مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

چگونه پودر رختشویی ارزان بخریم

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت پودر رختشویی و چالش هادرباره بسته بندی پودر رختشوییتعیین قیمت پودر رختشوییپودر رختشویی ارزان کجاستپودر لباسشویی ارزانبازار پودر رختشویی صادراتیمزایای بازار پودر رختشوییمقاصد صادراتی پودر رختشوییفوائد صادرات پودر رختشوییبرترین پودر رختشویی ایرانیمرغوب ترین پودر رختشوییمواد اولیه پودر لباسشوییاسانس مورد استفاده در پودر رختشوییخط تولید پودر رختشوییمراحل تولید پودر لباسشویی
میخواهید بدانید قیمتی که برای خرید پودر رختشویی ارزان در ایران پرداخت می کنید در مقایسه با پرداخت پول آن در دیگر کشورهای جهان چگونه است؟
ازقیمت پودر های رختشویی وارداتی خبردارید؟

قیمت پودر رختشویی و چالش ها

با عنایت به حجم زیاد تولید پودر رختشویی دستی و ماشینی در ایران و تقاضای مشتریان ؛ روند تولید پودر رختشویی با روند چشمگیری به سمت خودکفایی و تولید ملی و بی نیازی به واردات این پودرها  پیش می رود.
اگر پودر رختشویی نیمه اتومات یا دستی را که در حال حاضر در کشور ایران  مصرف می گردد؛ به کشورهای دیگری همچون چین سفارش داده شود و ار آنها خریداری شود؛ قیمت هر ۱۰۰۰ کیلو گرم پودر در حدود ۲۰۰هزار تومان گران تر تمام  می شود. که این اختلاف قیمت مربوط به هزینه هایی مثل هزینه ی هر تن پودر رختشویی؛ کرایه برای حمل بار؛ گمرک؛ هزینه ی ترخیص محصول و غیره می باشد.

درباره بسته بندی پودر رختشویی

باید خاطر نشان کرد که برای بسته بندی این پودر های رختشویی دستی و ماشینی  در بسته های مقوایی هنوز  به خودکفایی کامل نرسیده ایم و مقدار زیادی از پاکت های مورد نیاز وارد می شوند چون مقواهای مورد استفاده در ساخت جعبه های موجود در بازار؛ وارداتی هستند و تولیدات داخلی در این زمینه  به صورت کاملا خود کفا صورت نگرفته است.

به همین دلایلی که ذکر شده پودر های رختشویی به قیمت نسبتا گرانی به دست مصرف کنندگان می رسد که باعث کاهش قدرت اقتصادی مردم شده و مقدارخرید دیگر مایحتاج مردم را پائین تر می آورد.

تعیین قیمت پودر رختشویی

اگر بخواهیم که قیمت پودرهای رختشویی را پائین بیاوریم ناگزیر از تولید مقوا برای تهیه پاکت هایی هست که پودرها داخل ان پر شده و از کارخانه خارج  شود ولی جدیدا دولت در پی ان هست که با بومی سازی تمام مراحل تولید این محصول مصرفی در ایران قیمت ان را کاهش دهد تا عموم مردم مشکلی در این زمینه نداشته باشند و بتوانند پودهای رختشویی ارزانتر را تهیه نمایند.

پودر رختشویی ارزان کجاست

اگر بخواهیم در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده و در کنار آن حمایت از حقوق تولید کننده گام برداریم باید طوری حرکت کنیم که در سیاست گذاری های صورت گرفته هر دو سمت معامله و حرکت را لحاظ کرده و مورد بررسی دقیق و کارشناسانه قرار دهیم تا با تعیین قیمت دقیق و منصفانه هم به تولید کارخانه و هدایت آن به سمت خود کفایی کمک نمائیم و در کنار آن هم سبد خرید خانوارها را نیز مد نظر قرار داشته باشیم تا مردم نیز با درآمد خود بتوانند کالاهای مورد نیاز خودشان را با سهولت تهیه نمایند.

اگر برای خرید پودر رختشویی ارزان ولی با کیفیت دچار چالش شده اید و نگران هستید که از کجا و چه پودری را تهیه نمائیم پس با ما همراه باشید تا در کمال خونسردی و آرامش به منظور و مقصد خود در تهیه پودر رختشویی ارزان قیمت برسید.

پودر لباسشویی ارزان

نگرش های متفاوتی در بین کارخانه داران موجود در ایران برای بررسی و تدوین پودر لباسشویی با کیفیت و ارزان قیمت وجود دارد که در بررسی های میدانی صورت گرفته برخی از آنها اشاره به این دارند که برای تولید پودر لباسشویی با قیمت کم باید از مواد اولیه با کیفیت پائین استفاده کرد و اسید کمتری رد ان استفاده مرد تا منجر به تولید پودر لباسشویی با قیمت کم شود.

در نقطه مقابل آن گروهی از مدیران با کفایت کارخانه های تولید پودر لباسشویی وجود دارند که در کنار سود آوری برای مجموعه خود در فکر خدمت رسانی به مردم و ارائه یک پودر لباسشویی خوب و مرغوب به مردم هستند تا در راستای خدمت رسانی به مردم تکلیف خود را به نحو احسن به انجام برسانند.

بازار پودر رختشویی صادراتی

همانند کشور ایران پودر های رختشویی که به کشورهای دیگر از ایران صادر می شود بازار هایی در این کشور ها با عناوین مختلف تشکیل شده و مشغول ارائه خدمت و فروش محصولات به مردم می باشد.

پس از اینکه بارهای صادراتی که از ایران به دیگر کشورها صادر می شود در فروشگاه های بسیار بزرگ زنجیره ای در عراق و ترکمنستان و افغانستان وجود دارند که در کنار وجود چندین مرکز پخش مواد شوینده به عنوان بازار فروش پودر رختشویی صادراتی محسوب می شود.

بازار معمولا به اماکنی گفته می شود که تعداد زیادی از تاجران که در زمینه خاصی مشغول ارائه و عرضه محصولات خاصی و مخصوص به خود هستند که در زمینه فروش و بازار پودر رختشویی در سایر کشورها معمولا بیشتر بازار فروش در آنها در پایتخت آنها و چند شهر و استان بزرگ آنها می باشد که عمده فروشان برای تهیه و خرید مایحتاج خود به آن اماکن مراجعه می کنند.

مزایای بازار پودر رختشویی

معمولا هدف از تشکیل بازار فروش پودر رختشویی تجمع تعداد کثیری از تاجران در یک خیابان و یا راسته خاصی هست که کار خرید و فروش پودر های رختشویی را در آنجا انجام می دهند و اما مزایای بازار پودر رختشویی کدامند:

 • دسترسی آسان به بازار پودر لباسشویی
 • تجمع انواع و اقسام پودر های رختشویی در یک جا و انتخاب و خرید آسان
 • بارگیری آسان و فوری
 • وجود برند های معروف و نامی و مرغوب

مقاصد صادراتی پودر رختشویی

در حاشیه خرید و فروش پودر رختشویی در داخل ایران تجار معروف و زبده سایر کشورهای حاشیه ایران به دفاتر فروش کارخانه های تولیدی مراجعه نموده و با بررسی اوضاع و احوال تولیدات پودر رختشویی و اطلاع از قیمت و کیقیت و چگونگی تولید و اخذ نمایندگی فروش تمایل خود را به خرید عمده و انجام مراحل صادرات به کشورشان را پیگیری و ثبت سفارش می نمایند.

شایان ذکر است که اکثر کشورهای همجوار ایران اقدامات لازم را برای خرید پودر رختشویی از ایران انجام می دهند ولی اگر بخواهیم به کشورهایی که عمده خرید پودر ها را از ایران خریداری می نماینداشاره کنیم حتما باید به کشورهای ترکمنستان، عراق، افغانستان و پاکستان اشاره کرد که حجم بسزایی از این شوینده را از کشورمان به کشور خودشان وارد می کنند که در قبال این صادرات فوائدی به کشور صادر کننده خواهد رسید که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

فوائد صادرات پودر رختشویی

صادرات از مهمترین مولفه های پیشرفت و بروز بودن کشورها در جهان می باشد که این امر جزء اولویت های هر کشور پیشرویی هست. امر صادرات فوائدی نیز به همراه دارد که در خصوص صادرات پودر رختشویی به موارد زیر دقت نمائید:

 • وارد شدن ارز به داخل کشور
 • مثبت شدن تراز تجاری
 • سود آوری برای کارخانه صادر کننده
 • تولید پایدار کارخانه صادر کننده
 • اشتغال دائم و همیشگی برای کارخانه

برترین پودر رختشویی ایرانی

شرکت هنکل آلمان که در زمینه مواد شوینده فعالیت می کند دارای تولید پودر رختشویی و مایع ظرفشویی هست.

سازنده ها اجزای عمده پودر لباس شویی و مایعات شوینده را شامل شده و باعث افزایش كارایی شستشوی سورفاكتانتها می شوند.سازنده ها بایستی یونهای سختی آب محلول شستشو (كلسیم و منیزیم ) را غیر فعال كرده (قابلیت نرم كردن آب)واز واكنش آنها با سورفاكتانتها جلوگیری نمایند.

حذف یونهای سختی برای كارایی سورفاكتانت بویژه سورفاكتانتهای آنیونیك ضروری بوده و منجر به افزایش پاك كنندگی و همچنین كاهش ترسیب رسوبات معدنی بر روی پارچه و همچنین سطوح فلزی ماشین لباسشویی می گردد. سازنده ها همچنین منبع قلیائیت بوده و pH محلول شستشو را در حوالی ۱۰ بافری می نمایند.سازنده ها بایستی پایداری انبارش عوامل بلیچ ، اكتیواتور و آنزیم ها را تضمین نمایند. بعضی از سازنده ها همچنین به عنوان ممانعت كننده خوردگی عمل كرده واز خوردگی سطوح فلزی ماشین در حین شستشو جلوگیری می‌نمایند. سازنده ها بایستی توانایی جذب سورفاكتانتهای نانیونیك را داشته و پودرهایی با ریزش مناسب ایجاد نمایند.علاوه بر خواص بالا ، سازنده ها در افزایش پاك كنندگی نقش دارند.

مرغوب ترین پودر رختشویی

مرغوبیت پودر رختشویی به نوع ترکیبات آن بستگی دارد.

کربنات سدیم ( سودا اش) یونهای سختی آب (كلسیم و منیزیم )را به صورت ترسیبی از محلول شستشو حذف می كند در نتیجه به عنوان عامل نرم كننده آب مطرح است. این رسوبات كربناتی منجر به ایجاد لایه بر روی قطعات فلزی ماشین و همچنین پارچه می شود ، بنابراین برای كاهش وپراكنده كردن این رسوبات از دیسپرس كننده های كربوكسیلاتی استفاده می نمایند. سدیم كربنات همچنین منبع قلیائیت بالا بوده و قابلیت بافری كردن محلول شستشو(حفظ pH )را بر عهده دارند. از دیگرموارد استفاده از سدیم كربنات می توان به خنثی سازی اسیدهای ایجاد كننده اكتیو آنیونیك در فرمولاسیونها اشاره نمود.

مواد اولیه پودر لباسشویی

مواد اولیه ای که از شرکت های پتروشیمی استحصال و به کارخانه می ایند را مواد اولیه کارخانه می گویند.

مولكولهایی شامل دو قسمت هیدروفوب (آبگریز، نامحلول در آب) و هیدروفیل (آبدوست، محلول در آب ) هستند.این مولكولها دارای فعالیت بسیار بالایی در حد واسط بین هوا و آب یا روغن و آب می‌باشند.این مواد دارای نامهای متعددی از قبیل مواد فعال سطحی،دترجنتها و یا بطور ساده اكتیو می‌باشند.سورفاكتانتها كشش سطحی آب را كاهش داده و منجر به افزایش مرطوب شدن سطوح می‌شوند. سورفاكتانتها شل شدن و جداسازی چرك در طی شستشو و همچنین معلق سازی چرك را در محلول شستشو بر عهده دارند. چهار دسته عمده سورفاكتانتها عبارتند از :

 • سورفاکتانتهای انیونی
 • سورفاکتانتهای کاتیونی

تركیباتی هستند كه می توانند پارچه را تمیز، سفیدو درخشان نمایند و لكه ها راحذف كنند.هر دو نوع بلیچ اكسیژن دار و كلر دار در محصولات خانگی لباسشویی مورداستفاده قرار می گیرد.سورفاكتانتها و آنزیم ها كه در فرمولاسیونها استفاده می شود لكه های چربی و پروتئینی را از البسه حذف می كند. برای حذف لكه هایی مانند چای ، شكلات، قهوه ، آب میوه ،كلروفیل گیاهان ، خردل، كاری ،سسها،گوجه فرنگی ، هویج ،رنگهای استفاده شده در مواد آرایشی ،رنگ مو كه بر روی البسه خانگی موجود است از بلیچ (لكه بر ) استفاده می شود. بنابراین عوامل بلیچ ، لكه های موجود بر روی پارچه را اكسید و بی رنگ می نمایند.انواع متداول بلیچ اكسیژن دار مصرفی در پودرهای شوینده ،سدیم پربورات مونو هیدرات، سدیم پربورات تترا هیدرات و سدیم پر كربنات می باشد . این تركیبات بواسطه هیدرولیز در محیط قلیایی آبی، هیدروژن پروكسید را بداخل محلول شستشو وارد می نمایند. البته هیدروژن پروكسید زمانی عامل بلیچ كننده موثری است كه یا دمای شستشو ویا pH بالا باشد یااینکه زمان شستشو و غوطه وری طولانی باشد .دمای شستشو به میزان حداقل ۶۰ درجه سانتیگراد برای كارایی موثر هیدروژن پروكسید لازم است ، بنابراین در مناطقی كه دمای شستشو و زمان چرخه شستشو پایینتر است كارایی هیدروژن پروكسید(یا قدرت لكه بری) شدیداً افت می كند.این نقص بوسیله استفاده از فعال كننده های بلیچ (اكتیواتور) مرتفع می شود.

اسانس مورد استفاده در پودر رختشویی

عطر و اسانس های خوشبویی که به پودر ها افزوده می شود را اسانس پودر می گویند.

پودرهای شستشوی شرکت دکو را می توان برای شستن لباس، ظروف و کاشی بکار برد. این محصول همچنین برای استفاده در ماشین لباسشویی دوقلو نیز مناسب است. این پودر حاوی آنزیم و دانه های رنگی بوده و در بیش از ۵ رایحه مختلف به بازار عرضه می شود.

خط تولید پودر رختشویی

خط تولید کارخانه پودر رختشویی برترین خطوط تولید را به خود اختصاص می دهند.

شرکت فنی مهندسی ما در راستای ایجاد اشتغال فراگیر و حمایت از کالای ایرانی، طرح راه اندازی کارگاههای زود بازده با حداقل سرمایه ممکن را در صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی ارائه می نماید. در این زمینه یکی از پیشنهادات ما راه اندازی کارگاه تولید پودر لباسشویی و سایر پودرهای شوینده با سرمایه گذاری حداقل ۱۱۰ میلیون تومانی با درآمد عالی و پایدار و تضمین خرید محصولات از جانب شرکت می باشد.

محصولات قابل تولید با این خط شامل تمام پودرهای شوینده می باشد که از آن جمله می توان به مواردی مانند پودر لباسشویی دستی، پودر لباسشویی ماشینی ، پودر زمین شوی (رخشا) و سایر پودرهای مورد استفاده در صنعت اشاره نمود.

مراحل تولید پودر لباسشویی

در ابتدای تولید فرآیند تولید و فراوری پودر لباسشویی و بعد از اینکه مواد اولیه از کارخانه مبدا و یا از مبادی دیگر تامین و به کارخانه تولیدی رسید ایتدا طی فرمولاسیون تعریف شده در شرکت و زیر نظر کارشناسان و متخصصان آزمایشگاه مواد اولیه با نسبت های مشخص شده با هم ترکیب می شود و سپس داخل برج تولید و فراوری پودر ختشویی وارد می شود و در این برج آب موجود و رطوبت فراوانی که در این ماده ترکیبی وجود دارد با دمای خاصی که وجود دارد گرفته شده و پودر به درجه ای از رطوبت کم می رسد که آماده ترکیب با اسانس مورد نظر خواهد شد.

در مرحله بعدی با افزودن رشته های صابون و دانه های رنگی و آنزیم فرآیند تولید به انتهای خود می رسددر انتها داخل مخزن های دستگاه های پر کن پر می شود و طبق دستور اعلمل مشخص داخل پاکت های ۵۰۰ گرم و کیسه های فله خواهد شد و آماده ارسال به مقصد مشتری خواهد شد.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید