فروش مایع چند منظوره

مایع چند منظوره

نویسنده: aalamiadmin0912 ۱۱ دی ۱۳۹۹

فروش مایع چند منظوره بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. مایع چند منظوره برای سطوحی مانند اجاق گاز ،سرامیک ،هود و…..تعبیه شده است که این مایع چند منظوره از نظر داشتن ترکیب قوی دارای فروش فوق العاده می باشد.
زیرا مشتری به جای اینکه چند مایع را برای چند سطح متفاوت خریداری کند و هزینه اضافی پرداخت کند یک مایع چند منظوره را برای تمام سطوح خریداری می نماید و هزینه ی اضافی متحمل نمی شود.

مایع چند منظوره

اهمیت استفاده از مایع چند منظوره

مایع چند منظوره از خانواده ی شوینده هابه حساب می آید که مواد تشکیل دهنده این مایع های پر قدرت مواد شیمیایی می باشد. مایع چند منظوره همانگونه که از نامش پیداست برای سطوح مختلف در نظر گرفته شده است..
این مایع ارزشمند پس از چند لحظه اسپری انواع لکه های چربی یا رسوبات سر سخت در گوشه و کنار لوازم آشپزخانه را از بین می برد وشما به وضوح خواهید دید که این مایع قوی چگونه به سطح مورد نظر درخشندگی و براقی می بخشد.
این محلول ضد عفونی کننده فقط برای مصارف خانگی نمی باشد بلکه در مکان های عمومی و بزرگ هم مانند
۱_کارخانه ها

۲_ بیمارستان ها
۳_ راهروهای مجتمع تجاری

۴_ رستوران ها و مکان های پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد.
از دیگر مزایای این محصول آن است که سرعت اثر بخشی آن فوق العاده زیاد است وهم با آب سرد وهم با آب گرم وظیفه خود را بخوبی می داند.
شایان ذکر است که این مایع لکه بر با انواع رایحه ها و رنگ های مختلف در بازار تولید و عرضه می شود.رایحه خوش بوی این مایع در کنار اثر گذاری آن بر انواع لک باعث شده است که مشتریان بیشتری را به خود جذب کند.

مایع چند منظوره

ترکیبات مایع های چند منظوره

مایع های چند منظوره به علت اینکه کارایی در سطوح بیشتر دارند و باید لکه ها و رسوب هایی را که نوع آن ها فرق میکند را پاک و رسوبزدایی کنند باید دارای ترکیبات شیمیایی قوی نیز باشند.
کارخانجات تولیدات محصولات شوینده با مخلوط بهترین مواد اولیه توانسته محصول عالی و پر قدرت را به بازار عرضه کند.ترکیبات مایع های چند منظوره عبارتند از…
۱_ آب دیونزه

۲_ اسید سیتریک

۳_ دی پی ان بی
۴_ سورفکتانت غیره یونی

۵_ صابون

۶_ اسانس و آنتی فوم
ترکیباتی که برای مایع های چند منظوره استفاده شده ترکیبات حرفه ای و ویژه و با عملکرد قوی می باشند. در زمان استفاده از مایع های چند منظوره برای انواع لک و انواع سطوح برای دست یابی به نتیجه بهتر پس از اسپری چند لحظه زمان لازم است تا فرمولاسیون ویژه ی این مایع ملکولی ، مولکول های چربی و رسوب را تجزیه کند.
در بعضی از مایع های چند منظوره مواد اولیه ترکیبی با دوز بالا مخلوط شده اند تا در برابر هر نوع لک و رسوبی سخت فعالیت شیمیایی داشته و آن را از بین ببرند.
این نوع مایع های چند منظوره را جهت استفاده در سطوحی که دارای لک های کوچک و ضعیف هستند می توان با آب رقیق کرد تا هیچ نوع صدمه ای به سطح یا جسم وارد نکنند.

مایع چند منظوره

نکات مهم در مصرف مایع های چند منظوره

محصولات شوینده در کنار خدمات رسانی بهداشتی به خانواده ها و جامعه به دلیل داشتن فرمول شیمیایی اگر درست مصرف نشود آسیب رسانی بیشتری خواهد داشت. برای اینکه محصولات شوینده علی الخصوص مایع های چند منظوره دارای نتایج عالی باشند و اثر سو، از خودش نشان ندهند باید نکاتی رعایت شود که عبارتنداز….
* _ به عیچ عنوان به طرف چشم یا صورت اسپری نشود.
*_ به هیچ عنوان کودکان به آن دسترس نداشته باشند.
*_ زیر مستقیم نور خورشید قرار نگیرد.
*_ پس از هر بار مصرف دقت کنید که درب آن محکم بسته شده باشد.
*_ در هنگام مصرف آن حتما ازدستکش استفاده کنید.
*_ سعی کنید قبل از استفاده از این مایعات بروشور روی آن را مطالعه نمائید.
وچند مورد دیگر هم هست و شما حتما باید به آن عمل کنید. پس در انتخاب و مصرف یک مایع چند منظوره بسیار دقت لازم را انجام دهید.

0 کامنت برای مقاله "فروش مایع چند منظوره" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :