کارخانه مواد شوینده تندیس

نویسنده: aalamiadmin0912 ۱۶ آبان ۱۳۹۹

آیا میخواهید با بزرگترین کارخانه مواد شوینده در ایران که هم از نظر تعداد در تنوع تولیدات شوینده و هم تنوع در قیمت مناسب شوینده هست آشنا شوید؟
ما را تا انتهای مطلب همراهی نمائید تا با نمای کلی و تولیدات مواد شوینده شرکت تندیس آشنا شوید و با داشتن دانش بیشتر اقدام به بررسی و انتخاب محصول مورد نظر خود بفرمائید.

لیست مواد شوینده کارخانه تندیس

کارخانه تندیس طی چند سال اخیر که با افزایش نیروهای انسانی و بروز کردن تکنولوژی و خرید ماشین آلات مدرن به آرامی حرکت خود را به سمت تبدیل شدن به یکی از بزرگترین کارخانه های تولید مواد شوینده در ایران نموده است که طی برنامه کوتاه مدت حضور در بازارهای کشور های همجوار و داشتن بازار های دائمی در آنجا یکی از سیاست های اصلی کارخانه مواد شوینده تندیس هست که در سایه تولید مواد شوینده متنوع این کارخانه محقق شده است که این تولیدات را بر خواهیم شمرد:

* پودر لباسشویی دستی ۵۰۰ گرم،۱۰ و ۲۰ کیلویی
* پودر لباسشویی ماشینی ۵۰۰ گرم،۱۰ و ۲۰ کیلویی
* مایع ظرفشویی در وزن های مختلف
* مایع دستشویی در وزن های مختلف
* مایع سفید کننده در وزن های یک و سه لیتر
* مایع جرم گیر در وزن های یک و سه لیتر
* مایع چند منظوره
* مایع ضد عفونی کننده در وزن های مختلف
* مایع لباسشویی رنگین شوی و مشکین شوی
* شامپو سر با عصاره های متنوع
شایان ذکر هست که با توجه به نیاز بازار مصرف در ایران و کشورهای همجوار ۴ محصول آخر جزء جدیدتربن مواد شوینده تولید شده در شرکت تندیس هست.

آدرس کارخانه مواد شوینده تندیس

حتما شما هم با ما در این موضوع که موقعیت قرار گیری هر کارخانه ای با توجه به نوع کاربری و تولید محصولش بسیار مهم و حیاتی می باشد هم عقیده هستید.
بله کارخانه مواد شوینده بایستی در مکانی مناسب قرار گرفته باشد تا از نقطه نظرات بسیاری که مورد توجه هست مناسب بوده و از بهره وری خوبی در سایه این مورد برخوردار باشد.
موقعیت قرار گیری یا مکان جغرافیایی کارخانه مواد شوینده تندیس را می توان از چند زاویه مورد بررسی و کاوش قرار داد و نتیجه گرفت که آیا این کارخانه در جای مناسبی تاسیس شده هست یا خیر.

مکان قرار گرفتن کارخانه مواد شوینده تندیس که مواد شوینده را تولید می کند را از چند نکته زیر بررسی خواهیم کرد:
* از نظر بکار گیری نیروی انسانی ماهر و به تعداد کافی و در دسترس
* از نظر تامین و خرید مواد اولیه مورد نیاز و دسترسی آسان و سریع به آنها
* از نظر بازار رسانی سریع محصولات تولید شده
* سرعت رسیدن بار بدست خریداران با توجه به مسافت کارخانه تا مقصد
* فاصله مکانی کارخانه از مرز کشورهایی که خرید مواد شوینده از کارخانه را انجام می دهند
* مسافت یا فاصله مکانی از تهران که پایتخت محسوب می شود.
* و بسیاری از گزینه ها که اشاره به آن در اینجا در حوصله نمی گنجد

کیفیت مواد شوینده تندیس

از مهمترین قسمت های مهم کارخانه مواد شوینده تندیس قسمت کنترل کیفیت کارخانه هست که کار بسیار مهم و استراتژیک کنترل کیفیت و نظارت بر کیفیت مورد تایید و استاندارد محصول تولید شده را دارد و در این نظارت هیچ کسی حتی مدیر کارخانه نیز حق دخل و تصرف ندارد و مسئول و کارشناسان این قسمت از کارخانه کاملا مستقل و مجزا هستند و کار مهم کیفیت و نظارت بر آن را بر عهده دارند تا مبادا محصولات شوینده تولید شده در کارخانه تندیس با کیفیت پایین تولید و روانه بازار شده و شوینده بی کیفیت دست مصرف کننده برسد که در این صورت ضرر اصلی به کارخانه و مدیریت و مجموعه آن خواهد رسید پس کیفیت محصولات شوینده تندیس توسط تیم کنترل کیفیت کاملا زیر ذره بین نظارتی هست تا بهترین و با کیفیت ترین مواد شوینده از کارخانه تندیس خارج شده و بدست مصرف کننده نهایی برسد.
پس شما تاجران که بعنوان خریدار عمده مواد شوینده تندیس و مصرف کنندگان نهایی که بعنوان خریدار و مصرف کننده جزئی محصولات تندیس هستید از کیفیت استاندارد محصولات شوینده کارخانه مواد شوینده تندیس اطمینان کامل داشته باشید. با یکبار خرید از کارخانه ما مشتری دائم ما خواهید شد.

قیمت مواد شوینده تندیس

بر اساس پارامترهای مشخص شده در مراتب بالا دستی که سازمان صمت و اداره تعزیرات باشد و در راستای ان و در رده کارخانه نیز تیم فروش حساسیت بسیار زیادی را بخرج می دهند تا با در کنار هم قرار دادن پارامترهای تعیین شده بالا دستی و درون سازمانی قیمت گذاری مناسب و معقولی بر روی کالاهای تولید شده در کارخانه تندیس انجام شود تا در راستای ایجاد سود برای کارخانه و ایجاد اشتغال و رونق تولید مسئله مدیریت بودجه خانوارهای مصرف کننده را نیز در نظر داشت تا در کنار فروش خوب هوای خرید مصرف کننده را نیز داشته باشند تا با احترام به حقوق مصرف کننده شاهد رشد تولید و خرید مجدد مردم از این کارخانه شوینده باشیم.
درج قیمت تمام شوینده های کارخانه مواد شوینده تندیس در اینجا هم از لحاظ شکلی و هم به لحاظ تغییرات شدید و روزانه قیمت مواد اولیه و غیره امکان پذیر نبوده و بهتر است عزیزان و خریداران گرامی برای اینکه بهتر تصمیم گیری نمایند باید از بروز ترین و آخرین قیمت مواد شوینده اطلاع داشته باشند تا بهترین و گزیده ترین انتخاب را برای خرید انجام دهند.

بسته بندی مواد شوینده تندیس

همانطور که پیشتر و در قسمت لیست انواع شوینده کارخانه مواد شوینده تندیس اشاره شد و به شوینده های تولید شده در این شرکت اشاره شد ولی در موضوع بسته بندی و اوزان بسته شده باید در اینجا اشاراتی انجام شود تا اطلاعات خریداران برای بررسی خود کاملتر شده و با جزئیات بیشتری این محصولات را مورد کنکاش قرار داده و کسب و کار آن را برای خود بعنوان یک شغل خوب و ادامه دار در نظر بگیرند. و اما بسته بندی های محصولات تندیس از قرار زیر می باشد:
* پودر پاکتی ۵۰۰ گرم دستی
* پودر پاکتی ۵۰۰ گرم ماشینی
تعداد در کارتن هر دو مورد ۲۴ عدد
* پودر دستی ۱۰ و ۲۰ کیلویی کیسه ای
* پودر ماشینی ۱۰ و ۲۰ کیلویی کیسه ای
این دو مورد بعنوان پودر لباسشویی فله معروف هست و بیشتر بعنوان محصول صادراتی تولید می شود.
* مایع ظرفشویی ۷۰۰ گرم، ۷۵۰ گرم، ۱۰۰۰ گرم، ۳۳۰۰ گرم و ۴۰۰۰ گرم
* مایع دستشویی ۵۰۰ گرم،۳۳۰۰ گرم و ۴۰۰۰ گرم
* مایعات سفید و جرم گیر در دو مدل معطر و ساده که ۱۰۰۰ گرم و ۳۰۰۰ گرم دارد و …

صادرات مواد شوینده تندیس

تمام کارخانه های مواد شوینده در ابتدای تولید خود شروع به تولید محصولات با استاندارد و کیفیت داخل کشور را در دستور کار تولیدات خود قرار می دهند و بعد مدتی که با ارائه محصولات با کیفیت خوب و قیمت مناسب به مشتریان اعتبار لازم را در زمینه تولیدات داخل کشور کسب می نمایند یا در اصطلاح در بازار ایران جای پای خود را محکم می کنند پس از آن برای ورود به بازار کشورهای دیگر شروع به تولید مواد شوینده با کیفیت و استاندارد بین المللی مینمایند تا در سایه تولید مواد شوینده در استاندارد خارجی نیز محصولات تولیدی خود را روانه بازار های صادراتی نمایند که رسیدن به این نقطه برای کارخانه یعنی فتح قله های موفقیت و رسیدن به اوج کار تولید که مسئولیت کارخانه را برای تولیدات با کیفیت تر بیشتر و راسخ تر می کند.
بیان این نکته خالی از لطف نیست که تمامی محصولات شوینده کارخانه تندیس دارای استاندار ملی و صادراتی هستند و دارای گواهینامه های استاندارد و ایزوهای بین المللی هستند و براحتی کار صادرات آنها به سایر کشور در حال انجام می باشد.

بارگیری کارخانه تندیس

بعد از اینکه محصول شوینده کارخانه تندیس مورد تائید و انتخاب مشتریان داخلی و صادراتی قرار گرفت و مشتریان مبلغ بار خریداری شده را پرداخت نمودند نوبت می رسد به بارگیری محصول خریداری شده و انتقال آن به مقصد مورد نظر مشتری می باشد.
بارگیری کالا یکی از مراحل دارای اهمیت در میان کارخانه ها و همچنین مشتریان می باشد که هر کدام از زاویه دید خود این موضوع را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهند که برای طرفین بسیار مهم است.
بارگیری بموقع و سریع از نظر کارخانه تامین بار خریداری شده مشتری و جلب اطمینان ایشان برای خرید بارهای بعدی با کسب اعتبار بیشتر و از دید خریدار به معنی رسیدن سریع بار به محل انبار خود و فروختن و توزیع سریع آن بین عمده فروشان و کسب اعتبار بین آنها و تحصیل سود بیشتر.
کارخانه تندیس برای نظم و مدیریت بیشتر بارگیری بهتر و دقیق تر بارهای فروخته شده با یکی از باربری های بسیار باسابقه خوب و قوی نزدیک کارخانه دارای همکاری تنگاتنگی هست که بلافاصله بعد از اعلام کارخانه به دفتر باربری سریعا کامیون مورد نظر به کارخانه ارسال می شود البته کامیون های برای این منظور به محل کارخانه می آیند که دارای تمامی مدارک لازم و معتبر و کارت هوشمند باشند و با دریافت بارنامه از دفتر باربری یک کار کاملا حرفه ای و منظم را برای بارگیری و انتقال قانونی بار به مقصد مشتری انجام خواهد شد.

فروش مواد شوینده تندیس

از بتدای تولید مواد اولیه و حمل آن به سمت کارخانه گرفته و در ادامه به خدمت گیری نیروی انسانی و تجهیز ماشین آلات و کارگر و مراحل تولید و غیره تا بارگیری و رسیدن شوینده بدست فروشگاه و خرید مصرف کننده جزء یک چرخه کامل از ابتدای استخراج مواد اولیه تا مصرف نهایی توسط مردم عادی محسوب می شود که در بررسی جزء به جزء میتوان هر کدام از اینها را بصورت کامل بررسی و تجزیه و تحلیل نمود.
یکی از مهمترین و پر چالش ترین قسمتهای این چرخه بخش فروش و فرایند سخت و پیچیده آن هست که توسط تیم فروش و با مدیریت بسیار خوبی باید صورت گ

گیرد تا چرخه تولید تا فروش کامل شده و محصول شوینده کارخانه بدست عمده فروش یا مصرف کننده نهایی برسد.

انواع فروش مواد شوینده

فروش در کارخانه تندیس در مدل های مختلف انجام می شود که در اینجا به انواع آن می پردازیم:
* فروش حضوری و سنتی
* فروش تلفنی
* فروش اینترنتی و مجازی
* فروش مویرگی توسط پخش های موجود در هر استان
* توزیع گرم توسط نمایندگی های کارخانه

مراکز فروش کارخانه تندیس

آیا شما هم تمایل دارید به عنوان نماینده فروش و یا یکی از مراکز فروش انواع شوینده کارخانه تندیس باشید؟
تعداد زیادی از اشخاص حقیقی و حقوقی هر روزه با توجه به حجم گسترده پخش مواد شوینده این شرکت در سطح ایران به دفتر مرکزی ما زنگ زده و درخواست همکاری بعنوان نماینده فروش دارند که این موضوع بایستی بررسی دقیقی شده و در صورت داشتن شرایط کامل و دقیق نمایندگی به ایشان اعطا خواهد شد که این موضوع تحت نظر کامل مدیر عامل کارخانه صورت خواهد گرفت.
همانطور که اشاره شد کارخانه با دو دسته از اشخاص حقیقی و حقوقی مواجه است که با توجه به بررسی های بعمل آمده اشخاص حقوقی که بعنوان شرکت می باشند الویت های بیشتری برای انتخاب دارند و کارخانه نیز بیشتر تمایل دارد با شرکت های پخش بزرگ وارد مذاکره و عقد قرارداد شود تا با ساختار بهتر و قوی تری در بازار فروش محصولات خود حضور داشته باشد.
مراکز فروش حتما یکی از بازوان توانمند کارخانه خواهند بود که در صورت عملکرد قوی باعث تقویت فروش کارخانه و سود آوری بیشتر برای آن خواهد شد که در نهایت اشتغال بیشتر و دائمی را برای کارگران و نیروهای انسانی خواهد نمود که از سیاست های اصلی کارخانه همین موضوع می باشد.

مزیت کارخانه تندیس

کارخانه های شوینده فراوانی در سطح کشور مشغول تولید و عرضه مواد شوینده هستند.
آیا تمامی این کارخانه ها دارای سبد کاملی از شوینده ها هستند یا فقط تعداد محدودی را تولید میکنند؟
در همین خصوص مواردی که باعث می شود داشتن آنها کارخانه را تبدیل به کارخانه برتر و نمونه نموده و محصولات آن نه تنها در داخل کشور فروش داشته باشد بلکه بصورت وسیع به کشورهای دیگر نیز صادر شود.
مزایایی که کارخانه تندیس دارا هست را بشرح زیر ارایه خواهیم داد:
* سابقه تولید مواد شوینده تندیس بمدت ۲۵ سال
* موقعیت جغرافیایی بسیار عالی
* تولید سبد کاملی از انواع شوینده های مورد نیاز بازار
* صادرات وسیع به دیگر کشورها
* ارز آوری برای کارخانه و کشور که باعث مثبت شدن تراز تجاری خواهد شد
* داشتن کارخانه مجهز و دستگاه های بروز
با در کنار هم قرار دادن این مزایا پی به این موضوع خواهیم برد که فروش گسترده و روز افزون مواد شوینده تندیس در کشور و خارج از کشور بی دلیل و بیراه نبوده است و زیر بنایی و حاصل کار ۲۵ ساله مهندسان ایرانی بوده است.

0 کامنت برای مقاله "کارخانه مواد شوینده تندیس" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :