مایع شیشه شور ارزان قیمت

نویسنده: aalamiadmin0912 ۷ دی ۱۳۹۷

شیشه شور کیمیا

مایع شیشه شور یا شیشه پاک کن کیمیا برای کارگاه هایی تولید شده است که می خواهند مایعی را انتخاب و مصرف نمایند که مقدار زیادی خرید دارند و برای کارهای خدماتی و غیره استفاده می شود . مایع شیشه پاک کن کیمیا در بطری های ۵۰۰ گرمی و ۱۰ و ۲۰ کیلویی تولید می شود و در مواقعی که مشتری درخواست خاص خود را برای تولید به کارخانه ارائه نماید کارخانه امادگی این را دارد که این مایع شوینده را در وزن ها و بطری ها و طرح های مورد نظر مشتری تولید نماید و بسته به تقاضای مشتریان این موارد قابل تغییر و انعطاف است .

این شرکت برای اینکه درخواست برخی از مشتریان را پاسخگو باشد برای تولید مایع ارزان قیمت اقدام به پر کردن این مایع داخل بطری های شفاف پلاستیکی ارزان قیمت می کند تا قیمت تمام شده محصول کاهش یافته و طبق درخواست مشتری و رضایت وی باشد .

 

درخواست مایع شیشه شور

شما گرامیان و مشتریان عزیز در هر زمان و هر موقعی که احساس نمودید احتیاج به خرید مایع شیششه شور دارید کافی است در ساعات اداری ۸ لغایت ۱۵ هر روز باکارشناسان حاضر در دفتر فروش ما ارتباط برقرار کنید و کارشناسان ما بعد از شنیدن و دیدن درخواست شما اقدام به راهنمایی شما برای خرید می نمایند تا بتوانید خرید خوب و مورد نظر خود را انجام دهید.

0 کامنت برای مقاله "مایع شیشه شور ارزان قیمت" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :