لیست قیمت پودر رختشویی ارزان

پودر رختشویی

نویسنده: aalamiadmin0912 ۲۷ دی ۱۳۹۹

لیست قیمت پودر رختشویی ارزان را می توان در کانال ها و سایت های اینترنتی جست و جو کنید.در کنار کیفیت خوب پودر های تندیس قیمت ارزان و مناسب نیز باید لحاظ شود. قیمت گذاری محصولات پودری بنابر تنوع پودر ها و حجم آنها و…. صورت می گیرد.
ولی بعضی از عوامل مخرب مانند واسطه ها نیز بر قیمت محصولات پودری تاثیر می گذارند.برای به دست آوردن لیست واقعی محصولات بدون دخالت واسطه ازسایتهای ما کمک بگیرید.

پودر رختشویی

تاثیر حجم پودر رختشویی بر قیمت آن

پودر های رختشویی در حجم های ۵۰۰گرمی، ۵کیلویی و ۱۰کیلویی و ۲۰کیلویی تهیه و توزیع می شوند.ولی این پرسش به وجود می آید که آیا حجم پودر ها بر قیمت گذاری آن ها تاثیر می گذارند یا نه؟
در خرید های جزئی پودر های رختشویی صرف نظر از هزینه ی بسته بندی آن ها هر چه قدر حجم محصول بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.
ولی در خرید های عمده پودر های رختشویی با حجم بیشتر و کلی به دلیل وجود تخفیفات ویژه که متناسب با حجم پودر هستند.قیمت محصول رو به کاهش گذاشته و ارزان تر و مناسب تر به دست خریداران عمده می رسد.

پودر رختشویی

تاثیر بسته بندی پودر های رختشویی بر قیمت آنها

پودر های رختشویی به دو صورت بسته بندی پاکتی از جنس کارتن و بسته بندی فله ای از جنس نایلون تهیه و تدارک دیده شده اند.دربسته بندی های نایلونی و پاکتی پودر های درون بسته بندی ها هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.
ولی استفاده از پاکت کارتنی برای بسته بندی نسبت به نایلون های مصرفی برای این کار از هزینه بیشتری برخوردار هستند که این هزینه بر قیمت  پودر های رختشویی تاثیر گذار خواهد بود.
نایلون های مورد استفاده برای بسته بندی های فله ای با اینکه دارای قیمت مناسب تری هستند ولی از بهترین مواد اولیه و نایلکس ها تهیه شده اند و به همین جهت قیمت پودر های فله ای نسبت به پودر های پاکتی مناسب تر و ارزان تر می باشد.

پودر رختشویی

تاثیر قیمت مواد اولیه بر قیمت پودر های رختشویی

به طور معمول قیمت مواد اولیه ی مصرفی برای تهیه پودررختشویی تاثیر مستقیم بر قیمت کالا دارد.مطمئنا هر چه قدر مواد اولیه تهیه شده  گران تر باشد پودر رختشویی به دست آمده نیز گران تر خواهد بود.
در تهیه مواد اولیه اگر تولید کنندگان محصولات پودری از مواد شیمیایی وطنی که در داخل کشور تولید می شوند استفاده کنند و نیاز به واردات این مواد شیمیایی نداشته باشند پودر به دست آمده نیز دارای قیمت ارزان و مناسب خواهد بود زیرا واردات مواد اولیه خارجی دارای هزینه های مازاد مانند هزینه ی حمل و نقل و گمرک و ….. می باشند.

پودر رختشویی

خرید پودررختشویی ارزان

تمام محصولات پودری دارای قیمت های متفاوتی هستند که برای بدست آوردن لیست این قیمت ها نیازی به صرف وقت و زمان و یا صرف هیچ نوع هزینه ای نمی باشد.
فقط کافیست آنلاین شوید و به کانال ها و سایت های ما مراجعه کنید تا شما را با کیفیت پودر ها و لیست قیمت آن ها آشنا کنیم تا با اطمینان خاطر به خرید عمده ی خود بپردازید.

0 کامنت برای مقاله "لیست قیمت پودر رختشویی ارزان" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :