مرکز فروش پودر رختشویی نیومکس

نویسنده: aalamiadmin0912 ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

پودر رختشویی نیومکس را از ما بخواهید. در صورتی که شما تمایل به خرید پودر رختشویی با کیفیت بالا دارید و قدرت پاک کنندگی و اسانس پودر رختشویی برایتان مهم است حتما مشاوره ای با ما داشته باشید تا راهنمایی لازم انجام شود و تجربیات طرفین تعامل شده و بهترین تصمیم اخذ شود.

خط تولید پودر رختشویی نیومکس

به احتمال قریب به یقین بیشتر تاجران می دانند که پودر رختشویی نیومکس توسط شرکت مکس آلمان و با استاندارد و ایزوهای اروپا ساخته و تولید و فرموله شده است. در پی همین موضوع شرکت مکس برای گسترش تولیدات خود و بسط و توسعه آن در آسیا و بخصوص خاور میانه به دنبال کشوری بود که برای تولید این محصولات در آن کشور که ظرفیت های لازم را داشته باشد نمایندگی بدهد که بعد از بررسی های بعمل آمده کشور ایران و شهر قزوین و شرکت سمبل شیمی پذیرای این مهم گردید و با گرفتن تکنولوژی تولید و فرمول و خط تولید محصولات از ۱۰ سال پیش استارت تولید محصولات نیومکس در این شرکت زده شد.

خط تولید محصولات نیومکس مطابق با جدیدترین تکنولوژی و آخرین متدهای تولید دستگاهها و رعایت بهداشت راه اندازی گردید و با توان اولیه خوبی کار تولید را شروع نمود که پس از گذشت ۱۰ سال جزء یکی از برند های خوش نام و با کیفیت شناخته شده است و در حال پخش در تمام مراکز توزیع مواد شوینده در ایران می باشد.

کیفیت پودر رختشویی نیومکس

ذکر شدن این موضوع که پودر رختشویی نیومکس مطابق استاندارد اروپا و شرکت مکس آلمان طراحی و ساخته می شود خود موید این مهم می باشد که این محصول کیفیت تائید شده ای در میان افراد صاحب نظر و مصرف کنندگان خواهد داشت.

پودر رختشویی نیومکس همانگونه که اشاره گردید علاوه بر اینکه دارای استاندارد و ایزوی اتحادیه اروپا هست همزمان استاندارد ها و ایزوهای داخلی و بین المللی را میز دارد.

کیفیت این پودر طوری می باشد که در کنار سایر برند ها از قدرت پاک کنندگی و قیمت مناسبی برخوردار است. این نکته نیز باید خاطر نشان کرد که این محصول دارای قیمت بسیار مناسبی نسبت به کیفیت آن است.

ترکیبات پودر رختشویی نیومکس

در تولید این پودر از بهترین مواد اولیه و بهترین متریال ها برای بسته بندی محصول استفاده شده است تا هم مشتریان از کیفیت محصول راضی باشند و هم از نوع جذاب بسته بندی و محافظت از پودر رضایت کافی را داشته باشند.

این پودر در کنار سایر پودرهای تولید شده در ایران قرار گرفته و علاوه بر مواردی که سایرین در تولید پودرهای رختشویی رعایت می کنند تا بهترین کیفیت را داشته باشند این شرکت در داخل پودرهای تولید شده خود برای تمیز کردن بهتر و بیشتر و احساس رضایتمندی بیشتر مصرف کنندگان رشته های صابون را در رنگ های مختلف داخل این پودر مخلوط نموده تا قدرت پاک کنندگی پودر رختشویی نسبت به سایرین بیشتر شده و کیفیت افزایش یابد.

قیمت پودر رختشویی نیومکس

این پودر رختشویی از لحاظ کیفی در کنار پودرهای رختشویی تولید در ایران در کنار پودرهایی همچون پرسیل، هوم کر و سافتلن قرار دارد.خب باید این مورد را باید مد نظر قرار داد که چون کیفیت پودررختشویی نیومکس در کنار پودرهای نام برده شده قرار دارد بایستی قیمت آن نیز هم رده و یا بیشتر از آنها باشد در حالی که این چنین نیست و قیمت پودررختشویی نیومکس در مقایسه با سایر پودرهای رقیب در حدود ۲۰ درصد پائین تر می باشد و آن هم در راستای کاهش هزینه های تولید و ارزان تمام شدن تولید می باشد که در ادامه تکنولوژی برتر صورت پذیرفته است.

برای خرید پودر رختشویی نیومکس و حتی دریافت نمایندگی فروش انحصاری این محصول با کارشناسان پاسخگوی ما در ارتباط باشید.

0 کامنت برای مقاله "مرکز فروش پودر رختشویی نیومکس" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :