مایع دستشویی آتنا پمپی

نویسنده: aalamiadmin0912 ۴ شهریور ۱۴۰۱

مایع دستشویی آتنا پمپی یکی از شاهکارهای های تولید در بین تولیدات شرکت آتنا می باشد که جزءپرفروش ترین و بهترین ها در بین برندهای دیگر هم است.که این مایع در دو وزن ۴۰۰ گرمی و ۵۰۰ گرمی تولید و عرضه می‌شود.

فروش مایع دستشویی آتنا پمپی

یکی از اقلامی که در سبد شوینده همگی افراد جامعه است مایع دستشویی می باشد که با توجه به تعداد افراد خانواده و نیاز افراد به این مایع خرید خانوارها در مورد این کالا متفاوت است مثلا یک خانواده دونفره در هر خرید خود یک مایع ۵۰۰ گرمی پمپی خرید می‌کنند ولی یکخانواده ۴ یا ۵ نفره باید از مایع لیتری خریداری کنند تا برایشان از نظر اقتصادی توجیه اقتصادی داشته باشد و مقرون به صرفه باشد.

کیفیت و قیمت مایع دست آتنا

کیفیت و قیمت دو شاخص مهم در اقتصاد است و در یک راستا هستند و به طور موازی با هم حرکت می‌کنند یعنی ه چه کیفیت بهتر باشد قیمت بالاتر است و هرچه کیفیت پایین تر باشد قیمت ارزان تر است ولی به این نکته هم باید توجه داشت که هیچ گرانی نشانه ی مرغوبیت کالا نیست و هر ارزانی نشانه ی بی کیفیت محصول نیست.

هر شرکتی که بتواند یک کالای باکیفیت و مرغوبی را با بهترین قیمت عرضه کند و باعث رضایتمندی مشتریان شود به موفقیت بزرگ دست پیدا کرده است.

مایع دستشویی آتنا

بسته بندی و رنگ و اسانس مایع دستشویی

مایع دستشویی آتنا با توجه به تنوع کالایی بالا توانسته یک محبوبیت خاصی در بین مصرف کننده ها داشته باشد و وزن بسته بندی از ۴۰۰ گرمی شروع می‌شود تا گالن ۱۸ لیتری که بالاترین وزن رادارد و بیشتر برای شرکت ها و ارگان ها به فروش می‌رسد. اسانس های به کاربرده شده بهترین اسانس های روز و وارداتی میباشد و همگی اصل می باشد و از نظر رنگ هم رنگ های زیبا و روشن به کلر برده شده است.

0 کامنت برای مقاله "مایع دستشویی آتنا پمپی" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :