آراد برندینگ
خانه / صابون رختشویی / کارخانه صابون رختشویی پژمان

کارخانه صابون رختشویی پژمان

در دنیای امروزی استفاده از انواع و اقسام مواد شوینده در نوع مایعات و پودرها و صابون ها از موضوعاتی هست که همه گیر شده و در همه جای جهان و در بین تمامی انسان ها جای خود را پیدا کرده است. در بین تمامی شوینده هایی که استفاده می شود و برای سلامتی و بهداشت انسان ها فوق العاده مورد تائید و توصیه شده است استفاده از صابون رختشویی برای شستن انواع البسه با توجه به ساختار تولید شده و فرمولاسیون ان که بدون آسیب و فاقد هرگونه مواد شیمیایی می باشد.

پخش کننده صابون

کارخانه صابون پژمان

تاسیس هر کارخانه ای در هر مکانی با توجه به الویت هایی که مدیران کارخانه آن را تعریف می کنند بوجود می آید و موسس و مدیران با در نظر گرفتن چندین موضوع در کنار هم دست به احداث و راه اندازی یک کارخانه با تولید کالاهی خاص می زنند. در خصوص تاسیس کارخانه تولید صابون پژمان و سایر متعلقات شوینده نیز این اتفاق رخ داده و این شرکت با توجه به موارد ذیل در استان خراسان رضوی احداث گردید کو خوشبختانه موفق نیز بوده است . و اما الویت های احداث کارخانه پژمان در این استان:

  • قرار گرفتن در نزدیکی شهر مشهد که این شهر در ایران به لحاظ اهمیت دومین شهر مهم از همه جهات بعد از تهران می باشد
  • جمعیت زیاد و رو به رشد این شهر و استان با توجه به موقعیت استان
  • موجود بودن شرکت های صنعتی و کارخانه های تولیدی صنایع غذایی و بهداشتی دیگر که باعث رونق این شهر شده اس
  • یکی از الویت های مهم برای تولید کارخانه مواد شوینده امکان دسترسی به این مواد اولیه است که برای این کارخانه این موضوع لحاظ شده است
  • یکی دیگر از الویت های بسیار مهم دیگر گسیل شده جمعیت بسیرا زیاد زائرین امام رضا می باشد که باعث فروش بیشتر صابون پزمان شده است

کیفیت صابون پژمان

آیا میدانید کیفیت کالا و صابون رختشویی پژمان در چه رده ای از محصولات قرار دارد؟

همانطور که میدانید کیفیت در کنار قیمت ارزنده و مناسب هر کالا در اصلی ترین قسمت هر کارخانه جا نمایی شده و جزء بسیار مهمی از تولید را تشکیل می دهد .

به همین دلیل کارخانه پژمان برای تولید و ساخت صابون و سایر محصولات خود با کیفیت بالا که از مهمترین دغدغه های مدیران این مجموعه بوده است از بهترین فراورده های گیاهی و مواد شیمیایی با کیفیت عالی استفاده شده است تا در نهایت بعد از فرموله شده و تولید محصول نهایی شاهد ساخت و ارائه صابونی در بین مصرف کنندگان باشیم که هم از لحاظ رنگ و اسانس و هم از لحاظ کارایی و دوام صابون خوب عمل نماید.

در برخی از موارد در مورد سایر صابون ها یکی از مهمترین شکایت های مشتریان این است که صابون بعد از چند بار استفاده بصورت خیلی خشک و یا خیلی نرم مثل خمیر درمی آید که هر دو حالت نیز از ایرادات مهم در ساخت صابون هست که صابون پزمان در تولید محصول خود این موراد را مد نظر قرار داده و اصلا نه تنها چنین چیزی وجود ندارد بلکه صابون رختشویی پزمان تا اخرین قطعه نیز قابل مصرف و استفاده می باشد.

 

بازار رسانی صابون پژمان

بازار رسانی کالاه و محصولات از مهمترین چالش های تولیدکنندگان و خریداران و عمده فروشان هر حوزه ای هست . چونکه در صورت دور و یا نزدیک بودن کارخانه تا محل باعث گران و یا ارزان شدن هزینه حمل کالای خریداری شده می شود که مشتریان را در صورت بیشتر شدن هزینه از خرید کالای خاص منصرف می کند.

صابون رختشویی پزمان این مورد را نیز در سرلوحه الویت های خود قرار داده و به خریدهای تعداد بالا و حجم زیاد و عمده ای که انجام میشود اشانتیون خاصی تخصیص داده به این صورت که حمل این کالا را تا محل مورد نظر خریدار بر عهده می گیرد و به این ترتیب هیچ هزینه اضافه ای به خریدار تحمیل نمی شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@