چگونه مواد شوینده ارزان بخریم

نویسنده: aalamiadmin0912 ۱۷ آذر ۱۳۹۷

آیا میدانید بیشتر مردم در مناططق حاشیه نشین ایران یا بنوعی مرز نشینان ایران به دلیل درامد و قدرت اقتصادی پائینی که دارند بیشتر بدنبال مصرف مواد شوینده ارزان قیمت هستند تا بتوانند درامد و هزینه خود را مدیریت نموده و قادر به تهیه دیگر مایحتاج زندگی خود باشند.

ما بعنوان تولید کننده مواد شوینده یا کارخانه مواد شوینده وظیفه خود میدانیم که خریداران یا بنکداران و عمده فروشان خریداران مواد شوینده را راهنمایی کنیم که کالایی را معرفی نمائیم که دارای قیمت ارزان و مناسب برای مصرف در مناطق حاشیه نشین کشور باشد که  این معرفی محصول خیلی حائز اهمیت و مهم می باشد.

مواد شوینده ارزان:

تهیه و تولید مواد شوینده ارزان مراحلی دارد که بایستی توسط کارخانه یا کارگاهی که اقدام می کند باید رعایت شود تا منجر به تولید و تهیه این کالا شده و به بازار مصرف ارائه شود.همانطوری که شما تاجران و بنکداران محترم می دانید برای تولید مواد شوینده در ابتدای کار و قبل از خرید مواد اولیه برای تولید محصول ابتدائا کارگاه تولیدی اقدام به خرید ظرف مناسب برای پر کردن محصول می نماید و سپس اقدام به طراحی و چاپ لیبل برای درج در روی ظرف می نماید در ادامه برای سر بطری با توجه به نوع ظرفی که استفاده می شود نوع خاصی از سربطری نیز انتخاب و بکار برده می شود. و پس از تهیه و اماده کردن این موارد محصول تهیه شده در درون ظرف ریخته و روانه بازار می گردد.

شایان ذکر هست که نصف بیشتر قیمت تمام شده محصول کامل را همان ظرف و لیبل و سربطری تشکیل می دهد که با انتخاب مواد اولیه درجه دو هم می توان این ها را به قیمت ارزانتر تهیه نمود که در کیفیت محصول هیچ تاثیر منفی نخواهد گذاشت در حالی که در قیمت تمام شده کاهش چشمگیری را شاهد خواهیم بود.

ما با طراحی و اقداماتی که در بالا ذکر شد محصولی را به شما خریداران محترم ارائه می شود که با قیمت ارزان بدست مصرف کننده نهایی برسد و تقاضای خریداران حاشیه نشین را پاسخ دهیم.

0 کامنت برای مقاله "چگونه مواد شوینده ارزان بخریم" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :