پودر لباسشویی دکو پلاس

نویسنده: aalamiadmin0912 ۱ خرداد ۱۳۹۸

پودر لباسشویی دکو پلاس را از ما بخواهید. اگر شما به دنبال پودر لباسشویی با کیفیت متفاوت و جدیدی هستید پودر لباسشویی دکو پلاس را با کیفیتی جدید و نو با بسته بندی متفاوت و متجددی به شما ارائه می نمائیم.

لکه ها را با پودر لباسشویی دکو پاک کنید

پودرها و شوینده های متنوع و گوناگونی وجود دارد که برای پاک نمودن و تمیز و ضد عفونی کردن لباس ها و انواع پارچه ها و ملحفه ها مورد استفاده قرار می گیرد. لکه‌های روغن و گریس با آب گرم، راحت‌تر و بهتر پاک می‌شوند اما باقی لکه‌ها اینطور نیستند و هر لکه‌ای، شیوه‌ای خاص برای پاک کردن دارد. لکه‌های مواد پروتئینی مثل تخم‌مرغ، پنیر و یا خون، در آب خنک بهتر پاک می‌شوند. با ما همراه شوید تا نکات مفیدتری در مورد انواع لکه‌ها و نحوه بهتر پاک کردنشان در اختیارتان بگذاریم.

اهداف شرکت پودر لباسشویی دکو

پودر ماشین لباسشویی با کیفیت و بسیار مرغوب حاصل خط مشی زیست محیطی و احترام به مشتری شرکت می باشد. بنا به اهداف و فلسفه کاری تعیین شده هر شرکتی هدف گذاری هایی برای هر شرکت مشخص شده و ان مرکز طی آن اهداف و فلسفه تعیین شده برنامه ریزی شده و پیش می رود. اگر این اهداف و مراحل مطابق با اصول انسانی و اخلاقی و بهداشتی باشد مطمئنا بازخورد بسیار مناسب و خوبی را خواهد داشت هم در زمینه رضایتمنی مشتریان شرکت از محصول و خدمت ارائه شده و هم از بخش اخلاقی و انسانی کار نیز احساس مطلوبیت برای همگان ایجاد خواهد شد.

شرکت تولیدی پودر دکو در این هدف گذاری ها یکی از مهمترین و با الویت ترین های آن را ساخت پودر لباسشویی با کیفیتی متفاوت تر از بقیه را در دستور کار خود قرار داده است که این امر در نهایت ایجاد رضایت و کسب نمره قبولی از دید مشنریان را در پی خواهد داشت که همین رضایتمندی و خوشحالی مشتریان الویت شرکت می باشد.

پاک کردن لکه با پودر دکو

وقتی که نویت به پاک کردن لکه‌ها می‌رسد، زمان بیشتر از هر وقت دیگری حیاتی می شود و باید هرچه سریع‌تر برای پاک کردن لکه‌ها اقدام گردد. اگر پیراهن یا قسمتی از پارچه هایی که برایتان تمیزی آن مهم است و میخواهید آنرا تمیز و مثل روز اول داشته باشید با کمی پودر شوینده دکو پلاس و حل کردن آن در مقداری آب که موجب کف جهت تمیز کردن خواهد شد سراغ لکه بروید و بسته به نوع لکه ای که ر روی لباس مورد نظر شما ایجاد شده از آب سرد یا گرم استفاده کنید و کمی بعد با دستمال محل لکه را خشک کنید.

قدرت لکه بری پودر دکو

اگر از پودر لباسشویی دکو پلاس با عنوان شوینده‌ای با کیفیت برای شستن لباس‌هایتان استفاده می‌کنید، نگران نباشید و خیالتان آسوده باشد که پس از شستشو، لباس‌هایی تمیزتر و روشن‌تر خواهید داشت اما این را هم مد نظر داشته باشید که رنگ‌های شبیه هم  و یکسان را باهم بشویید و لباس‌های رنگ روشن را با لباس‌های تیره رنگ، هیچ گاه بصورت همزمان و در یکجا داخل ماشین لباسشویی نیندازید و همیشه قبل از انجام شستشو، این دو نوع لباس را از یکدیگر جدا کنید.

پودر لباسشویی ماشینی دکو پاکتی

پودر ۵۰۰ گرمی دکو پلاس در نوع دستی تولید شده و حاوی مواد فعال دارای صابون و پاک کننده بسیارقوی با لکه بری بالا مناسب برای شستشوی البسه با ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک می باشد.

این پودر علاوه بر اینکه دارای کیفیت و فرمول متفاوت تری نسبت به بقیه پودرهای شوینده دارد از لحاظ بسته بندی نیز هم از نظر مقاوم بودن پاکت تولید شده و هم از نظر طراحی و رنگ بندی نیز متفاوت بوده و در اثر همین متفاوت بودن توانسته از نظر جا پا باز کردن در بازار نیز قدرتمند عمل کرده و برند خوبی را به بازار معرفی کرده باشد.

0 کامنت برای مقاله "پودر لباسشویی دکو پلاس" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :