ضد عفونی دست و سطوح

نویسنده: aalamiadmin0912 ۲۴ آذر ۱۳۹۹

ضد عفونی دست و انواع شوینده در راستای سلامت و بهداشت انسان ها و جامعه می باشد. استفاده مداوم و همیشگی از مایع ضد عفونی کننده در روزهایی که کرونا و انواع دیگر ویروس ها به کل دنیا گسیل شده و همه جامعه جهانی در مصرف این ضد عفونی کننده اجبار دارند.

ضد عفونی دست

مایع ضد عفونی کننده

در ایام گذشته هم مایع ضد عفونی کننده وجود داشته و توسط افراد و مخصوصا بیمارستان ها و مراکز درمانی بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت و برای استریلیزه کردن دست و سطوح استفاده میشده ولی امروزه با عنایت به اینکه ویروس کرونا در کل دنیا فراگیر شده است استفاده از مایعات ضد عفونی کننده نه تنها در بیمارستان ها مصرف میشد در تمامی ادارات و منازل نیز مورد کاربرد روزانه و ساعتی دارد.

ضد عفونی دست

بدلیل اینکه دست به عنوان ابزاری که تمامی امور از خوردن غذا تا انجام کارهای شستشو و دیگر موارد توسط دست انسان ها انجام می شود و باید دست افراد توسط مایعات ضد عفونی کننده دست از آلودگی ها پاک شود تا در صورت تماس دست با دهان و چشم افراد دچار بیماری و مشکلات ویروسی نشوند.

ضد عفونی سطوح

یکی دیگر از مایعات ضد عفونی کننده ضد عفونی کننده برای سطوح هست که برای پاک و تمیز کردن انواع سطوح استفاده می شود.

انواع ضد عفونی کننده

انواع ضد عفونی کننده ها در نوع بر پایه الکل و بر پایه آب استوار هست. برخی ها به دلیل حساسیت کارشان مجبور به استفاده از ضد عفونی کننده بر پایه الکل هست. شایان ذکر هست که مایع ضد عفونی بر پایه الکل با درصد خلوص ۷۵ درصد می باشد که کارهایی که دارای حساسیت بالای بهداشتی هست را مورد استفاده قرار می گیرد.

نوع دیگر ضد عفونی بر پایه آب هست که در کنار مواد ضد عفونی کننده دیگر در بازار خرید و فروش وجود دارد و در برخی موارد خرید و فروش و مصرف آن در حوزه مصرف موجود می باشد.

0 کامنت برای مقاله "ضد عفونی دست و سطوح" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :