کیفیت پودر لباسشویی فافلین و فروش آن

پودر لباسشویی

نویسنده: aalamiadmin0912 ۲۶ مهر ۱۴۰۰

کیفیت پودر لباسشویی همیشه مورد توجه خریداران و مشتریان و مصرف کنندگان بوده و خواهد بود. چرا که کیفیت محصول هست که در زمان استفاده کارایی و کاربردش برای مصرف کننده واضح می شود. در مورد پودر لباسشویی از دید مصرف کنندگان و خریداران هر کدام نگاه متفاوتی به انجام خرید دارند که در ادامه بصورت مشروح مورد بررسی قرار خواهدگرفت.

خرید پودر لباسشویی از دید مصرف کننده

در ادامه توضیحات مقدماتی وقتی که پودر توسط مصرف کننده نهایی خریداری می شود دارای دید متفاوتی نسبت به تاجر است که در زیر به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد:
۱٫ چگونگی تمیز کردن لباس ها
۲٫ میزان کف ایجاد شده در زمان شستشو
۳٫ حفظ تار و پود پارچه البسه
۴٫ ایجاد نرمی و لطافت لباس ها
۵٫ روشن و واضح شدن رنگ لباس ها
همانگونه که ملاحظه می کنید دید مصرف کننده کاملا کاربردی می باشد و کیفیت شویندگی پودر را مورد بررسی قرار داده و در صورت رضایت از عملکرد آن در شستشو و برآورده کردن موارد فوق خرید خود از آن محصول را تکرار خواهد نمود ودر غیر اینصورت به سراغ پودر دیگری خواهد رفت.

پودر صابون دستی شکوه

خرید پودر لباسشویی از دید تاجر

در خصوص دید متفاوت تاجران برای خرید پودر لباسشویی نسبت به مصرف کنندگان باید به این نکته اساسی و مهم توجه کرد که هر چند بیشتر سودی که برای ایشان رقم می خورد مورد توجه هست ولی عده ای هم هستند که در کنار سودی که از فروش به مردم دارند دوست دارند محصولی که بدست مردم می دهند کیفیت خوبی را داشته باشد و رضایت آنها را به دنبال داشته باشد. چرا که رضایت مصرف کننده از خرید ، خریدهای مجدد و دنباله دار و افزایش سود فروشنده و تاجر را به همراه خواهد داشت.

پودر های لباسشویی در مراکز توزیع داخل ایران به صورتی پخش می شود که همه عمده فروشان براحتی بتوانند محصول درخواستی خود را به قیمت واحدی تهیه نمایند.

0 کامنت برای مقاله "کیفیت پودر لباسشویی فافلین و فروش آن" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :