لیست قیمت پودر رختشویی ارزان

قیمت پودر رختشویی

نویسنده: aalamiadmin0912 ۲۹ اسفند ۱۳۹۹

لیست قیمت پودر رختشویی ارزان شامل لیست قیمت انواع پودرهای رختشویی ماشینی و دستی تولید شده در شرکت پاکال می باشد‌ .جهت اطلاع از جزئیات فروش و لیست قیمت های پودر های ارزان  قیمت ماشینی و دستی می توان به سایت شرکت پاکال مراجعه کرد‌.پودرهای رختشویی ارزان همواره از فروش زیادی برخوردارند.

 

قیمت پودر رختشویی

قیمت پودر رختشویی ارزان

پودر رختشویی ارزان قیمت ماشینی و دستی از آنجایی که کیفیت بالایی دارند همیشه در سبد خرید خانوار جای دارند.شرکت پاکال با ارائه محصولات ارزان قیمت و به صرفه همواره در راستای حفظ حقوق مصرف کننده تلاش کرده است .پودر رختشویی با داشتن مرغوبیت بالا و قیمت پایین محبوبیت زیادی می تواند داشته باشد. پودر های رختشویی ما در کیسه های ۳ کیلویی و ارزان به قیمت ۱۵۰۰۰ تومان بفروش می رسد که بسیاری برای خرید آن سفارش می دهند.

قیمت پودر رختشویی

پودر قدرتمند رختشویی

پودر رختشویی تولید شده در شرکت پاکال چه ماشینی و چه دستی از قدرت پاک کنندگی و شویندگی بالایی برخوردار است .این پودر ها با قدرت لکه بری فراوان و اثر بخشی عالی همواره مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است .پودر رختشویی که از کیفیت بالایی برخوردار است باید باعث حفظ بافت و رنگ پارچه شود .

قیمت پودر رختشویی

کاربردهای مختلف پودررختشویی

پودر رختشویی علاوه بر شستشوی لباس در موارد دیگر هم کاربرد دارد .از جمله به این موارد می توان اشاره کرد: شستشوی ظروف مخصوصا ظروف بلوری و شیشه ای، شستشوی فرش و موکت و انواع زیر انداز.شستشو و ضدعفونی سرویس های بهداشتی ، شستشوی سطوح سرامیکی و کاشی ، شستشوی سطوح مختلف آشپزخانه و ….

قیمت پودر رختشویی

فروش پودر ارزان رختشویی

پودر های رختشویی ماشینی و دستی بعد از تهیه و تولید در اختیار واحد فروش گذاشته می شوند.این واحد محصولات تولیدی را در دو روش حضوری و غیر حضوری یا اینترنتی به فروش می گذارد. این محصولات بعد از ثبت سفارش و واریز وجه در اختیار متقاضیان قرار میگیرد. تا این عمده فروشان و پخش کننده ها محصولات را در اختیار مصرف کننده نهایی قرار دهند.

قیمت پودر رختشویی

مصرف پودررختشویی

در شستشوی لباس همواره باید دقت داشته باشیم تا بسته به درجه چرک بودن و حجم لباس از پودر رختشویی در حجم مناسب استفاده کنیم ‌.همچنین در هنگام استفاده از پودر رختشویی دستی باید از دستکش استفاده کنیم تا دچار حساسیتهای احتمالی پوستی و خشکی پوست دست نشویم .

قیمت پودر رختشویی

قیمت پودر رختشویی ماشینی مرغوب

پودر رختشویی ماشینی جهت شستشوی لباس با ماشین های لباسشویی تمام اتوماتیک طراحی و تولید شده اند. این پودرها بسیار با کیفیت و مرغوب می باشند.این پودرها با قدرت پاک کنندگی و لکه بری عالی که دارند رنگ و بافت پارچه را هم حفظ می کنند.این پودرهای بسیار مقرون به صرفه و مرغوب از جمله محصولات صادراتی شرکت پاکال محسوب می شوند. یکی دیگر از پودر های رختشویی ما پودر ماشینی ۵ کیلویی هست که با قیمت های استثنایی ۲۵۰۰۰ تومان عرضه می شود.

0 کامنت برای مقاله "لیست قیمت پودر رختشویی ارزان" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :