کارخانه فروش پودر رختشویی تندیس

نویسنده: aalamiadmin0912 ۱۹ فروردین ۱۳۹۸

کارخانه تولیدی تندیس پودرهای رختشویی خود را با تکنولوژی و فناوری روز دنیا و با جدیدترین استانداردهای مشخص شده در تولید پودرهای شوینده محصول پودر رختشویی تندیس را در ایران تولید و در سراسر کشور توزیع می نماید.

این کارخانه یکی از وسیع ترین و بروزترین کارخانه در تولیدات مواد شوینده در سطح ایران و کشورهای همجوار شناخته شده و دارای وضعیت بسیار خوبی حتی در سالیان اخیر با توجه به تحریم ها و مشکلات بوجود امده اقتصادی می باشد.

کارخانه تندیس در ادامه روند مثبت و رو به جلوی خود با بکارگیری نیروهای زبده و استفاده از مواد درجه یک و انواع پاکت ها و کیسه ها برای بسته بندی پودرهای رختشویی در انواع مختلف اقدامات خوبی برای تولید پودر رختشویی تندیس در بسته های شکیل و بسیار مقاوم انجام داده تا در زمان حمل و نقل استحکام لازم را داشته باشند.

درباره کارخانه پودر رختشویی تندیس

کارخانه تندیس با توجه به دارا بودن خط تولید فعال بصورت شبانه روزی و داشتن استانداردهای تولید در سطح ملی و کسب امتیاز ها و استاندارهای بین المللی مصول تولیدیش را با دارا بودن کمیت و کیفیت خوب وارد بازراهای جهانی نموده و صادرات خوبی را دارد.این در صورتی هست که طی سالیان اخیر این کارخانه خود را در زمره صادر کنندگان برتر پودر رختشویی قرار داده است.

تاجران و خریداران سایر کشورها در اغلب اوقات برای خرید مواد شوینده به کیفیت و نوع بسته بندی و استحکام ان اهمیت داده و محصولی را خریداری می کنند که بیشترین مزیت ها و بالاترین سود را در پی داشته باشد تا از طریق خرید و فروش آن محصول هم بازار فروش را در دست بگیرند و هم از لحاظ مالی قدرت لازم برای ادامه و گسترش کسب و کار را داشته باشند.

خرید پودر رختشویی تندیس چگونه است؟

با توجه به حاشیه سود بالا و داشتن برند معتبر خرید و فروش پودر رختشویی تندیس یکی از بهترین گزینه ها برای فعالین این حوزه می باشد.چرا که این پودر در کنار دارا بودن کیفیت خوب از مزیت داشتن قیمت ارزان نیز سود می برد که این دو مزیت در کنار هم در کمتر محصولی در بین برندهای ایرانی مشاهده می گردد.

تاجران و شرکت های پخش زیادی هستند که با درک خوب بازار و شناخت کاملی که از محصول و سلایق مصرف کنندگان دارند قراردادهای همکاری خوبی را با کارخانه تندیس برای خرید و فروش پودرهای رختشویی تندیس در انواع پاکتی و فله انعقاد نموده اند و از این نظر بسیار راضی بنظر می آیند.

در حوزه عملیاتی فروش خارجی که منتج می شود به صادرات پودر رختشویی تندیس به خارج از کشور با ورود تاجران خارجی به ایران و بستن قراردادهای یکساله اقدام به خرید این محصول می نمایند.

انواع بسته بندی پودر رختشویی تندیس

همانگونه که اشاره گردید با در نظر گرفتن این مسئله مهم و حیاتی در امر بازاریابی و فروش که بازار باید سنجیده شود و نظرات مشتریان و خریداران خرده گرفته و جمع بندی گردد و منتج شود به اتخاذ تصمیماتی در خصوص ساخت و ارائه محصولی که باب میل و سلیقه خریدار خرده و خریداران عمده گردد که منجر می شود به افزایش میزان فروش کارخانه.

در همین راستا و در نظر داشتن و اهمیت دادن به موضوع سلایق و نیازهای بازار و الویت دادن به مسئله نیاز سنجی در جامعه توسط کارشناسان امر کارخانه تندیس در مورد کالای مورد بحث ما که پودر رختشویی تندیس می باشد مطالعه و تحقیق میدانی و نیاز سنجی بازار و در نهایت برآورد سلیقه مردم را انجام داده و با توجه به نتایج بدست آمده اقدام به تولید پودر رختشویی در انواع زیر نمود :

  1. پودر رختشویی تندیس ۵۰۰ گرمی پاکتی
  2. پودر رختشویی تندیس ۱۰ کیلویی کیسه ای
  3. پودر رختشویی تندیس ۲۰ کیلویی کیسه ای
  4. پودر رختشویی بهریز ۱۰ کیلویی کیسه ای
  5. پودر رختشویی بهریز ۲۰ کیلویی کیسه ای

 

0 کامنت برای مقاله "کارخانه فروش پودر رختشویی تندیس" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :