کارخانه پودر دستی لباسشویی سافاری

پودر دستی لباسشویی سافاری

نویسنده: aalamiadmin0912 ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

کارخانه پودر دستی لباسشویی سافاری یکی از کارخانه های روبه رشد و موفق در زمینه تولید مواد شوینده می باشد. پودر لباسشویی سافاری با بهترین مواد اولیه ساخته شده و قیمت تمام شده پایینی دارند.این پودرهای با کیفیت و ارزان قیمت بسیار پرفروش هستند. پودر دستی سافاری قدرت شویندگی بالایی داشته و همواره توسط مصرف کنندگان مورد تقاضا قرار می گیرد.

پودر دستی لباسشویی سافاری

پودر دستی لباسشویی سافاری

پودر دستی سافاری با بهره گیری از ترکیبات عالی و مناسب برای شستشوی انواع لباس بسیار مناسب می باشد.این پودرهای با کیفیت قدرت لکه بری خوبی دارند و شستشوی خوبی را به همراه دارد. پودر دستی سافاری مرغوب و ارزان قیمت بوده و در تمام فروشگاههای مواد شوینده عرضه می شوند‌ . این پودرهای مرغوب از جمله پر مصرف ترین مواد شوینده قرار دارند.

پودر دستی لباسشویی سافاری

پودر دستی لباسشویی سافاری مرغوب

پودر دستی سافاری با آنزیم هایی که در ترکیب خود دارد تمام لکه ها و آلودگی ها را از بین می برد. این‌پودر مرغوب قدرت شویندگی بالایی داشته و لباس ها را کاملا تمیز و درخشان می کند. پودر دستی سافاری مرغوب و با کیفیت، سفیدک روی لباس باقی نمی گذارد. همچنین این پودر باعث حفظ سلامت تار و پود پارچه می شود.

پودر دستی لباسشویی سافاری

پودر دستی سافاری ارزان

[hwgold-dash bcolor=”#fd7″ align=”justify” ]پودر دستی لباسشویی سافاری نسبت به سایر محصولات مشابه در بازار داخل، قیمتی بسیار ارزان تر دارد. کیفیت این‌پودرها هم بسیار بالا می باشد . همین دلایل باعث شده است تا این پودر مرغوب جز پرفروش ترین پودرهای لباسشویی تولید داخل محسوب شوند. پودر دستی سافاری با قیمت ارزان و مقرون به صرفه به راحتی در دسترس عموم قرار میگیرد. مصرف کنندگان میتوانند از تمام فروشگاههای مواد شوینده این پودر را تهیه کنند.[/hwgold-dash]

پودر دستی لباسشویی سافاری

انواع پودر سافاری

پودرهای لباسشویی که در شرکت سافاری تولید می شود در دو نوع دستی و ماشینی تهیه می شوند.پودرهای دستی سافاری جهت شستشوی لباس با دست و ماشین های لباسشویی نیمه اتوماتیک طراحی و تولید می شوند. این پودرهای با کیفیت در اندازه و حجم و بسته بندی متنوع طراحی و تولید می شوند. پودرهای دستی سافاری بسیار مرغوب و با کیفیت تهیه می شوند.

پودر دستی لباسشویی سافاری نسبت به سایر محصولات مشابه در بازار داخل، قیمتی بسیار ارزان تر دارد. کیفیت این‌پودرها هم بسیار بالا می باشد . همین دلایل باعث شده است تا این پودر مرغوب جز پرفروش ترین پودرهای لباسشویی تولید داخل محسوب شوند. پودر دستی سافاری با قیمت ارزان و مقرون به صرفه به راحتی در دسترس عموم قرار میگیرد. مصرف کنندگان میتوانند از تمام فروشگاههای مواد شوینده این پودر را تهیه کنند.

کاربرد پودر دستی لباسشویی سافاری

پودر دستی سافاری علاوه بر اینکه برای شستشوی انواع لباس استفاده می شود جهت کاربردهای دیگری هم مورد استفاده قرار می گیرد .از جمله این کاربردهای متنوع می توان به این موارد اشاره کرد: شستشوی ظروف، شستشوی سطوح سرامیکی و کاشی، شستشوی سطوح چرب آشپزخانه، شستشو و ضدعفونی سرویس های بهداشتی، شستشوی فرش و موکت و دیگر موارد

0 کامنت برای مقاله "کارخانه پودر دستی لباسشویی سافاری" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :