خرید بدون واسطه صابون پژمان

صابون

نویسنده: aalamiadmin0912 ۱۳ دی ۱۳۹۹

خریدبدون واسطه خریدی است که به طور مستقیم از درب کارخانه انجام می شودو همه دلالان وواسطه های سود جو ازمعامله حذف می شوند. خریداران محصولات صابونی وشوینده برای اینکه بتوانند معامله ای سود آور داشته باشند که درآن محصولات صابونی باکیفیت راباقیمت پایین تهیه کنند می توانند این نوع خرید را انتخاب کنند . این نوع خرید با کانال هاوسایت های اینترنتی امکان پذیر است.

صابون

انواع صابون های پژمان

صابون ها مواد قلیایی هستند که ازمواد چرب مانندروغن نارگیل وگلیسیرین درست شده اند.صابون هاازنظر ترکیب به دودسته تقسیم می شوند.

۱_ صابون های حمام ودستشویی

۲_ صابون های رختشویی

صابونهای رختشویی که درامر شست وشوی البسه به کار می رونددر کنار لطافت ونرمی به آنهاعطر گلهای رانیز می بخشند.این صابونها به هیچ وجه به با فت لباس آسیب وارد نمی کنند.
از صابون های رختشویی برای لباسهای حساس مانند لباسهای نوزادان استفاده می شود.صابونهای رختشویی فقط برای شست وشوی البسه بادست نمی باشد بلکه بعضی از این صابونها برای شست وشو با ماشین لباسشویی تهیه وتوزیع شده اند. درصابونهای گروه بعدی که صابونهای دستشویی وحمام هستند، ترکیبات این صابونهافقط برای شستشوی دست وصورت در نظر گرفته شده اند.صابونهای دستشویی به دلیل داشتن مواد چرب طبیعی پوست دستها را نرم ولطیف میکنند. اگر صا بونها درست مصرف شوند یعنی به صورت شخصی مورد مصرف قرار گیرند ضد عفونی های بسیار خوبی هستند. این صابونها انواع گوناگون دارند مانند :

  • صابونهای گلیسیرینه
  • صابون های مسافرتی
  • صابونهای هتلی
  • صابونهای جیبی و…

صابون

برتری صابون های پژمان

صابون های خارجی وشیک نمونه ای دیگر از خانواده صابونها می باشدکه نسبت به صابون های معمولی دارای قیمت بالاتری می باشند. درجوامع امروزی اشخاص فکر می کنندکه صابونهای گران وخارجی باکتری های بیشتری از روی پوست پاک می کنند.ولی طبق تحقیقات محققان ثابت شده است که صابونها ی معمولی اگر درست مصرف شوند بسیار پر بازده ترخواهند بود.این صابونها اگر چه دارای قیمت مناسب وارزان هستند امابیشترین باکتری هارا پاک میکنند.
مصرف صابونها ی گران وخارجی درپوست فردحساسیتهای پوستی واختلالات هرمونی ایجاد میکندوحتی پس از مدتی استفاده باکتری های روی دست مقاوم شده وبه داخل بدن نفوذ می کنند
.مزیت صابونهای معمولی این است که درهمه جا وبرای همه اقشار جامعه قابل دسترسی هستند.پس همیشه گران بودن وخارجی بودن محصول نشان از کیفیت بالای آن نیست
صابون های معمولی پس از اینکه در شست وشو کف کردند می توانند در برابر آلودگی هابسیار پر قدرت عمل کنندوباید گفته شودکه صابونهای ایرانی مطابق آب وهوای ایران تهیه می شوند.

صابون حمام

خصوصیات مفید صابون های پژمان

صابونهامواد شوینده ی البسه یا پوست هستند که دارای فواید زیادی هستند که در بین محصولات ضد عفونی کننده جز، مهمترینها به حساب می آید. ازجمله این فواید آن است که:
۱_ به مقدارزیاد وعمده وبا انواع تنوع وبرای هر پوستی تولید می شوند.
۲_ دارای مواد نفتی نمی باشند.
۳_ضدعفونی کننده های خوبی می باشند.
۴_با قیمت بسیار مناسب عرضه می شوند.
۵_دسترسی به آنها آسان است.
۶_براحتی در محیط زیست تجزیه می شوند.
۷_سمیت آنها بسیار کم است واین سمیت کم شناخته شده است.
۸_استفاده از انواع اسید های چرب درآن به پوست درخشندگی ولطافت می دهد.
پس در استفاده ازاین محصول با ارزش باید دقت کرد زیرا این محصول نمونه براحتی در آب حل می شودواز بین میرود.

صابون

خرید وفروش بهترین محصولات صابونی

به علت اینکه قدمت استفاده از صابونها به بیش از ۲۰۰ سال میرسد این محصول علی رقم پر فایده بودنش یک محصول قدیمی ودیرینه نیز می باشد.اگر سعی دارید این محصول باارزش راباتنوع های بسیار بالا وبه صورت رایگان خریداری کنید به کانال هاوسایت های مربوط به محصولات شوینده مراجعه کنید تمام خصوصیات صابونها را مطالعه کرده سپس با اطمینان خرید کنید.

0 کامنت برای مقاله "خرید بدون واسطه صابون پژمان" ارسال شده :


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل و اطلاعات شما محفوظ است. لطفا به درستی پر نمایید!
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :