پرفروش ترین پودرلباسشویی در ایران

نویسنده: aalamiadmin0912 ۱۰ آذر ۱۳۹۷

پرفروش ترین پودر لباسشویی:

 

در بازار داخل ایران پودرهای لباسشویی در دو نوع دستی و ماشینی و در انواع برند ها و سایزهای مختلف تولید و روانه بازار می شود . که هر کدام از این پودرها و برندها دارای کیفیت و بسته بندی خاص خودش می باشد که هر کدام از آنها مشتریان خاص و محصر بفرد خود را دارند. ولی در این بین پودرهایی که هم از لحاظ شکل و بسته بندی و هم از لحاظ کیفیت و نوع موادی که در انها بکار برده شده است و همزمان با دارا بودن قیمت مناسب مشتریان بیشتری را بخود جلب خواهد کرد.

آیا شما بعنوان خریدار یا عمده فروش بدنبال پودری می گردید که بیشترین فروش و تقاضا را در بازار ایران داشته باشد و بنوعی پرفروش ترین پودر داخل کشور باشد . ما بندنبال جواب دادن به این سئوال و تقاضای بجای شما هستیم تا شما براحتی بتوانید پودر مورد نظر خود را انتخاب نموده و اقدام به خرید آن نمایید.

همانطور که بیان شد پودرهای زیادی در ایران تولید می شوند که انتخاب بهترین نوع آن با توجه به شرایط و محدودیت ای اقتصادی جامعه و مردم کاری بس دشوار هست ولی ما به شما پودر لباسشویی شرکت سمبل شیمی  را پیشنهاد می کنیم که دو دو نوع دستی و ماشینی و در حجمهای ۵۰۰ گرمی ، ۱۰ کیلویی و ۲۰ کیلویی و با برندهای تندیس و بهریز تولید میشود که هم در بازار داخل کشور مورد پسند خریداران و مصرف کنندگان بوده و هست و هم در بازار صادرات به کشورهای همجوار توانسته گوی سبقت را از رقبا ربوده و بیشترین مقدار فروش را به خود اختصاص دهد.بحدی که در برخی از زمانها تقاضا برای خرید پودر تندیس بقدری زیاد می شود که خریداران محترم مجبور می شوند چندین روز برای خرید محصول مورد نظر خود منتظر بمانندتا پودر لباسشویی با کیفیت و پرفروش تندیس را خریداری نمایند .

شرکت سمبل شیمی نیز در راستای افزایش تقاضای خرید این پودرها اقدام به افزایش خط تولید خود نموده است که بتواند مقدار بیشتری تولید و پاسخگوی حجم عظیم سفارشات خریدارن باشد که تا حد زیادی هم در این مورد موفق عمل کرده بصورتی که شرکت سمبل سیمی بصورت متوالی در سال های ۹۵ و ۹۶ به عنوان برترین تولید کننده و صادر کننده مواد شوینده انتخاب و مفتخر به دریافت گواهینامه بین المللی گردید.

تجار و عمده فروشان محترم برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر امور با کارشناسان خبره ما در ارتباط باشید تا در کمال افتخاردر راستای خریدی مطمئن و پرسود در خدمت شما عزیزان باشند.

برچسب ها :

پرفروش ترین پودر

0 کامنت برای مقاله "پرفروش ترین پودرلباسشویی در ایران" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :