کارخانه تندیس کجاست؟

نویسنده: aalamiadmin0912 ۱۹ آبان ۱۳۹۷

کارخانه تندیس در کدام شهر است؟

کارخانه تندیس در شهر قزوین واقع شده است.

معرفی شرکت تندیس:

شركت توليدي تندیس سمبل شيمي با بيش از ۲۰ سال تجربه در زمينه توليد مواد شوينده،آرايشي و بهداشتي تحت برندهاي تنديس و بهريز به عنوان يكي از اندک توليد كنندگان پودر لباسشویی سبك ماشيني و دستي در ایران عزيزمان مطرح مي باشد. كسب عنوان واحد نمونه توليد ملي در سال ۱۳۸۴ ، منتخب به عنوان واحد نمونه صادراتي در طي سالهاي متوالي ، در ميان ساير افتخارات گواهي بر برجستگي هاي اين واحد پر تلاش، خلاق و كار آفرين مي باشد.همچنين در سال ۱۳۹۰ در راستاي حمايت از فعاليتهاي فرهنگي و تخصصي مرتبط با رشته هاي آكادميك صنايع شوينده،آرايشي و بهداشتي، دانشگاه علمي -كاربردي سمبل شيمي تأسيس گرديد تا پذيراي آموزشي فرزندان امروز اين مرز و بوم در زمينه هاي مختلف علمي-تحقيقي باشد. بي ترديد مجموعه پرسنل ما به طور مستمر تمامي تلاش خويش را مبذول مي دارند تا با ارتقاي كيفي محصولات،سطح رضايتمندي مصرف كنندگان را بهبود بخشند.

محصولات کارخانه تندیس:

کارخانه تولیدی تندیس در زمینه تولیدات سبد کامل مواد شوینده سابقه ای بس طولانی دارد و این هم در راستای کسب رضایت مشتریان گرامی تحقق یافته است تا خریداران مواد شوینده با دست باز و براحتی بتوانند سبد کاملی از مواد شوینده را براحتی انتخاب و مصرف نمایند. تولیدات شرکت تندیس بشرح ذیل می باشد.

۱- پودر لباسشویی دستی و ماشینی ۵۰۰ گرمی

۲- پودر لباسشویی دستی و ماشینی فله ای

۳- مایع ظرفشویی در رنگها و رایحه های مختلف و اوزان متفاوت

۴-مایع دستشویی در رنگها و رایحه های مختلف و اوزان متفاوت

۵- مایع سفید کننده و جرم گیر

۶- مایع شیشه شور و …..

شما خریدارن گرامی براحتی می توانید توسط شماره هایی که در پائین صفحه ثبت شده است با کارخانه تندیس ارتباط داشته و اقدام به خرید نمایید.

0 کامنت برای مقاله "کارخانه تندیس کجاست؟" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :