شامپو بابونه طرح صحت

نویسنده: aalamiadmin0912 ۲۱ مرداد ۱۳۹۹

آیا میدانید شامپو بابونه با عصاره فوقدالعاده اش جزء شوینده بهداشتی هایی هست که مورد مصرف زیادی را در بین اکثریت مردم دارد؟
این شامپو با توجه به استفاده از عصاره گیاه بابونه که خواص و آثار درمانی فراوانی را به عنوان تغذیه کننده مو و پوست سر دارد متقاضیان زیادی را دارد.

گیاه بابونه

گیاه بابونه که دارای گلی کوچک و به رنگ سفید و زرد می باشد . بابونه از قدیم الایام یکی از دمنوش های درمانی و بعنوان آرام بخش و برای پایین اوردن تب مالاریا استفاده می شده است که خواص بیشماری را در باره این گیاه مفید و پر فایده میتوان شمرد.
بابونه نام عمومی تعدادی از گیاهان با عنوان مینای چمنی هست که از دمنوش های ان با عنوان دمنوش بابونه آلمانی و بابونه رومی خیسانده و استفاده های فراوانی میشد.

خواص گیاه بابونه

اگر بتوان خواص و فوایدی که گیاه بابونه برای سلامت و بهداشت ما انسانها دارد صحبت کرد باید چندین صفحه و زمان زیادی صرف نمود ولی در کل به چند مورد از مهمترین آنها اشاره خواهیم نمود:

* ضد درد کمر هست
* برای درمان بواسیر و زخمها هست
* برای کاهش علائم سرماخوردگی هست
* ضد التهاب
* ضد انگل
* بهبود سریع زخم های پوستی و…

شامپو بابونه بهریز

کارخانه تندیس با توجه به خواص فراوان گیاه بابونه و استفاده از عصاره آن در ترکیب شامپو بر آن شده است تا شامپو با عصاره بابونه را در مجموعه تولیدات خود افزوده و شامپو بابونه را در طرح صحت تولید نماید.

قیمت شامپو بابونه بهریز

حتما شما هم با ما هم عقیده و هم رای هستید که مساله اصلی در روزهای سخت اقتصادی بودجه و مدیریت آن برای خرج کردن و رساندن درآمد تا پایان ماه است که قیمت کالا در این بین مهمترین نقش را بازی می کند. قیمت شامپو بابونه بهریز در میان انواع شوینده های فراوانی که وجود دارد با قدرت و توان مالی بیشتر مردم همخوانی داشته و دارای قیمت ارزان هست که میتوانید برای اطلاع از ان به سایت ما مراجعه یا با همکاران فروش ما تماس بگیرید.

کارخانه شامپو بابونه بهریز

آیا می دانید شرکت شامپو بابونه بهریز کجا هست؟
ما شما را راهنمایی خواهیم نمود تا در کنار آشنایی با کارخانه این شوینده با سایر محصولات شرکت نیز آشنا شوید.
شامپو بابونه بهریز توسط کارخانه تندیس در قزوین تولید شده که این محصول در کنار انواع گوناگون شوینده های دیگر توانسته گوی رقابت را از دیگر رقبای خود ربوده و پیشتاز حوزه شوینده های با قیمت مناسب در کشور باشد.

0 کامنت برای مقاله "شامپو بابونه طرح صحت" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :