پودر دستی کیسه ای از کارخانه

نزدیکترین کارخانه پودر لباسشویی

نویسنده: aalamiadmin0912 ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

[highlight-red bcolor=”green” align=”right” ]پودر دستی کیسه ای که در کارخانه تولید می شوند در بسته بندی های متفاوت عرضه می شوند. این پودرهای با کیفیت و ارزان قیمت در اندازه و حجم های کوچکتر در بسته بندی جعبه ای و حجم های بیشتر در بسته بندی کیسه ای ارائه می شوند. پودر دستی از محل در کارخانه با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسد. پودر  کیسه ای بسیار مرغوب و با کیفیت هستند.[/highlight-red]

پودر دستی کیسه ای

پودر دستی کیسه ای

پودر دستی لباسشویی کیسه ای با دارا بودن حجم زیادی از پودر رختشویی و در عوض قیمت ارزان برای مصرف کننده بسیار مقرون به صرفه هستند. پودرهای رختشویی دستی از جمله مواد شوینده ای هستند که بسیار پر مصرف هستند. بنابراین این پودرها بسیار پرفروش هستند.مصرف کنندگان هم به دنبال خرید پودرهای لباسشویی می روند که هم مرغوبیت کافی داشته باشند و هم قیمت پایین دارند.

پودر دستی کیسه ای

مرغوب ترین پودر لباس کیسه

پودر دستی کیسه  از قدرت شویندگی و لکه بری فوق العاده ای برخوردارند.این پودرها با داشتن آنزیم های فراوان در ترکیبات خود ، تمام لکه ها را به راحتی حل کرده و لباس ها را کاملا شستشو می دهند.پودر دستی کیسه علاوه بر شستشوی لباس، آسیبی هم به بافت و رنگ پارچه وارد نمی کنند. این پودرهای با کیفیت با رایحه های متنوع و جذاب بوی بد لباس ها را از بین برده و آنها را خوشبو و لطیف می کند.

پودر دستی کیسه ای

پودر دستی کیسه ارزان

پودر دستی کیسه  مرغوب علاوه بر کیفیت خوب ، قیمت بسیار ارزانی هم دارد ‌. قیمت این پودرهای مرغوب نسبت به سایر پودرهای تولید داخل قیمتی ارزان و مقرون به صرفه دارند. به همین دلیل است که این پودرها ی با کیفیت از بازار فروش خوبی برخوردارند‌. این پودرهای ارزان قیمت توانسته اند با ارائه کیفیت بالا و اثربخشی قوی رضایت مصرف کننده را جلب کنند.

پودر دستی کیسه ای

صادرات پودر کیسه ای

پودر های رختشویی که در بسته بندی کیسه ای طراحی میشوند بسیار مناسب صادرات هستند.پودرهای کیسه ای از وزن های ۵ کیلو و بالاتر بسته بندی می شوند .این پودرها ی با کیفیت علاوه بر اینکه توانسته اند نیاز بازار داخل کشور، را تامین کنند ، به کشورهای مجاور ایران صادر می شوند. پودرهای رختشویی کیسه ای دستی در اوزان مختلف به خارج کشور صادر می شود.‌

پودر دستی کیسه ای

انواع پودرهای کیسه ای

پودر رختشویی کیسه که در شرکت بسته بندی می شوند هم پودرهای دستی هستند و هم پودر ماشینی. این پودرها ی با کیفیت در بسته بندی های متنوع و جذاب طراحی و تولید می شوند. پودر دستی کیسه ای از آنجایی که کاربردهای بیشتری نسبت به پودر ماشینی دارند ، فروش بیشتری هم دارند. مصرف کنندگان همیشه به دنبال خرید پودرهای لباسشویی هستند که قیمت ارزانی داشته و همواره کیفیت خوبی دارند.

0 کامنت برای مقاله "پودر دستی کیسه ای از کارخانه" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :