کارخانه پودر لباسشویی ساگیس

نویسنده: aalamiadmin0912 ۱۹ شهریور ۱۳۹۹

کارخانه پودر لباسشویی ساگیس حاضر به عقد قرارداد با تجار بزرگ و قوی و باسابقه طولانی در بخش صادرات میباشد

پودر دستی صادراتی

یکی لز بیشترین تقاضاهایی که در بخش صادرات وجود دارد موادشوینده از جمله پودر دستی میباشد و بیشتر هم پودری باکیفیت و ارزان قیمت مدنظر تاجران می باشد که در این میان ما به کمکشان آمدیم تا پودر دستی خود را معرفی کنیم

پودر لباسشویی ساگیس

شرکت ما با تولید برند خوش نام و با کیفیت ساگیس افتخار همکاری با مشتریان عزیز را دارد و به دلیل اینکه در وزن های مختلف تولید میشه بسیار عالی و مدنظر تجار می باشد واین دلیل مهمی برای خرید این پودر می باشد و همچنین به دلیل کیفیت بالای پودر و قیمت ارزان آن گزینه مناسبی برای خرید می باشد.

نوع بسته بندی پودر لباسشویی ساگیس

پودر لباسشویی ساگیس در بسته بندی های ۵۰۰ گرمی و ۵کیلویی و ۱۰ کیلویی و ۲۰ کیلویی موجود می باشد.این پودر با این اوزان در بسته بندی شکیل و زیبا مورد توجه اکثر مشتریان قرار گرفته و مشتریان زیادی رو جذب خود کرده است.

کارخانه پودر ساگیس

پودر ساگیس در استان آذربایجام شرقی و شهر تبریز که یکی از قطب های شهر های صنعتی در ایران است تولید و روانه بازار میشود وچون از نظر مسافتی هم به مرزهای عراق نزدیکتر است از لحاظ هزینه حمل و نقل هم.به نفع تاجران میباشد.

پودر ماشینی ساگیس

یکی دیگر از محصولاتی که کارخانه ساگیس تولید میکند پودر ماشینی ساگیس میباشد که بیشتر برای مناطق مرفه نشین از جمله اربیل عراق مورد مصرف قرار میگیرد و لین پودر عم از لحاظ بسته بندی همانند پودر دستی ور وزن های ۵۰۰گرمی و ۵کیلویی ک ۱۰و ۲۰ کیلویی بسته بندی و به فروش میرسد.

0 کامنت برای مقاله "کارخانه پودر لباسشویی ساگیس" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :