جدیدترین پودر لباسشویی در ایران

پودر لباسشویی

نویسنده: aalamiadmin0912 ۲۱ تیر ۱۴۰۰

جدید ترین پودر لباسشویی پاکال در ایران با برند فافلین و با بهترین کیفیت در خدمت شما است. پودر فافلین از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و برای جلب رضایت شما شرکت تلاش میکند تا پودری با کیفیت به شما ارائه کند.

برای تولید پودر لباسشویی، تجهیزات و مواد لازم عبارتند از:

 1. تجهیزات مخلوط کن: یک دستگاه مخلوط کن صنعتی برای ترکیب و مخلوط کردن تمام مواد شیمیایی به کار می‌رود.
 2. دستگاه خرد کن: یک دستگاه خرد کن برای به دست آوردن موادی آسیاب شده مانند کربنات کلسیم و سدیم کربنات به کار می‌رود.
 3. دستگاه خشک کن: مواد در ابتدا در دستگاه مخلوط شوند و پس از این مرحله به دستگاه خشک کن منتقل می‌شوند تا به صورت پودری در بیایند.
 4.  دستگاه بسته‌بندی: پس از تولید پودر لباسشویی، باید آن توسط دستگاه بسته‌بندی به صورت بسته‌بندی شده، برای بازار فروش آماده شود.
 5.  مواد شیمیایی: برای تولید پودر لباسشویی، مواد شیمیایی نیاز است که شامل سولفات‌ها، پر اکسیژن‌کننده، ماده شوینده، ماده آب‌کننده، کنسانتره و مواد افزودنی دیگر می‌شود.

پودر لباسشویی

کیفیت پودر لباسشویی

کیفیت پودر لباسشویی به اجزای تشکیل دهنده آن، نوع شستشوی لباس و بسته بندی محصول بر مبنای استانداردهای بین‌المللی بستگی دارد. به طور کلی، پودر لباسشویی با کیفیت باید دارای خصوصیاتی مانند:

 1.  شستشوی بیشتر: باید بتواند لکه های سخت و پر رنگ را از لباس‌ها حذف کند و از پارچه‌ها محافظت کند.
 2.  عدم تاثیر بر رنگ پارچه‌ها: باید قابلیت تمیز کردن پارچه‌ها را داشته باشد و در عین حال از رنگ آن‌ها محافظت کند.
 3.  کیفیت خوب بسته‌بندی: باید بسته بندی با کیفیتی داشته باشد که بتواند محصول را از هر گونه آلودگی و تغییر رطوبت محافظت کند.
 4.  استفاده از مواد بهداشتی و بدون‌خطر: باید از مواد بهداشتی و بدون‌خطر برای سلامتی افراد استفاده کند.
 5.  قیمت مناسب: باید قیمت مناسبی داشته باشد تا کاربران به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.

پودر لباسشویی

مشخصات کمی و کیفی پودر لباسشویی

در ایران، پودر لباسشویی تولید شده دارای چندین نوع مشخصات هست که به بازار عرضه می‌شود.  مشخصات عبارتند از:

 1. سفید کننده: این نوع ویژگی، به عنوان یک افزودنی به پودر لباسشویی عرضه می‌شود و به عنوان یک روش جایگزین برای سفید شدن لباس و بهبود شفافیت لباس‌ها بکار می‌رود.
 2. ماده جدا کننده روغنها: این نوع مشخصه، برای جداسازی لکه‌های روغنی و دیگر لکه‌ها مناسب است و معمولاً در موارد سخت و چربی سطوح از آن استفاده می‌شود.
 3.  اسانس های عطردهنده: این نوع پودر حاوی عطر و برای بهبود بوی لباس‌ها استفاده می‌شود و معمولاً برای لباس‌های پوشاک و پتوها پیشنهاد می‌شود.
 4.  آنزیم های محافظ رنگ: این نوع پودر برای محافظت از رنگ لباس‌ها و جلوگیری از بین رفتن رنگ در طول زمان استفاده می‌شود.

پودر لباسشویی

چگونه پودر لباسشویی فافلین را خریداری کنیم

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #1CB5E0 0%, #000851 100%);” color=”white;” align=”center;” ]شما میتوانید از سه طریق پودر فافلین را خریداری کنید:

روش اول ابتدا فرم را پر کرده و منتظر تماس ما باشید.

روش دوم میتوانید از طریق واتساپ این محصول را خریداری کنید.

روش سوم از طریق شماره های زیر با مدیر فروش یا کارشناسان این محصول را خریداری کنید.[/highlight-dash]

پس همین طور که مشاهده می نمائید شما به عنوان خریدار براحتی می توانیداین محصول را بخرید. از هر طریقی که راحت هستید می توانید با ما در ارتباط باشید تا موفق به کسب و کار موفق باشید.

برخی از خریداران دوست دارند مستقیما به کارخانه مراجعه نموده و به صورت حضوری اقدام به خرید عمده محصولات نمایند.

عده ای دیگر به علت کمبود زمان و انجام کار با سرعت بیشتر دوست دارند بدون مراجعه کار خود را انجام دهند. در قالب اپلیکیشن می توانند فرم های تماس را تکمیل نموده و منتظر تماس کارشناسان ما باشند.

تعدادی دیگر از خریداران و تاجران شوینده بر این عقیده هستند که با تماس تلفنی با مجموعه شوینده پاکال اقدام به شناسایی محصولات نمایند. طی این نظر تاجر بلافتصله با تماس تلفنی متوجه نمونه کارهای تولیدی شرکت می شود. در این صورت می تواند در همان لحظه تصمیم به خرید محصول مورد نظر و تایید خود بگیرد.

پودر لباسشویی

آیا پودر لباسشویی فافلین کیفیت بالایی دارد

پودر فافلین با کیفیت بسیار بالایی تولید شده و به دست شما میرسد و شرکت تلاش میکند پودر لباسشویی را با کیفیت بالایی تولید کند و پودر فافلین را برای شما ارسال کند

آیا می دانید پودر لباسشویی فافلین در چه وزن هایی تولید میشود؟

پودرلباسشویی فافلین دروزن های مختلفی تولید میشود که عبارتند از:

 1.  ۵۰۰ گرمی
 2.  ۱۰ کیلو
 3.  ۲۰ کیلو

پودر لباسشویی

مزیت پودر فافلین نسبت به پودر های دیگر

[hwgold-dash bcolor=”#fd7″ align=”center” ]در راستای رقابت پذیری و بازار پسندی در داخل ایران و صادرات بایستی به این نکته اشاره نمود که از نظر کیفیت شستشو و نوع بسته بندی با توجه به استانداردهای ملی و بین اللملی تولید و عرضه می شود. این موجب ایجاد مزیت این پودر نسبت به مابقی محصولات مشابه شده است. برای اینکه از کیفیت این پودر شوینده مطمئن شوید میتوان آنرا در آزمایشگاه مورد تائید اداره استاندارد مورد بررسی قرار داد.[/hwgold-dash]

پودر لباسشویی

پودر لباسشویی فافلین و صادرات آن

در بازار ۴۰ میلیون نفری عراق که به عنوان سوژه اصلی و مقصد الویت دار کارخانه برای صادرات این محصول حساب می شود پودر لباسشویی فافلین با تولید کیسه های ۱۰ کیلویی در استاندارد مجاز توانسته این بازار را در حد نیاز تامین نماید.

بازار فروش هر کشوری دارای پتانسیل مشخصی هست. البته در هر حوزه ای از کالاها این پتانسیل متفاوت خواهد بود. در خصوص پتانسیل فروش پودر لباسشویی در کشور عراق این انتظار است که تمامی تولید کنندگان ایرانی بتوانند محصول خود را در آنجا بغروش برسانند.

تجاری که تمایل به خرید این پودر شوینده را دارند براحتی می توانند با مراجعه به دفتر فروش کارخانه و یا تماس تلفنی با کارشناسان فروش اقدام علمی خود را برای خرید انجام دهند.

0 کامنت برای مقاله "جدیدترین پودر لباسشویی در ایران" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :