قیمت پودر لباسشویی دستی ارزان

نویسنده: aalamiadmin0912 ۲۹ آذر ۱۳۹۷

قیمت پودر لباسشویی در بسیاری از شرکت های توزیعی با نرخ مناسب تری عرضه می شود. نرخ پودر های شوینده با کیفیت های مناسب می تواند متغیر باشد.
بازار پودر لباسشویی

پودر لباسشویی که در سبد تولیدی کارخانه های تولید مواد شوینده وجود دارد جزء پرمصرف ترین شوینده ها در بین کل شوینده ها بحساب می آید بصورتی که از کل خرید مواد شوینده اغلب مردم نزدیک به ۴۰ درصد خرید شوینده های مردم اختصاص دارد به پودر لباسشویی که این عامل باعث ان شده است که تولید کنندگان و وارد کنندگان این محصول که در انواع مختلف و با برند ها و در وزن ها و شکلهای متنوع و مختلف تولید میشود روز بروز تولید آن و واردات آن بیشتر و بیشتر شود و در نتیجه رقابت در بازار در فروش پودرهای لباسشویی برای تاجران وارد کننده و تولیدکنندگان سخت تر و تنگا تنگ شده است.

همین موضوع باعث شده است که این گروه از فروشندگان و کارخانه ها برای اینکه بتوانند در بازار فروش محصولات توان رقابت خود را از دست ندهند قیمت های فروش خود را کاهش دهند تا در حوزه فروش پرقدرت باشند و ادامه حیات داشته باشند که این موارد باعث دست باز مصرف کنندگان برای خرید محصولات شوینده بخصوص مصرف و خرید پودرهای لباسشویی شده است .

 

درباره پودر لباسشویی

همانطوری که اغلب ما میدانیم پودرهای لباسشویی در دو نوع پودر رختشویی دستی که با ماشین های نیمه اتوماتیک و بصورت دستی شستشو انجام می شود و پودر رختشویی ماشینی که با ماشین های تمام اتوماتیک شستشو انجام می گیرد. هرچند در حال حاضر بیشتر مردم با توجه به شاغل بودن زن و مرد در اقتصاد خانواده و کم بودن زمان استفاده از ماشین لباسشویی امری اجتناب ناپذیر می باشد ولی هنوز هم عده زیادی از مردم با توجه به نیازهای خود ملزم به استفاده از پودر لباسشویی دستی هستند تا البسه خود را سشتشو دهند.

 

انواع پودرهای لباسشویی

  • پودر رختشویی ۵۰۰ گرم دستی
  • پودر رختشویی ۵۰۰ گرم ماشینی
  • پودر لباسشویی فله دستی (۳-۵-۸-۱۰-۲۰ کیلویی)
  • پودرلباسشویی فله ماشینی(۳-۵-۸-۱۰-۲۰ کیلویی)

تمامی عزیزان و شما گرامیانی که قصد خرید مواد شوینده بخصوص پودر های لباسشویی دستی و ماشینی با قیمت ارزان را دارید می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید تا با کمال افتخار و با آرامش و صبوری کامل شما را برای خرید مورد نظرتان کمک نمایند.

قیمت پودر لباسشویی ارزان قیمت

پودر لباسشویی دستی ۵۰۰ گرم ۵۷۰۰۰ تومان

پودر لباسشویی ماشینی ۵۰۰ گرم ۶۷۰۰۰ تومان

0 کامنت برای مقاله "قیمت پودر لباسشویی دستی ارزان" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :