مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

معروفترین کارخانه پودر لباسشویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

در خصوص پودر لباسشوییمواد اولیه مورد نیاز برای تولید پودر لباسشوییتولید کارخانه پودر لباسشوییکارخانه پودر لباسشویی کجاست ؟ فرق پودرهای لباسشوییکارخانه پودر لباسشوییپودر لباسشویی به دو طریق تولید می شود:

یکی از معروف ترین کارخانه های پودر لباسشویی در ایران کارخانه می باشد که زیر نظر شرکت پاکال تولید می شود و محصول آن را به بازار هدف می رساند از این رو برند این شرکت شوینده پاکال است که در وزن های مختلف از ۵۰۰ گرم تا ۲۰ کیلویی تولید میشود.

بازار هدف این پودرها بیشتر برای صادرات می باشد زیرا صادرات یک بازار بسیار خوب برای نشان دادن محصولات ایرانی و اسلامی است و همینطور یک منبع درآمد و ارزآوری برای کشور مبدا می باشد.

در خصوص پودر لباسشویی

پودر لباسشویی یک نوع پودر بهداشتی است که به منظور شستن لباس‌ها بکار می‌رود. برای تولید پودر لباسشویی، ابتدا مواد اولیه مانند سدیم کربنات، سولفات سدیم، سایر شوینده‌ها و نرم کننده‌ها با هم ترکیب می‌شوند.

پس از ترکیب مواد اولیه، به آن مواد رنگی و عطر افزوده می‌شود. سپس مواد فوق در دستگاه‌های مخلوط کن با هم مخلوط شده و به شکل پودر در می‌آید. پس از تولید، پودر لباسشویی بسته‌بندی می‌شود.

مواد اولیه مورد نیاز برای تولید پودر لباسشویی

مواد اولیه مورد استفاده در تولید پودر لباسشویی باید دارای خصوصیاتی مانند شستشوی خوب، عدم تغییر در رنگ و کیفیت لباس‌ها، عدم آسیب دیدن به بافت پارچه‌ها و مصرف کمتر آب باشد.

به طور کلی، تولید پودر لباسشویی بایستی با بهره وری همراه باشد.

مواد اولیه پودر لباسشویی شامل مواد شیمیایی است که برای شستشوی لباس‌ها استفاده می‌شود.

مواد شیمیایی اصلی پودر لباسشویی عبارتند از:

  1.  سدیم لاریل اتر سولفات: این ماده برای شستشوی لباس‌ها استفاده می‌شود و به عنوان یک ماده شوینده کار می‌کند.
  2. کربنات سدیم: این ماده به عنوان یک ماده آب‌کننده و از بین برنده لک‌های روغنی برای شستشوی لباس‌ها استفاده می‌شود.
  3. سود پرکربنات: این ماده به طور معمول به عنوان ماده افزاینده پودر لباسشویی استفاده می‌شود.
  4.  پراکسید هیدروژن: این ماده به طور معمول به عنوان فعال‌کننده محرک در قسمت شوینده پودر لباسشویی استفاده می‌شود.
  5.  فسفات تری‌سدیم: این ماده به عنوان ماده پر کننده نقش مهمی دارد.

تولید کارخانه پودر لباسشویی

شرکت پاکال با تولید متنوع و قیمت های مختلف در قسمت پودر لباسشویی توانسته است انتظارات تمامی مشتریان چه مشتریان صادراتی و چه مشتریان داخلی در دو بخش مرفه وبا در آمد بالا و کم درآمد بی بضاعت را برطرف سازد و به این منظور که تولیدو بسته بندی محصولات در کیفیت های مختلف انجام می‌شود. با این کار نیاز های هر دوقشر برطرف خواهد شد.

کارخانه پودر لباسشویی کجاست ؟

همانطور که می دانید کرمانشاه قطب فروش محصولات صادراتی می باشد و و این به خاطر این است که از لحاظ نزدیکی به مرزهای عراق و داشتن بیشترین مرزهای مشترک با این کشور یک بازار بزرگ و بسیار سودآور در کشور می باشد.

کارخانه ی پودر لباسشویی پاکال در کرمانشاه ساخته شده است که با تولید روزانه ۲۵ تن در یک شیفت کاری می تواند پاسخگوی نیازهای صادراتی باشد. پودر های تولید شده در این کارخانه بسیار سبک می‌باشد زیرا با سیستم تولید بسیار آشنا بوده و چندین سال است که کار خود را به‌این منوال انجام می دهد و با این کار باعث رضایتمندی مشتریان و تاجران بین الملل شده است.


فرق پودرهای لباسشویی

شاید به ظاهر اینگونه گماشته شود که پودرهای لباسشویی از نظر ظاهری هیچ تفاوتی با هم ندارند ولی ما می خواهیم تفاوت پودرهای رختشویی را بین برندهای مختلف و کارخانه های مختلف بررسی کنیم پس با ما همراه باشید.

پودر های دستی از نظر ظاهری کاملا شبیه پودر ماشینی هست. تفائت در نوع دستی و ماشینی در نوع مکانیسم آن در شستشوی لباس ها مشهود خواهد بود. پودر دستی دارای کف بیشتر نسبت به ماشینی هست. پودر ماشینی دارای کف کنترل شده در زمان شستشو می باشد.

معمولا پودر ماشینی رشته های صابون بیشتری را دارند.

کارخانه پودر لباسشویی

پودر لباسشویی به دو طریق تولید می شود:

روش اول که تولید با برج های مخصوصی می باشد که در ایران بسیار کم است و فقط شرکت های بزرگ می توانند این کار را انجام دهند.  به دلیل اینکه هم هزینه زیادی برای راه اندازی آن باید مصرف کرد و هم روندی بسیار سخت و پیچیده است.

روش دوم به صورت میکسری یا روتاری می باشد روش دوم بسیار ساده است و با هزینه های کمی می توان آن را راه اندازی کرد.

در روش اول پودر بسیار با کیفیت تر و سبک تر از روش دوم میباشد این تفاوت باعث می‌شود که هم در بسته بندی های کوچک و هر در بسته بندی های فله ای پودر تولید شده کیفیت از لحاظ ظاهری را به مشتری نشان دهد به این ترتیب که روش اول پودر سبک شده و کل حجم آن بسته بندی را پر می کند.

ولی در روش روتاری اینگونه نیست و پودر تولید شده در حجم نصف به پایین در بسته های ۵۰۰ گرمی پاکتی و در فله ای ها نهایتاً تا نصف کیسه پر می شود.

تفاوت دوم که بسیار مشهود است این است که در تولید محصول شوینده  چه موادی به کار رفته است. مثلاً یک نمونه از آن را در اینجا خواهیم گفت به طور مثال در ترکیبات پودر رختشویی رشته های صابون به کار رفته است یا نمک های رنگ شده است؟ این مورد را هم می توان به سادگی تشخیص داد. شما با جدا کردن دانه های رنگی و با کمی فشار و پاک کردن رنگ آن متوجه می شوید که آن نمک رنگ شده است و رشته های صابون باید به صورت رشته هایی اندازه ۲ الی ۳ میلیمتری باشد که با فشار و یا پاک کردن آنها با دست به هیچ وجه رنگ آنها هیچ تغییری نکند.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید