مرکز فروش مایع دستشویی و ظرفشویی

نویسنده: aalamiadmin0912 ۲۸ تیر ۱۴۰۰

مایع دستشویی و ظرفشویی از میان شوینده های گوناگونی که در تمام دنیا تولید و عرضه می شوند می توان آنها را پرمصرف ترین نامید چرا که در طول شبانه روز بارها و بارها از این نوع شوینده های دست و ظرف به کرات توسط تمامی افراد استفاده می شود. استفاده از این نوع شوینده ها چون با سلامت و بهداشت جامعه و خانواده همراه است این موضوع و خرید و فروش آن را حائز اهمیت نموده است.

 مایع دستشویی و ظرفشویی

مایع دستشویی و ظرفشویی بصورت عمده

آیا می دانید مایعات دستشویی و ظرفشویی در گجاها مصرف می شود؟ با نگاهی اجمالی به موارد مصرف و نوع استفاده از ان این مهم مشخص خواهد شد که برای استفاده از مایع دستشویی بیشتر در منازل و ادارات و هتل ها از این شوینه بهداشتی پر مصرف استفاده خواهد شد و برای مایع ظرفشویی نیز آشپزخانه منازل و همچنین رستوران ها بیشترین مورد مصرف از این شوینده خاص را به خود اختصاص می دهند.

همانگونه که اشاره کردیم هتل ها و رستوران ها جزء اماکنی هستند که از مایع دست و ظف به مقدار فراوان و همیشگی استفاده می کنند. به همین دلیل خرید این دسته از اماکن با خرید های خانوار عادی متفاوت هست. این مشاغل تمایل دارند که این شوینده ها را در گالن های بزرگ تر تهیه نمایند تا هم در بحث قیمت و هم در بحث مدت زمان استفاده مقرون بصرفه و راحت تر باشد.

 مایع دستشویی و ظرفشویی

مایع دستشویی و ظرف شویی و انواع انها

[highlight-red bcolor=”#c600c7″ align=”center” ]در صورتی که یه نگاهی کوتاه به مایعات دستشویی و ظرف شویی موجود در منازل و اماکن بیندازیم متوجه این امر خواهیم شد که این کالاها در سایز ها و وزن ها و اشکال مختلفی توسط کارخانه ها تولید و به بازار عرضه می شوند که در کدام مشتریان خاص خودش را دارد. بیشترین سایزهایی که در بازار موچود هست عبارتند از:[/highlight-red]

  1. ۵۰۰ گرم
  2. ۷۰۰ گرم
  3. ۱۰۰۰ گرم
  4. ۴ لیتر
  5. ۱۰ لیتر
  6. ۲۰لیتر

0 کامنت برای مقاله "مرکز فروش مایع دستشویی و ظرفشویی" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :