فروش عمده پاک کننده اجاق گاز و هود

نویسنده: aalamiadmin0912 ۲۱ آبان ۱۳۹۸

اجاق گاز و هود با توجه به حجم کار آشپزی و تجمع چربی و انواع باقیمانده غذا از جمله اساسی ترین بخش های موجود در اماکن هستند که از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند . پاک کننده اجاق گاز و هود باید محصولی خاص باشد.  تمیزی و نظافت و نداشتن آلودگی در این قسمت بسیار مهم و حیاتی می باشد.پاک کننده اجاق گاز و هود جزء تمیزکننده هایی هست که جدیدترین نسل تمیز کننده به حساب می آید.

آیا اجاق گاز و هود با شوینده معمولی شسته می شود و کاملا تمیز خواهد شد یا این بخش با شوینده ای خاص پاک خواهد شد؟

پاک کننده اجاق گاز و هود جزء تمیزکننده های خاص و نسل جدید می باشد.

پاک کننده اجاق گاز و هود چیست

مایعات شوینده برای تمیز کردن انواع اجاق گاز و هود و همچنین شیرآلات ظرفشویی بکار گرفته می شود. ولی استفاده از مایعات شوینده مانند مایع ظرفشویی عملکرد عالی و خوبی را برای تمیز کردن کامل و خوب این قسمت را نخواهد داشت. شرکت مانیس با توجه به تقاضای موجود در بازار برای پیدا کردن و یافتن شوینده ویژه برای تمیزی انواع اجاق گاز و هود و سینک های ظرفشویی کار ابتکاری خود را برای فرموله کردن و تولید پاک کننده این دسته از وسایل آشپزخانه را در دستور کار خود قرار داده و این تمیز کننده را تولید و روانه فروش نمود.

پاک کننده تخصصی مانیس برای پاک کردن انواع چربی ها و روغن های اجاق گاز و هود و شیرآلات و همچنین سینک و درخشان کننده و از بین برنده قوی رسوب و جرم های موجود در این سطوح می باشد.

خصوصیات پاک کننده اجاق گاز و هود

پاک کننده اجاق گاز و هود به دلیل خاص بودن در فرمولاسیون و بکار گیری مواد بکار برده شده در ترکیبات آن دارای خصوصیات و ویژگی های خاصی هست. برای آشنایی با عملکرد و چگونگی کارکرد این محصول به موارد زیر می پردازیم:

  1. پاک کننده مانیس از بین برنده چربی ، روغن ، لکه ها و رد آب روی اجاق گاز و هود  هست
  2. این پاک کننده درخشان کننده سطوح اجاق گاز و هود هست
  3. داشتن عملکرد آسان و تک مرحله ای می باشد
  4. پس از استفاده از این پاک کننده ردی از لکه روی اجاق گاز و هود باقی نمی ماند
  5. ضد عفونی کننده و از بین برنده باکتری ها
  6. بدون اثرات مخرب روی سطح

روش مصرف پاک کننده اجاق گاز و هود

برای کاربرد پاک کننده شیرآلات بایستی محلول را بر روی سطح سینک اسپری نمود و پس از یک دقیقه با دستمال یا ابر تمیز نمود و سپس با آب شسته شود.برای از بین بردن لکه های مقاوم تر و سخت تر این فرایند را دوباره تکرار نموده و دقایقی چند را به این پاک کننده فرصت داد تا پیوند های سخت از هم گسیخته شوند. جهت جلوگیری از ایجاد خط و خش روی سطح باید از دستمال و یا فوم نرم استفاده گردد.

توجه داشته باشد در زمان مصرف از دستکش استفاده شود.

0 کامنت برای مقاله "فروش عمده پاک کننده اجاق گاز و هود" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :