عرضه مایع ظرفشویی آتنا در کارخانه

نویسنده: aalamiadmin0912 ۲ شهریور ۱۴۰۱

عرضه مایع ظرفشویی آتنا یا درب کارخانه و یا در انبار مرکزی در تهران انجام می‌شود و این عرصه باعث شده که کارخانه با برنامه ای مدون و منظم بتواند بارهای تولید شده را خروج دهد و در انبارها دپو نشود.

نمایندگی فروش مایع ظرفشویی آتنا

شرکت پاکال برای اینکه بتواند در سراسر ایران برند سازس کند و محصولات خود را معرفی کند در تمامی استان ها و شهرستان های بزرگ نماینده انحصاری می گیرد و محصولات را از طریق این نماینده ها برای پخش های استان ها ارسال می شود. و کارخانه هم با نمایندگان فروش در ارتباط دائم می باشد.وکار فروش استان ها را از این نمایندگان پیگیری می‌کند.

فروش ویژه + اشانتیون فروش کارخانه و شرکت پاکال در مواقعی از سال یا در مناسبت های مختلف و مهم تاریخی یک سری تخفیفات ویژه و اشانتیون های فروش برای خریداران عمده و بنکداران در نظر می‌گیرد که باعث سود بیشتر برای خریداران در این موقعیت های ویژه و استثنایی می‌شود و شگفت‌انگیز ای برای خریداران و تاجران می باشد.

ارزانترین مایع ظرفشویی در تهران

با توجه به اینکه استان تهران قطب بزرگ فروش در ایران است و در بازارهای این استان تمامی برندها چه برند معروف و چه برندهای متفرقه و تولیدهای زیر زمینی همه موجود می باشد و عده ای به قیمت توجه دارند و عده ای به کیفیت و بعضی افراد به هردو . اما هر محصولی مشتری و طالب خاص خود را دارد و مجموعه ی پاکال در این میان موفق عمل کرده و توانسته هم به کیفیت و هم به قیمت مناسب دست پیدا کند و فروش محصولات شوینده را بالا ببرد و برند سازی کند.


کیفیت بالا یا قیمت ارزان

کیفیت و قیمت دو المان فروش است که باهم در یک جهت هستند و هردو مهم . هر تولید کننده ای که بتواند هردو شاخصه را رعایت کند یعنی کیفیت خوب را با قیمت خوبی ارائه کند و مشتریان خود را راضی نگه دارد با این روش بسی آسان توانسته محصول خود را در خاطر مشتریان برند کند و آنها را به ذهن مشتریان بسپارد.

تقاضای چه محصولی بیشتر است؟

با توجه به اینکه در تمامی شهرها و استان ها تقاضا ها یکی نیست و هر شهری با توجه به شرایط اقتصادی خانوارها همه ی محصولات را نمی توانند خریداری کنند و خانواده هایی با درآمد پایین قدرت خرید مایع لباسشویی یا نرم کننده های لباس و شامپو سر و … را ندارند در این میان کالایی هست که در میان همه افراد مشترک است مانند مایع ظرفشویی و صابون و مایع دستشویی و سفید کننده ها . و تقاضای این محصولات در بین کالاهای دیگر بیشتر است به همین خاطر تولید و فروش در بخش بیشتر است.

0 کامنت برای مقاله "عرضه مایع ظرفشویی آتنا در کارخانه" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :