کارخانه شامپو ایوان

مایع دستشویی تندیس

نویسنده: aalamiadmin0912 ۴ دی ۱۳۹۹

شامپو ایوان ازتازه ترین تولیدات شرکت پاکال هست که با استفاده از عصاره گیاهان مفید بابونه و صدر با بروز ترین تکنولوژی تولید و آخرین متد های جهانی تولید و ساخته شده است. این شامپو که با عصاره های گیاهی تولید شده است را با قیمت مناسب از این شرکت خریداری نمائید.

شامپو

شامپو گیاهی چیست

در راستای پبشرفت های بشر در تمامی حوزه های علمی و پزشکی و شناخت گیاهان مختلف و خواص درمانی و تقویت کننده سلامت انسان در زمینه های مختلف استفاده از گیاهان مختلف و گرفتن عصاره آنها و بکار گیری آن در فرمول ساخت شامپوها باعث انقلاب بزرگی در صنعت ساخت شامپوهای گیاهی با عصاره های مفید گیاهی شده است که مزایایی بسیار زیادی برای انسان ها دارد که موجب افزایش مصرف و در نتیجه تولید آن شده است.

شامپو

موارد استفاده شامپو گیاهی

با آلودگی های موجود در هوا و تاثیر منفی آن بر روی پوست بدن و حتی اندام های داخلی یکی از مشکلاتی که این آلودگی برای پوست مخصوصا پوست سر و موهای سر ایجاد می کند سست شدن ریشه موی سر و ریزش آن و حتی کم پشت شدن موی سر را شاهد هستیم که شاهد گسترش و زیاد شدن این مشکل در میان مردم بیشتر در شهر های بزرگ هستیم. شامپو های گیاهی که با عصاره گیاهان تقویت کننده پوست و موی سر هست باعث درمان و پیشگیری از ریزش موی سر می شود و حالت درمانی دارد.

شامپو

شامپو بابونه ایوان

کارخانه پاکال برای اهمیت دادن به بهداشت فردی و کمک به سلامت عمومی جامعه در قالب شوینده بهداشتی موی سر اقدام به تولید شوینده و تقویت کننده مو با نام شامپوی با عصاره گیاه بابونه نموده که همزمان با شستن آلودگی و تمیز کردن مو و پوست سر موجبات تقویت ریشه مو و ضخیم شدن آن خواهد شد و در ادامه از ریزش موی سر جلوگیری کرده و موجب پر پشت تر شدن مو می شود.

شامپو

شامپو صدر ایوان

از دیگر محصولات شوینده بهداشتی شرکت پاکال می توان به شامپوی سر با عصاره صدر اشاره نمود که با نام شامپوی صدر پاکال معروف هست. عصاره برگ درخت صدر که از گذشته نیز مورد استفاده اجداد ما نیز قرار می گرفته است در ترکیب این شامپوی استفاده شده و مانند عصاره بابونه باعث تقویت و درخشان شدن موی سر می شود.

شامپو

شامپو ایوان

خاطر نشان میشود که شامپو های شرکت تندیس هر چند با برند ایوان تولید شده ولی بنام شامپو پاکال شناخته می شوند.

0 کامنت برای مقاله "کارخانه شامپو ایوان" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :