فروش عمده کرم مرطوب کننده

نویسنده: aalamiadmin0912 ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

با توجه به اینکه کارخانه آتنا با داشتن تولیدات متنوع و مختلفی از مواد شوینده و بهداشتی تولید کرم مرطوب کننده را هم در برنامه تولید خود دارد و در این مورد هم بسیار موفق عمل کرده است و فروش عمده کرم مرطوب کننده را هم به عهده کادر فروش در دفتر مرکزی قرار داده است.

صادرات کرم‌ مرطوب کننده

صادرات یک حوزه جذاب و بسیار بزرگی است که برای هر شرکت و کارخانه ای مهم و ضروری می باشد و از این رو فروش هایی که برای صادرات ثبت می‌شود و مبلغ هر واریزی هم عدد بزرگی خواهد بود که در مقایسه با فروش های داخلی بسیار گسترده است . به این علت صادرات همیشه برای کارخانه ها مهم و ضروری بوده تا بتوان بوسیله ی آن ش کت فروش های خود را افزایش دهد.

بارگیری کرم مرطوب کننده

کارخانه آتنا با توجه به اینکه در مساحتی بالغ بر ۳هکتار زمین واقع شده است و تعداد نیروهای خود کارخانه هم ۲۰۰ نفر به طور مستقیم و چندصد نفر به طورغیر مستقیم در این کارخانه مشغول به کار هستند. و با این توضیحات این کارخانه بزرگترین تولید کننده در شرق کشور می باشد و در مشهد واقع شده است.و بخش اعظم بارها از خود کارخانه انجام می‌شود و مقدار کمی هم از انبار مرکزی تهران انجام می‌شود.

کرم مرطوب کننده

عرضه و تقاضای کرمهای مرطوب کننده

دو مولفه اصلی در فروش عرضه و تقاضا است که هر چقدر تقاضا زیاد باشد عرضه آن محصول کم است و هرچه عرضه یک محصول زیاد باشد تقاضا برای آن کم می‌شود. کرم های آتنا هم با کیفیت بالا متقاضیان زیادی دارد و در بازارها هم به دلیل تنوع محصولی خوب پخش شده و توانسته جای کرم های خارجی و گرا‌‌ن قیمت را در بازار بگیرد و حس خوب و شادابی را به پوست مصرف کنندگان بدهد. از این رو مصرف کنندگان رضایت ۱۰۰ درصدی خود را اعلام کرده اند. بنابراین ما با تضمین کیفیت کالاهای بهداشتی خود به خریداران این اطمینان را می‌دهیم که از خرید خود مطمئن باشند و با مصرف این کرم ها از داشتن پوست لطیف خود لذت ببرند.

مدیریت شرکت پاکال محمدرضا اعلمی

۰۹۱۲۵۸۱۳۴۰۳

۰۹۱۹۳۸۸۴۹۱۸

0 کامنت برای مقاله "فروش عمده کرم مرطوب کننده" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :