کارخانه مایع ظرفشویی در قزوین

مایع ظرفشویی

نویسنده: aalamiadmin0912 ۱۷ دی ۱۳۹۹

مایع ظرفشویی را بی تردید از مهمترین مواد شوینده در ایران و جهان می شناسیم. مایع ظرفشویی در هر قاره، استان و یا هر شهر و روستایی مورد استفاده دارد و شهری و روستایی هم نمی شناسد. اگر دوست دارید که در شغل خرید و فروش مایع ظرفشویی وارد شوید از مشاوره رایگان همکاران ما می توانید بهره گیرید.

مایع ظرفشویی

مصارف مایع ظرفشویی در ارگانها

مصرف مایع ظرفشویی در تمام منازل در همه جای دنیا و همچنین در همه رستوران ها و هتلها و تمام ارگانها و سازمانهایی که دارای جمعیت ساکن هستند مانند پادگان ها می باشد. البته مایعات ظرفشویی کارخانه ها از بطری های ۷۰۰ گرمی گرفته تا گالن های ۲۰ لیتری و بالک های یک تنی و بالاتر از طرف خریداران و مشتریان و مصرف کنندکان با عنایت به موارد و ارگان هایی که در بالا اشاره شد خریداری و استفاده می شود.
این مورد مصرف به کشور و شهر خاصی محدود نمی شود بلکه در هر نقطه و مکانی که مورد سکونت انسانها هست خرید عمده و مصرف آن وجود دارد و این خرید و مصرف دائمی و همیشگی هست.

مایع ظرفشویی

مایع ظرفشویی در قزوین

یکی از مقاصد و شهرهایی که حجم زیادی از مایع ظرفشویی را در قالب ها و قراردادهای مختلف خریداری می نماید جایی نیست جز شهر قزوین و استان بزرگ البرز و تهران که یکی از مقاصد پر طرفدار ایرانیان برای سفرهای کاری و تجاری به این شهر خواهد بود که شهر قزوین و حومه را تبدیل به یکی از مقاصد پر مسافر در ایران نموده است. با در نظر گرفتن مسافر پذیر بودن این استان و حومه اش پتانسیل تولید و مصرف در آن مشاغل و کار و کاسبی های زیادی در کنار آن ایجاد خواهد شد که کمک شایانی به رشد شهر تاریخی قزوین خواهد کرد.
با توجه به حجم بالای مسافران کاری و تجاری قزوین و کرج میزان استفاده از مایع ظرفشویی در اماکن هتلی و رستوران ها بشدت در حال زیاد شدن هست که مسلتزم افزایش میزان تولید کارخانه ها هست.

مایع ظرفشویی

کارخانه مایع ظرفشویی تندیس

با توجه به مطالب فوق که شهر قزوین را به یکی از مهمترین شهرهای ایران از بابت مسافر پذیر بودن تبدیل نموده و ضرورت تامین انواع کالا ها و مواد اولیه و شوینده در این شهر بیشتر شده است مدیران ارشد استاتی با توجه به نزدیکی به پایتخت و قرار داشتن در مرکز کشور بر آن شدند تا با تسهیلات دادن به احداث کارخانه های تولید مایع ظرفشویی به تامین ارزان این شوینده و تولید اشتغال را موجب شوند که کمک به رشد و گسترش کارخانه شوینده که مایع ظرفشویی تندیس یکی از این تولیدات این کارخانه هست شوند.

مایع ظرفشویی

تولیدات مایع ظرفشویی کارخانه قزوین

کارخانه تندیس با توان بسیار بالایی که در تولید مواد اولیه و انواع شوینده دارد و همانگونه که در مطالب فوق اشاره شد تولید و ساخت و عرضه پودرهای شوینده و مایعات ظرفشویی در حجمهای مختلف کوچک تا بزرگ و اوزان سبک تا سنگین با عنایت به موارد مصرف خریداران توسط کارخانه بزرگ مایعات شوینده در قزوین مانند پریل و تندیس انجام می دهد که طی چندین سال گذشته شهر قزوین را به بزرگترین قطب تولید مایعات ظرفشویی و پودر لباسشویی در ایران کرده است.

0 کامنت برای مقاله "کارخانه مایع ظرفشویی در قزوین" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :