فروش عمده مواد شوینده صحت

نویسنده: aalamiadmin0912 ۱۰ تیر ۱۳۹۸

مواد شوینده صحت مطابق نظر اکثریت مردم جزء بهترین ها در ایران می باشند. مواد شوینده بهداشتی شرکت صحت از دیر باز جزء سبد مصرفی شوینده بهداشتی اکثر خانه وارهای ایرانی بوده و هست. این شرکت با سابقه که در سایه تولید با برند خوب و با کیفیت خوب توانسته میزان قابل توجهی از بازار فروش کالاهای شوینده بهداشتی کشور ایران را به خود اختصاص دهد.

 شرکت صحت

هر شرکت تولیدی در راستای سیاست گذاری های خود دست دارد محصولات خود را با کیفیت خوب و با برند خوش نام به بازار ارائه نماید تا در سایه همین تولید خوب و با کیفیت بتواند میزان مناسبی از حجم فروش در بازار های داخلی و حتی بازارهای صادراتی را به خود اختصاص دهد. اما این مهم حاصل نمی شود مگر با مدیریت قوی، کارکنان و نیروی انسانی متخصص و مجرب و دلسوز، ماشین آلات و دستگاه های مدرن و جدید و قرار گیری محل کارخانه در مکانی مناسب.

با قرار گیری همه مواردی که در پارگراف فوق اشاره کردیم در کنار هم کارخانه یا شرکتی را خواهیم داشت که با قوت و قدرت هر چه تمام تر به سوی تولیدات با کیفیت و فروش های بالا و سود آوری مناسب را خواهیم داشت که همه این موارد منجر خواهد شد به پایداری شرکت مذکور و ارائه خدمات بهتر به جامعه که این منتج می شود به جمله معروف برد برد برای طرفین که هر دو طرف تولید کننده و مصرف کننده سود خواهند کرد.

تولیید کننده در پی تولیدات با کیفیت و با برند خوش نام محصولات خود را به بازار عرضه می کند و مصرف کننده هم با توجه به کیفیت خوب محصولات خرید های خود را افزایش می دهد که هم رضایت مصرف کننده را به همراه دارد و هم سود بیشتر کارخانه را.

سابقه شرکت صحت

شرکت معظم صحت با سابقه ای درخشان و کهن در امر تولید انواع شوینده ها در ایران به عنوان قول تولید کننده مواد شوینده صحت در کشور معروف است و این شهرت به حدی رسیده است که در سایه محصولات با کیفیت نه تنها در ایران مردم اشتیاق و انگیزه زیادی برای خرید این محصولات دارند بلکه شهرت محصولات صحت فراملی شده و روزانه از کشورهای دیگر سفارشات فراوانی برای خرید محصولات شرکت مواد شوینده صحت به دفتر مرکزی شرکت ارسال می شود.

شرکت صحت درسال ١٣٣٥ در تهران تاسيس گردید. این شرکت شوینده بهداشتی نخستین تولید کننده شامپوهای گیاهی در کشور است که در حال حاضر به عنوان يكی از پيشتازان و نوآوران صنعت شوينده و يكی از بزرگترين و معتبرترين شركت های بخش خصوصی ايران در زمينه توليد کالاهای شوينده، بهداشتی و آرايشی مطرح می باشد و با قدرت و توان بسیار بالا مشغول به خدمت رسانی و ارائه محصولات می باشد.

توليدات اين شركت با برند صحت نه تنها در بازار ايران و نزد مصرف كنندگان ايرانی جايگاه مخصوصی دارد بلکه به بازار سایر کشورها نظیر:امارات متحده ی عربی ،عمان، کویت، قطر، بحرین، عربستان سعودی، عراق، افغانستان، پاکستان، تاجیکستان و آذربایجان نيز راه يافته است.
کارخانه شوینده بهداشتی صحت كيفيت بالای توليد محصولات خود را مطابق با آخرین استاندارهای روز دنیا و  رضايتمندی مصرف كننده تعريف می نمايد و آن را شاه كليد موفقيت و تنها راه رسیدن به اهداف تعریف شده خود می داند.
تلاش مديران، متخصصان و كاركنان شرکت صنعتی و بازرگانی صحت برای عرضه محصولاتی كه ريشه در طبيعت دارند به كوشش های صميمانه ای مبدل شده كه نتايج بسيار با ارزشی را در پی داشته است.سال

محصولات شرکت صحت

شرکت مواد شوینده صحت با بکار گیری خط تولید مدرن در حجم ها و ظرفیت های بسیار بالا قادر به تولید انواع مواد شوینده بهداشتی در کلاس جهانی می باشد.از جمله محصولات شوینده شرکت صحت میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. انواع و اقسام مایعات ظرفشویی در حجم ها و رایحه های متنوع
  2. انواع مدل های گوناگون مایعات دستشویی در سایزها و اسانس های متنوع
  3. انواع متنوع شامپو های سر در سایزها و بسته بندی های شکیل و زیبا
  4. انواع سفید کننده های مرغوب در حجم های مختلف
  5. انواع شامپو های بدن شوی
  6. انواع گوناگون کرم های مرطوب کننده
  7. انواع نرم کننده ها
  8. انواع محصولات شوینده هتلی

0 کامنت برای مقاله "فروش عمده مواد شوینده صحت" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :