردهای داخلی و خارجی را داراست.

پودر لباسشویی ترکمنستان

فروش پودر لباسشویی به ترکمنستان بصورت جعبه

صادرات پودر های لباسشویی داخل جعبه های ۵۰۰ گرمی یکی دیگر از برنامه های اصلی شرکت شوینده پاکال در راستای ایجاد درآمد پایدار می باشد.

با توجه به شرایط کنونی ایران با در نظر گرفتن تحریم های صورت گرفته در قبال صادرات کلیه کالاها از ایران این مهم با مشکلات فراوانی روبرو هست و در مواقعی اصلا امکان صادرات وجود ندارد. در ادامه تحریم ها و با گران شدن نرخ ارز و افزایش قیمت دلار در مقابل نرخ ریال مشکل دیگری که گریبان گیر تولید کنندگان و صادرکنندگان مواد شوینده شده است مواجه شد با نوسانات قیمت ارز و مواردی که بایستی در خصوص مابه التفاوت نرخ ارز ثانویه و آزاد توسط صادر کنندگان محاسبه و به دولت پرداخت شود که این موضوع باعث پائین آمدن سود این گروه و در برخی موارد سر به سر شدن هزینه و درآمد شده است که به همین دلیل در بیشتر اوقات تولید کنندگان تمایلی به صادرات کالاهای خود ندارند. امید است با تمهیداتی که دولت محترم خواهد اندیشید این مشکلات مرتفع گردد و صادرات انجام و ارز وارد کشور گردد. غیر از تحریم‌ها مشکل خاص دیگری بر سر راه صادرات وجود ندارد و  بیشتر مواد اولیه مورد نیاز کارخانه‌ها در داخل از سوی شرکت‌های پتروشیمی و زیرمجموعه‌های آنها تامین می‌شود و اگر شرکتی هم مشکلی داشته در زمینه تامین نقدینگی بوده است.

خریداران و عمده فروشانی که قصد خرید پودر لباسشویی فله و صادرات آن به کشور ترکمنستان را دارند می تنوانند با کارشناسان ما تماس گرفته و سفارش خرید خود را اعلام نمایند و بعد از انجام مراحل خرید و صدور حواله بارگیری و پلمپ و ارسال کالا به مقصد مرز مورد نظرشان انجام گردد.

0 کامنت برای مقاله "فروش پودر لباسشویی به ترکمنستان" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :