کارخانه صابون رختشویی

نویسنده: aalamiadmin0912 ۱۰ شهریور ۱۴۰۱

یکی از مهم ترین کارخانه های صابون سازی رختشویی در ایران در مشهد واقع شده است که بزرگترین تولید کننده مواد شوینده و بهداشتی در کشور می باشد و با تولیدات مایعات و صابون های مختلف در تناژ های بالا و فروش آن به طور سریع و صحیح یک شرکت تولید کننده قوی در زمینه فروش هم هست.

چگونگی تولید صابون رختشویی

یه سوالی در ذهن بسیاری از افراد علاقه مند به تولید صابون وجود دارد این است که آیا همه افراد می توانند صابون تولید کنند یا نه ؟ باید اینگونه پاسخ داد که با توجه به اینکه که این حوزه جذاب می باشد ولی در عین حال بسیار سخت و پیچیده است و در فرمولاسیون صابون رختشویی ترکیباتی از پتاسیم و نمک سدیم است که از هیدرولیز اسیدهای چرب در محیط قلیایی به وجود می‌آید. اسید های چرب موجود در ترکیبات صابون باعث شکستن لکه های چربی بر روی الیاف پارچه می‌شود و آلودگی رو به طور کلی از روی پارچه پاک می‌کند و هیچ آسیبی به تا رو پود پارچه نمی رساند.

صابون رختشویی

فروش صابون درب کارخانه

در بسیاری از شرکت ها و کارخانه ها فروش ها به صورت های مختلفی انجام می‌گیرد و روال کارخانه ما هم این است که فروشها به چند صورت انجام می‌شود:

اول : فروش حضوری

دوم : فروش مجازی و اینترنتی

سوم : فروش تلفنی
در همه ی این فروش ها فروش به صورت نقدی و اعتباری انجام می‌شود و در همه ی اینها تحویل درب کارخانه می باشد.

صابون رختشویی

برندهای کارخانه صابون رختشویی

شرکت پاکال با تولید انواع محصولات با برندهای مختلف و خوشنامی در عرصه تولید با بیش از نیم قرن تجربه تولید یک شرکت معتبر شناخته شده است و با چندین برند که بیشترین تولیدات را در این زمینه دارد را وارد بازار کرده است.
برندهای معروف این شرکت عبارتند از : آتنا، گنج،هیراد و ردگون که تولیدات به روز است و بیشترین تولیدات در زمینه مایعات می باشد.
برندهای صابون رختشویی شرکت ما آتنا و گنج است و صابون های بهداشتی و صابون حمام شرکت پاکال برند هیراد است.

 

0 کامنت برای مقاله "کارخانه صابون رختشویی" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :