مایع سفید کننده بهریز

نویسنده: aalamiadmin0912 ۲۹ آذر ۱۳۹۹

مایع سفید کننده یکی از بهترین پاک کننده های محصولات کارخانه به شمار می رود ودر بطریهای پلاستیکی ودر حجم ها و اندازه های مختلف دربازار به فروش می رسد .
این محصول به دلیل داشتن ترکیبات اسیدی بدترین لکه ها را نیز از روی البسه و ظروف حتی از روی سطوح پاک می کند .مایع سفیدکننده توسط تولید کنندگان ایرانی تولید می شود و محصولی کاملآ وطنی می باشد.

مایع سفید کننده

طرز استفاده صحیح ازمایع سفید کننده

مایع سفید کننده به دلیل داشتن ترکیبات کلر و اسانس های تند به کمک مادران خانه دار آمده تا در امر شستشو ی لباس و ظروف به آنها یاری رساند .
مایع سفیدکننده بیشتر برای از بین بردن لکه لباسهای سفید به کار می رود زیرا در لباس رنگی می تواند اثر سوئی بر طرح و رنگ لباس داشته باشد . این مایع در شستشوی انواع ظروف نیز قابل استفاده می باشد . همانگونه که گفته شد مایع های ضد عفونی کننده بهریز دارای ترکیبات غلیظ هستند .

مایع سفید کننده

استفاده از مایع سفید کننده

اگر خواهان این امر باشید که از اثر این محصول کم کنید واز غلظت آن بکاهید می توانید در هنگام استفاده کمی از این محلول را با آب مخلوط نمایید و ان را رقیق کنید . استفاده صحیح از هر نوع مواد شوینده می تواند مفید و استفاده نادرست از آن نیز می تواند مضر برای افراد باشد .
نکته این که سعی کنید در هنگام مصرف از مخلوط کردن این مایع با دیگر مواد شیمیایی خود داری کنید تا یک واکنش شیمیایی رخ ندهد و به بافت لباس و ریه های تان آسیب نرساند.

مایع سفید کننده

طرز نگه داری مایع سفیدکننده بهریز

به دلیل داشتن اثر منفی نور بر روی مایع سفیدکننده معمولا تولید کننده ها مایع ضد عفونی کننده ی بهریز سعی کرده اند این مایع را درون بطریهای پلاستیکی سفید نگه داری و به بازار عرضه کنند.
شایان ذکر است که اثر پاک کنندگی مایع های سفیدکننده معمولا بعد از باز شدن درب آن هاو نگه داری چند ماهه در خانه روبه کاهش خواهد رفت برای جلوگیری از کاهش اثر گند زدایی این محصول نباید آن را در معرض نور قرار داد و یک مایع سفیدکننده را به مدت طولانی با درب باز نگه داری کرد .
سعی کنید این مایع سفیدکننده ی ارزشمند در مکانی نگه داری شود که دور از دسترس اطفال باشد تا از خوردن غیر عمدو ناگهانی آن جلوگیری به عمل آید.

مایع سفید کننده

قیمت مایع ضد عفونی کننده بهریز

همانگونه که گفته شد مایع ضد عفونی کننده در سایز ها وحجم های مختلف و در بطریهای یک لیتری و ۴ لیتری و۲۰ لیتری بدست مصرف کننده عزیز میرسد .بطری های کوچک برای مصارف خانگی و بطریهای بزرگ و چند لیتری برای اماکن عمومی و بیمارستانها به کار می رود.
مایع ضد عفونی کننده نسبت به دیگر مواد شوینده و بهداشتی دارای قیمت بسیار مناسبی است تا قابل استفاده برای اقشار مختلف جامعه باشد .این قیمت برای کسانی که عمده خرید می کنندبسیار با صرف می باشد و سود بیشتری برای فروشنده دارد . در هر صورت این مایع پاک کننده قوی از شرکت بهریز با کمترین هزینه برای مصرف کننده ی شخصی و عمده فروش تهیه شده است .

مایع سفید کننده

مزایای استفاده از مایع سفید کننده بهریز

مایع سفید کننده یکی از مهمترین عضو خانواده ی مواد شوینده می باشد که خاصیت گند زدایی و پاک کنندگی آن بسیار زیاد می باشد. مایع سفیدکننده برای از بین بردن بیشتر باکتریها و ویروس ها و قارچها استفاده می شودو به همین خاطر در بیشتر بیمارستانهاو مکانهای عمومی و سرویس های بهداشتی برای از بین بردن آلودگی مایع سفید کننده را در بطریها خریداری و استفاده می نمایند.
این محصول پاک کننده را می توان در ماشین لباس شویی هم استفاده کرد . در زمان استفاده از این مایع توصیه می شود حتمآ از دستکش استفاده نماید. این مایع به لباس درخشندگی و پاکیزه گی زیادی می دهد و جرم ها و باکتریهایی که باعث بوی بد بدن می شود را بر طرف می کند .
این مایع ضد عفونی کننده در امر و نابودی ویروس کوید ۱۹ نیز امتحان خود را به خوبی پس داده است.

0 کامنت برای مقاله "مایع سفید کننده بهریز" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :