آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / کارخانه صابون رختشویی پژمان

کارخانه صابون رختشویی پژمان

صابون رختشویی پژمان پیشنهاد اهل فن برای شستشوی البسه نوزادان است. قبول این موضوع که در مورد شستشوی البسه فقط باید از صابون رختشویی استفاده شود برای برخی ها ضروری و الزامی هست مخصوصا در شستشوی البسه نوزادان که حساسیت بسیار زیادی برای بهداشت و پوست حساس نوزادان دارد حتما باید از صابون رختشویی برای شستن آنها استفاده شود که نگرانی مادران بطرف شود.

صادرات صابون رختشویی

صادرات کالا و خدمات از مهمترین چالش ها و برنامه های شرکت پژمان به حساب می آید که برنامه ریزی دقیق و حساب شده ای برای این منظور در شرکت توسط مدیریت کارخانه و تیم فروش انجام می شود تا با در نظر گرفتن فاکتور های متععدی که در امر صادرات موثر می باشد با یک برنامه ریزی مدون و منظم و قیمت گذاری مشخص و مناسب و انجام کارهای صادراتی و پیش بینی های لازم جهت انجام امور گمرکی اقداماتی که برای صادرات سریع و بدون دغدغه برای تجار لازم هست را فراهم و زمینه سازی می کنند.

برای خرید و صادرات صابون رختشویی حتما ما را دنبال نمائید.

کاربرد صابون رختشویی

همانطور که از اسم صابون رختشویی پیداست این شوینده برای شستشوی البسه و انواع رخت می باشد بنوعی دیگر صابون رختشویی پژمان شوینده تخصصی البسه بخصوص البسه نوزادان می باشد که با توجه به مواد بکار رفته در این صابون بسیار مناسب برای تمیزی بدون حساسیت برای نوزادان می باشد.

هرچند از صابون رختشویی در برخی از مناظق برای شستشوی انواع پتوهای مسافرتی و حتی برای شستشوی بدن بعنوان صابون حمام نیز استفاده می شود.

ترکیبات صابون رختشویی

با توجه به اینکه از صابون رختشویی پژمان در شستشوی لباس نوزادان استفاده میشود باید این نکته را در نظر داشت که باید ترکیبات این صابون بطوری باشد که کمترین آسیب و حتی هیچ آسیبی به پوست بدن کودکان وارد ننمایدتا استقبال مردم و مصرف کنندگان برای خرید و استفاده این شوینده بیشتر شود.

شایان ذکر است که در ساخت صابون رختشویی از مرغوب ترین مواد و روغن ها استفاده شده است تا در نهایت محصول نهایی صابون با کیفیت و مرغوب باشد تا در کنار تولید و اشتغال نظافت و تمیزی و بهداشت جامعه نیز تامین شود.

قیمت صابون رختشویی

صابون رختشویی در ساختار فیزیکی خود از موادی استفاده شده است که علی رغم اینکه از مواد طبیعی و غیر شیمیایی استفاده شده است ولی دارای قیمت بالایی نیست و هر عدد صابون در قالب های ۱۵۰ گرم تا ۲۳۰ گرم و در سایز ها و اشکال مختلف تولید شده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

کارخانه مواد شوینده تندیس

آیا میخواهید با بزرگترین کارخانه مواد شوینده در ایران که هم از نظر تعداد در …